Krzysztof Frajfeld

W Patronite od 08.07.2016

Twórca wideo na YouTube, STREAMer. Staram się w wesoły sposób prezentować grę World of Tanks oraz inne. Powoli zbliżam się do 40tki, ale nadal moją pasją są gry. Marzenie?? Chciałbym utrzymać się z mojej pasji !!!

O Autorze

Jestem Faja. Ta ksywka towarzyszy mi juz od ponad 30 lat :) Nazywam się Krzysztof Frajfeld i już od 10 lat prowadzę kanał na YouTube. Na początku realizowałem filmy z gry Call od Duty 2 i 4 ( niestety wiekszość filmów musiałem usunąć z kanału )

Potem zacząłem grać sporo w Metin2 ( wiekszość filmów z gry Metin2 również musiałem usunąć z kanału )

No i pewnego razu mój szwagier "czołgista" powiedział mi o grze World of Tanks. Od tamtej pory namiętnie grywam w tą grę :) Oto pierwszy mój filmik o tej grze.

Od tamtej pory zrealizowałem juz ponad 2000 filmów i mój kanał YouTube przekroczył 100000 subskrybcji.

Na moim kanale nie tylko gry ale również można zobaczyć filmiki o pysznych potrawach, czyli seria "Gotuj z Fają"

Realizuje też filmy z wyjazdów na imprezy organizowane przez Wargaming i nie tylko.

Aby dbać o kondycję i siłę trenuję na siłowni :)

Przez 16 lat pracowałem w Regionalnej TV jako operator kamery i montażysta ale w roku 2014 postanowiłem zrobić sobie "wakacje życiowe" i robić to, co lubię najbardziej - czyli grać w gry ile dusza zapragnie :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)