Filozofia dla januszy

W Patronite od 06.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 850

Liczba Patronów: 630

Zostań Patronem
17 patronów
253 miesięcznie
6 315 łącznie

Komputer

500 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

247 zł

brakuje

Dobry bloger, to skupiony bloger. A wieszająca się przeglądarka albo strony wczytujące się przez minutę to nie są najlepsze okoliczności do skupienia... na tym progu będę mógł zafundować sobie nowego laptopa w systemie ratalnym + dobre łącze internetowe.

Tysiąc złotych!

1 000 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

747 zł

brakuje

No, no, no! Tysiąc! Można powiedzieć, że zarabi.. tzn. dorabiam na pisaniu! Nie jest to fortuna, ale osiągnięcie tego progu pozwala mi z nadzieją i pewnym spokojem patrzeć w przyszłość. Od tego progu będę poważnie zastanawiał się nad podbojem YouTube!

Minimalna krajowa netto

1 530 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

1 277 zł

brakuje

Nie sądzę, żeby ten próg został szybko osiągnięty. Gdy się tak jednak stanie będę już zapewne w całości poświęcony blogowaniu i spełni się moje największe marzenie – zarabianie na pisaniu. Z góry wielkie dzięki dla każdego, kto się do tego przyczyni!

Utrzymanie bloga

70 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Utrzymanie bloga kosztuje. Serwer, dwie domeny (druga na razie nieaktywna, z moim nazwiskiem) plus jakieś okazjonalne wydatki. Z marginesem (sporym) 70 zł się zbierze. Gdy osiągnę ten próg, będę wiedział, że nic, poza swoim czasem, do interesu nie dokładam. Przynajmniej na razie :)

Książki

250 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Niestety, pisanie bloga pro bono niesie za sobą sporo ograniczeń. Często, gdy mam ochotę opisać jakiś temat, wychodzi słabość mojej biblioteki i muszę z pomysłu zrezygnować. Gdy osiągnę ten próg mogę sobie pofolgować i kupić każdą książkę, jaka będzie mi potrzebna :) Naturalnie, wszystkie nabytki będę opisywał w social mediach :)