Firma z zasadami

FIRMA Z ZASASDAMI
Pragniemy stworzyć społeczność przedsiębiorców, klientów, pracowników, dla których
dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze.
Opieramy się na wartościach chrześcijańskich, a hasłem przewodnim jest „pozytywne nastawienie i
bycie pomocnym”

O Autorze

Dzień Dobry, cieszymy się, że Jesteś!

Prowadzimy Program „Firma z zasadami” dedykowany wszystkim przedsiębiorcom, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego satysfakcję na każdej płaszczyźnie działalności, i chcących te podstawy przekazywać dalej, także kolejnym pokoleniom. To nieustanny proces dążący do trwałych zmian w społeczeństwie.

Program sygnowania przedsiębiorstw znakiem „Firma z zasadami” prowadzony jest przez fundację „To co najważniejsze” z siedzibą w Gdyni.

Opieramy się na wartościach chrześcijańskich a hasłem przewodnim jest „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”. Wartości przez nas promowane, uwieńczone certyfikowaniem, bliskie są wszystkim ludziom dobrej woli. To wyższy poziom zaufania.

Pragniemy stworzyć społeczność przedsiębiorców, klientów, kontrahentów i pracowników, dla których dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze.

Nie zapominamy przy tym o budowaniu wartości ekonomicznej naszych firm, jest zrozumiałe, że w pracujemy uczciwie i oczekujemy uczciwej zapłaty za swoją pracę.

Wbrew powszechnej opinii biznes i wartości chrześcijańskie są nierozłączne. To fundament, na którym można zbudować trwałe, stabilne i solidne firmy oparte na życzliwych relacjach międzyludzkich.

Dołączenie do „Bazy firm z zasadami” zobowiązuje do przestrzegania i dalszego promowania w swoim najbliższym środowisku idei programu „Firmy z zasadami” jaką jest stworzenie przyjaznej atmosfery biznesu i życia ale i pewności wysokiej jakości wszelkich usług.

Wszystkim nam zależy by znakiem "Firmy z zasadami" posługiwały się jedynie takie przedsiębiorstwa, które śmiało każdy może polecić innym. Tym samym wzajemnie budujemy sobie solidną markę, dzięki której jesteśmy widoczni i rozpoznawani jako godni zaufania w każdym aspekcie. Zależy nam, żeby nasze LOGO było odczytywane jednoznacznie i kojarzyło się z przejrzystością zasad, na podstawie których wszyscy MY działamy.

CO  ZYSKUJE zwykły człowiek?

Dzięki poszerzaniu się naszego grona „Firmy z zasadami”, zyskujemy wszyscy – jako przedsiębiorcy, klienci i pracownicy. Jako społeczeństwo. To mniejsze – lokalne. I to większe – polskie.

Każdy z nas może po prostu wejść na naszą stronę www.firmazzasadami.pl i w bazie przedsiębiorstw odszukać w swoim najbliższym otoczeniu firmy, której akurat potrzebuje i ze spokojem zlecić jej prace mając pewność rzetelnej i uczciwej obsługi. Czy to nie warte zachodu? WARTE!

Codziennie nad tym pracujemy! Bo NAM ZALEŻY!

Zapraszamy do wspólnego działania!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent