Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Właśnie zaczynasz nowy etap swojego życia!
Dzięki temu regularnemu wsparciu, być może rezygnujesz z kubka dobrej kawy, ale pomagasz budować społeczność uczciwych i rzetelnych przedsiębiorców. Doceniamy ! Fundacja wyśle specjalną kartkę z podziękowaniem !
15 zł miesięcznie
Właśnie zaczynasz nowy etap swojego życia!
Dzięki temu regularnemu wsparciu, być może rezygnujesz z dobrej kawy, pomagasz budować społeczność uczciwych i rzetelnych przedsiębiorców. Niebawem może trzeba będzie skorzystać z usług jednego z nich. Zajrzyj do naszej BAZY FIRM. Doceniamy Twój gest - trzymaj się ciepło !
Fundacja wyśle specjalną kartkę z podziękowaniem !
20 zł miesięcznie
Dziękujemy !
Być może rezygnujesz z dobrych lodów, ale pomagasz budować społeczność uczciwych i rzetelnych przedsiębiorców. Na prawdę doceniamy !
Lada chwila otrzymasz od Fundacji prezent z podziękowaniami !
30 zł miesięcznie
Dziękujemy ! Ta kwota to już obiad, doceniamy!
Wsparcie tą kwotą sprawi, że Program „Firma z Zasadami” będzie się poszerzał, co oznacza stworzenie przyjaznej atmosfery biznesu i życia ale i pewności wysokiej jakości wszelkich usług w naszym kraju! Nie zawiedziemy Cię - doceniamy Twój wkład w budowę wspólnego projektu "Firmy z zasadami". Razem możemy wiele ! Jesteś Wielki !
Na każde Święta otrzymasz od Fundacji prezent podziękowaniami :).
50 zł miesięcznie
Otrzymasz więcej niż wpłacasz! Z pewnością!
Pomnożone DOBRO zawsze wraca ! DOCENIAMY HOJNOŚĆ ! Będziesz jednym z nas, budującym solidną markę, dzięki której SPOŁECZNOŚĆ PRZEDSIĘBIORCÓW wpisanych do BAZY FIRM z ZASADAMI będą bardziej widoczni i rozpoznawani jako godni zaufania w każdym aspekcie. Zależy nam, żeby marka "Firmy z zasadami" była odczytywana jednoznacznie i kojarzyła się z przejrzystością zasad, na podstawie których wszyscy MY działamy.
Oczekuj od Fundacji prezentu z podziękowaniami oraz cyklicznie prezentu na każde Święta !

Wspólnie MAMY WPŁYW na dobrostan naszego kraju! Świetne uczucie, prawda?
Dziękujemy !
100 zł miesięcznie
CO ZYSKUJESZ ?
Ze spokojem możesz wybrać firmę z BAZY FIRM na stronie www.firmazzasadami.pl ! Spokój nie ma ceny! Terminowość, rzetelność i uczciwość! Właśnie do tego się w tej chwili dokładasz:))
Dzięki poszerzaniu się naszego grona „Firm z zasadami”, zyskujemy wszyscy – jako przedsiębiorcy, kontrahenci, klienci i pracownicy. Jako społeczeństwo. To mniejsze – lokalne. I to większe – polskie. Wspólnie MAMY WPŁYW na dobrostan naszego kraju!

Już niedługo dotrze do Ciebie prezent od Fundacji - z podziękowaniami, a na każde święta będziemy wysyłali Tobie prezent!
Jesteś jednym z nas, buro Fundacji jest zawsze otwarte dla Ciebie.
Będziesz w pobliżu - wpadaj na kawę - chętnie Cię poznamy, Twoje pomysły wspomogą projekt !
200 zł miesięcznie
DZIĘKI temu wpłacasz za wielu tych, których nie stać być może nawet na pierwszy próg!
BĘDĄC tak hojnym z pewnością odniosłeś sukces! GRATULUJEMY! To bardzo dobrze o Tobie świadczy, że nie Jesteś samolubny, ale wspierasz Pogram Społecznościowy non profit.
TWOJA FIRMA - spełnia z nawiązką wymogi CSR - Społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest dla Ciebie tylko nazwą !
ŚWIETNY RUCH! się jednym z nas ! Tworzymy lepszy świat !

Nasze biuro jest Twoim miejscem w Trójmieście, do którego możesz przyjść w każdym momencie. Wpadaj kiedy chcesz - pomagaj nam radą. Przy dobrej kawie lub lunchu poznamy się, chętnie skorzystamy z Twoich pomysłów !

