Avatar użytkownika

Faza rhazza

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Kanał poświęcony technice i taktyce jazdy motocyklem. Staram się tutaj nie uczyć Was jeździć - staram się Was zarazić najfajniejszą chorobą na jaką można chorować czyli na - MOTOCYKLIZM!!!
Mnóstwo porad, ciekawostek i ćwiczeń, aby zabawa z motocyklem była bezpieczna, rozsądna i techniczna!

Mam na imię Bartek, mieszkam w Katowicach i na motocyklu jeżdżę od 10lat. Mając naście lat, motocykl był sensem życia, wszystko kręciło się dookoła świata jednośladów.

Dziś mam prawie 30 i moje życie nadal kręci się w tym świecie. Praca w firmie motocyklowej, regularne wyjazdy ze znajomymi, a także dalekie podróże po Europie. Kto raz pozna smak jazdy na motocyklu, prawdopodobnie już nigdy nie będzie chciał przestać!

Teraz? Teraz motocykl i świat z nim związany jest dla mnie idealnym sposobem oderwania się od codzienności i otaczającego mnie świata. Jak tylko znajdę czas, zakładam kask, kombinezon, słuchawki, wyłączam telefon, siadam na moto i wkraczam w mój własny prywatny świat.

Od zawsze chciałem się dzielić wiedzą jaką posiadam, dlatego parę lat temu skończyłem kurs instruktora nauki jazdy. Nie pracuję w zawodzie ponieważ kiedy spróbowałem, okazało się że jak coś się robi z przymusu - to przestaje nas bawić.... i tak powstał mój kanał w serwisie youtube.

Kanał poświęcony technice i taktyce jazdy motocyklem.

Staram się tutaj nie uczyć Was jeździć - staram się Was zarazić najfajniejszą chorobą na jaką można chorować czyli na - MOTOCYKLIZM!!!

Znajdziecie tutaj mnóstwo porad, ciekawostek i ćwiczeń, aby zabawa z motocyklem była bezpieczna, rozsądna, techniczna i sprawiała ogromną frajdę!

Na moim kanale znajdziecie materiały z serwisu motocykla, z nauki jazdy, z doskonalenia techniki a także z moich wycieczek krótszych oraz tych dłuższych ;)

Przykładowe filmy:

Serwis:

Nauka jazdy:

Technika jazdy: