W Patronite od 11.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2615

Liczba Patronów: 2529

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
40 miesięcznie
1 130 łącznie

ZBIERAMY NA WYDRUK DRUGIEGO TOMU KOMIKSU WĘDKARSKIEGO FIKOTY FAMILY!

9 000 zł

12%

osiągnięto

7 870 zł

brakuje

STWORZYLIŚMY PIERWSZY W POLSCE KOMIKS WĘDKARSKI "FIKOTY FAMILY - TEN KARPIOWY". POMÓŻCIE NAM WYDAĆ DRUGĄ CZĘŚĆ - TEN SZCZUPAKOWY!

W celu promowania wędkarstwa rodzinnego, które jest nam szczególnie bliskie, stworzyliśmy wyjątkowy komiks z życiową, zabawną wędkarską fabułą! Jest to pierwszy w Polsce komiks wędkarski o charakterze edukacyjno-przygodowym!

Jak sam tytuł wskazuje, pierwszy tom komiksu "Fikoty Family - ten karpiowy" poświęcony jest tematyce karpiarstwa. W fabule główną rolę odgrywa zwariowana rodzina Fikocińsich, która wybiera się na swoją pierwszą w życiu zasiadkę karpiową. Już sam dojazd na Łowisko sKARPetka jest dla Fikocińskich sporym wyzwaniem. Czy miejscówka obdaruje ich pięknymi wynikami? O tym dowiecie się w komiksie!

Na ostatnich stronach komiksu zamieściliśmy praktyczny Poradnik Początkującego Karpiarza. Znajdziecie tam sporo ciekawostek i faktów dotyczących łowienia karpi w Polsce. Nasz komiks Fikoty Family to publikacja o tematyce nie tylko wędkarskiej, ale też proekologicznej! W komiksie Fikoty Family kładziemy duży nacisk na promowanie ekologicznych postaw społecznych, dbanie o ekosystem, w którym żyją ryby, a także prawidłowe obchodzenie się z rybami.

WESPRZYJ NASZ PROJEKT NA PATRONITE, A OTRZYMASZ W ZAMIAN PIERWSZY I DRUGI TOM KOMIKSU FIKOTY FAMILY!

Rozpoczęliśmy już prace nad drugim tomem komiksu wędkarskiego „Fikoty Family – ten szczupakowy”! Jak sam tytuł wskazuje, druga część komiksu będzie poświęcona tematyce spinningu i łowieniu szczupaków. I znów nie zabraknie sporej dawki edukacji i dobrego humoru. Dzięki Waszemu wsparciu, drugi tom komiksu „Fikoty Family – ten szczupakowy” może się ukazać już w połowie 2023 roku! POMÓŻCIE NAM ZREALIZOWAĆ TEN CEL!

Całą kwotę zebraną od Patronów przeznaczamy na wydruk drugiego tomu komiksu!
DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE! WĘDKARSKA PIONA!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
misiokles misioklesowaty
misiokles misioklesowaty
Próg: 30 zł
Jarosław Ejsymont
Jarosław Ejsymont
Próg: 10 zł
Daniel Kleczewski
Daniel Kleczewski
Próg: 60 zł
Fabian Fishing Carp
Fabian Fishing Carp
Próg: 50 zł
Kasia Jaroszewska
Kasia Jaroszewska
Próg: 20 zł
Daniel Kleczewski
Daniel Kleczewski
Próg: 50 zł