Już niedługo otrzymasz od Fundacji prezent z podziękowaniami. Nie zapomnimy co rok przypomnieć Mikołajowi i Zajączkowi o prezencie dla Ciebie.
Do zobaczenia !

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Firma z zasadami w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

FIRMA Z ZASASDAMI
Pragniemy stworzyć społeczność przedsiębiorców, klientów, pracowników, dla których
dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze.
Opieramy się na wartościach chrześcijańskich, a hasłem przewodnim jest „pozytywne nastawienie i
bycie pomocnym”

Dzień Dobry, cieszymy się, że Jesteś!

Prowadzimy Program „Firma z zasadami” dedykowany wszystkim przedsiębiorcom, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego satysfakcję na każdej płaszczyźnie działalności, i chcących te podstawy przekazywać dalej, także kolejnym pokoleniom. To nieustanny proces dążący do trwałych zmian w społeczeństwie.

Program sygnowania przedsiębiorstw znakiem „Firma z zasadami” prowadzony jest przez fundację „To co najważniejsze” z siedzibą w Gdyni.

Opieramy się na wartościach chrześcijańskich a hasłem przewodnim jest „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”. Wartości przez nas promowane, uwieńczone certyfikowaniem, bliskie są wszystkim ludziom dobrej woli. To wyższy poziom zaufania.

Pragniemy stworzyć społeczność przedsiębiorców, klientów, kontrahentów i pracowników, dla których dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze.

Nie zapominamy przy tym o budowaniu wartości ekonomicznej naszych firm, jest zrozumiałe, że w pracujemy uczciwie i oczekujemy uczciwej zapłaty za swoją pracę.

Wbrew powszechnej opinii biznes i wartości chrześcijańskie są nierozłączne. To fundament, na którym można zbudować trwałe, stabilne i solidne firmy oparte na życzliwych relacjach międzyludzkich.

Dołączenie do „Bazy firm z zasadami” zobowiązuje do przestrzegania i dalszego promowania w swoim najbliższym środowisku idei programu „Firmy z zasadami” jaką jest stworzenie przyjaznej atmosfery biznesu i życia ale i pewności wysokiej jakości wszelkich usług.

Wszystkim nam zależy by znakiem "Firmy z zasadami" posługiwały się jedynie takie przedsiębiorstwa, które śmiało każdy może polecić innym. Tym samym wzajemnie budujemy sobie solidną markę, dzięki której jesteśmy widoczni i rozpoznawani jako godni zaufania w każdym aspekcie. Zależy nam, żeby nasze LOGO było odczytywane jednoznacznie i kojarzyło się z przejrzystością zasad, na podstawie których wszyscy MY działamy.

CO  ZYSKUJE zwykły człowiek?

Dzięki poszerzaniu się naszego grona „Firmy z zasadami”, zyskujemy wszyscy – jako przedsiębiorcy, klienci i pracownicy. Jako społeczeństwo. To mniejsze – lokalne. I to większe – polskie.

Każdy z nas może po prostu wejść na naszą stronę www.firmazzasadami.pl i w bazie przedsiębiorstw odszukać w swoim najbliższym otoczeniu firmy, której akurat potrzebuje i ze spokojem zlecić jej prace mając pewność rzetelnej i uczciwej obsługi. Czy to nie warte zachodu? WARTE!

Codziennie nad tym pracujemy! Bo NAM ZALEŻY!

Zapraszamy do wspólnego działania!

Cele Autora

Jesteśmy dla Was !
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
Utrzymanie projektu "w ruchu" (koszty podstawowe t.j. czynsz, media, hosting ...)
Podstawowe koszty biura
  • 900 zł miesięcznie
  • 900 zł brakuje
0%
Pokrycie kosztów części czynszu za biuro fundacji przypadająca na nasz Projekt "Firma z zasadami" - byśmy już nie żerowali na innych projektach ! :)
Bilboard przy A1 "Firmy z zasadami"
  • 1 620 zł miesięcznie
  • 1 620 zł brakuje
0%
Promocja Loga "Firmy z zasadami" na bilboardzie przy A1 jadąc za Grudziądzem - jadąc z Gdańska.
Damy sobie radę ze wszystkim !
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Sprawi to, że damy sobie radę ze wszystkim - nie martwiąc się o koszty biura czy telefonów. Jesteście Wielcy ! Możemy teraz poświęcić się w pełni pracy na rzecz projektu !

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Firma z zasadami już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.