W Patronite od 08.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2542

Liczba Patronów: 2156

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
1 080 łącznie
Po kilku latach samo nauki postanowiłem stworzyć kanał dotyczący filmowania. Dzięki temu, wspólnie dzielimy się swoją pasją i wiedzą tak - by każdy z nas rozwijał się z dnia na dzień i tworzył lepsze filmy! Nie ma nic lepszego od rozwoju, prawda? :)

O Autorze

 

Cześć, witaj! Z tej strony Szymon Chałupka z kanału Filmujemy. Który zrzesza najlepszą w sieci grupę entuzjastów tworzenia filmów! 

Od ponad 2 lat sukcesywnie w każdy poniedziałek o godzinie 18.00 przekazuję wiedzę na temat filmowania. Tematyka jest przeróżna - od sztuki operatorskiej po skomplikowane efekty wizualne!

Od 5 lat filmuję w całej Polsce. Robiłem już różne formy audiowizualne - teledyski, małe reklamówki, relacje z klubów/imprez, social video, etiudy! Od 4 lat mocno pracuję z Twórcami internetowymi takimi jak: Chwytak , 5 sposobów na , Śmiechawa TV, Miłośnicy czterech kółek, Jelenie Jaja

Od ponad roku, sukcesywnie tworzę jedyny w polsce podcast o tematyce tworzenia filmów. Motywuję dzięki niemu ludzi do działania - wskazuję na istotne elementy o które warto zadbać przy okazji kariery filmowca. 

 

Ten patronite poświęcony jest mojemu podcastowi - od serduszka, na różne tematy - dla ludzi którzy często już zwątpili w to co robią, którzy szukają zajawki, pasji - ognia!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika