Rafał Południok

W Patronite od 04.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1451

Liczba Patronów: 1304

Zostań Patronem
6 patronów
120 miesięcznie
535 łącznie
Cześć, jestem Rafał, jestem sushi masterem oraz zajmuję się renowacją japońskich noży. Przechodzę teraz w życiu trudny okres, a to konto zostało założone, by dać możliwość wspierania mnie moim przyjaciołom i wszystkim ludziom dobrej woli.

O Autorze

Nazywam się Rafał Południok, jestem pasjonatem noży oraz SushiChef'em od 5 lat. Od roku sprowadzam i renowuję noże, które odnajduje mój przyjaciel na japońskich targach. Bywają one po przejściach, zapomniane ale z bijącą od nich duszą!

Jest to zupełnie inna stal niż wytwarzana teraz masowo, czuć rękę rzemieślnika. Przyjemność i komfort pracy Nożem z Duszą jest zdumiewająca. Jest wiele okazów z legendarnej Blue oraz White steel jak i nierdzewnej stali.

Noże opracowywane są na naturalnych kamieniach wodnych. Jest możliwość wykonania tzw. "lustra na nożu" poprzez satynowanie.

Z pewnych względów muszę teraz ograniczyć swoją działalność w social mediach - nadchodzi czas pustelnika. Wspominajcie mnie ciepło i nasze przygody, bo lekko nie będzie, a pozytywna energia pomaga Nam wzrastać. Nadchodzą dziwne czasy i trzeba to zrozumieć inaczej...

Wasze wsparcie pomoże mi przetrwać czas próby, które przede mną, oraz szybciej do Was wrócić!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Rafał Kędra
Rafał Kędra
Próg: 15 zł
Wojciech Staszek
Wojciech Staszek
Próg: 20 zł
Michał Eryk Południok
Michał Eryk Południok
Próg: 20 zł
Mikołaj Oleszczuk
Mikołaj Oleszczuk
Próg: 20 zł
Edyta Oleszczuk-Romańska
Edyta Oleszczuk-Romańska
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł