Filozofia tak bardzo

W Patronite od 29.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 501

Liczba Patronów: 378

Zostań Patronem
40 patronów
785 miesięcznie
5 820 łącznie

Kamień węgielny Imperium FTB

1 000 zł

miesięcznie

78%

osiągnięto

215 zł

brakuje

Cel jest ambitny, choć tysiak do podziału nie brzmi jak coś, z czego można żyć. Niemniej osiągnięcie tego celu przyczyni się do realnego skoku jakościowego w tym, co robimy. Myślimy, że to początek czegoś wielkiego i mamy nadzieję, że chcecie wziąć w tym udział!

Studio FTB

2 000 zł

miesięcznie

39%

osiągnięto

1 215 zł

brakuje

Dwa tysiące to dużo więcej, niż się spodziewamy, ale wystarczająco dużo, żebyśmy mogli wyjść ze strefy (dys)komfortu i stworzyć odpowiednią przestrzeń do tworzenia materiałów. Obecnie zarówno ona jak i czas są mocno ograniczone (i ograniczające) i musimy iść na wiele jakościowych i życiowych kompromisów.

Imperium FTB

5 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

4 215 zł

brakuje

Filozofia w internecie wchodzi oficjalnie na wyższy poziom! Jak jest do tej pory, każdy widzi - w Polsce rządzi amatorka, jeśli chodzi o tematykę filozoficzną. Za takie pieniądze jesteśmy w stanie stworzyć sobie profesjonalne studio, w którym będą powstawać dla Was wysokiej jakości materiały i do którego będziemy mogli (w przyszłości) zapraszać znamienitych gości.

To w zasadzie jest już takie nasze duże marzenie, ale mamy nadzieję, że kiedyś uda się je sfinansować w ten czy inny sposób. Przy okazji w końcu zamieszkalibyśmy w normalnych warunkach :P

Restream

70 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Opłacamy serwis Restream, który umożliwia streamowanie jednocześnie na wszystkie platformy. Nie musimy już wykładać co miesiąc z własnej kieszeni, a Wy możecie oglądać, gdzie wam wygodnie. Dzięki!

Z powrotem do rzeczy samych

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

To prawda, że w internecie można znaleźć (prawie) wszystko. Chcielibyśmy jednak móc czasami odciąć się od ekranów i zamiast męczyć skany wziąć w rękę prawdziwą książkę - a o te coraz trudniej nawet na rynku wtórnym. Osiągając ten cel pomagasz nam zakupić mało dostępne i drogie książki, które stanowią bazę naszych streamów.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marcin Skonieczny
Marcin Skonieczny
Próg: 5 zł
Piotr Butlewski
Piotr Butlewski
Próg: 10 zł
Artur Popławski
Artur Popławski
Próg: 50 zł
Filip Biernacki
Filip Biernacki
Próg: 20 zł
madelaine
madelaine
Próg: 20 zł
filip rajtar
filip rajtar
Próg: 10 zł