Avatar użytkownika

Rafał Południok

0
patronów
0 
miesięcznie
1 675 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 675 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Czy ma pan piątaka? 💁

Bardzo dziękuję za wsparcie, po moim powrocie dostaniesz ode mnie uśmiech!
10 zł miesięcznie
Dycha dla Rafała! 😀

Wiem, że "za dziękuje się nie kupuje", jak jednak dzięki Tobie mogę zjeść np. kotlet schabowy, za co serdecznie dziękuję :) Po moim powrocie dostaniesz ode mnie hug'a!
15 zł miesięcznie
Za to już można zaszaleć, milordzie 🧐

W tej kwocie mogę nabyć np. Nutellę, która pomoże mi pozostać krzepkim - a Ty dokładasz do tego kamyczek, za co dziękuję! Po powrocie odwdzięczę się również czymś słodkim :)
20 zł miesięcznie
Duże wsparcie!!! 🥰

Za dwie dychy mogę już np. doładować telefon, dzięki czemu nie tracę całkowicie kontaktu ze światem - dziękuję Ci! Przekaż mojemu bratu Twój numer, a zadzwonię do Ciebie z krótką relacją!
30 zł miesięcznie
Po każdej wpłacie na świat przychodzi kotek! 😺

Czas, który mnie czeka, chcę maksymalnie wykorzystać do pracy nad sobą. Wpłata 30 zł to np. równowartość książki, która może mi w tym pomóc? BTW., może polecisz mi konkretny tytuł?
Nie bez kozery w nagłówku piszę o kotku - każdemu, kto wesprze mnie w tej formie, obiecuję kotka, lub inny interesujący kształt, wykonanego przeze mnie z origami!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rafał Południok w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem Rafał, jestem sushi masterem oraz zajmuję się renowacją japońskich noży. Przechodzę teraz w życiu trudny okres, a to konto zostało założone, by dać możliwość wspierania mnie moim przyjaciołom i wszystkim ludziom dobrej woli.

Nazywam się Rafał Południok, jestem pasjonatem noży oraz SushiChef'em od 5 lat. Od roku sprowadzam i renowuję noże, które odnajduje mój przyjaciel na japońskich targach. Bywają one po przejściach, zapomniane ale z bijącą od nich duszą!

Jest to zupełnie inna stal niż wytwarzana teraz masowo, czuć rękę rzemieślnika. Przyjemność i komfort pracy Nożem z Duszą jest zdumiewająca. Jest wiele okazów z legendarnej Blue oraz White steel jak i nierdzewnej stali.

Noże opracowywane są na naturalnych kamieniach wodnych. Jest możliwość wykonania tzw. "lustra na nożu" poprzez satynowanie.

Z pewnych względów muszę teraz ograniczyć swoją działalność w social mediach - nadchodzi czas pustelnika. Wspominajcie mnie ciepło i nasze przygody, bo lekko nie będzie, a pozytywna energia pomaga Nam wzrastać. Nadchodzą dziwne czasy i trzeba to zrozumieć inaczej...

Wasze wsparcie pomoże mi przetrwać czas próby, które przede mną, oraz szybciej do Was wrócić!

 

 

Cele Autora

Paczka żywnościowa
  • 200 zł miesięcznie
  • 200 zł brakuje
0%
Finansowanie paczki raz w miesiącu
Zasilenie konta na niezbędne wydatki
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Finansowanie zasilenia konta raz w miesiącu

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rafał Południok już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Eryk Południok
Michał Eryk Południok
20 zł
Anonimowy patron
15 zł
Mikołaj Oleszczuk
Mikołaj Oleszczuk
20 zł
Rafał Kędra
Rafał Kędra
15 zł
Edyta Oleszczuk-Romańska
Edyta Oleszczuk-Romańska
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.