Five Up

W Patronite od 30.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 547

liczba Patronów: 854

6 patronów
290 zł miesięcznie
1 590 zł łącznie

Oprogramowanie zespołu

500 zł

miesięcznie

58%

osiągnięto

210 zł

brakuje

Chcemy tworzyć: muzykę, nagrania audio, zapowiedzi koncertów, relacje. To wszystko jest już w naszych głowach. Potrzebujemy jednak oprogramowania komputerowego do wszelkiej edycji muzycznej i video. W dzisiejszym świecie subskrypcja odpowiednich, specjalistycznych programów to spore wyzwanie finansowe. Pomożecie?

Zaplecze techniczne

1 000 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

710 zł

brakuje

Dzięki realizacji tego celu, oprócz szczerych chęci grania będziemy mieli na czym położyć nuty ( zakupimy pulpity), zobaczymy owe nuty (zakupimy lampki pulpitowe), usłyszycie nas nawet na dużej sali (zadbamy stopniowo o nagłośnienie, a trochę tego będzie) ... a może nawet nas zobaczycie (pomyślimy o oświetleniu i efektach świetlnych)...

Własna siedziba

2 500 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

2 210 zł

brakuje

Aby drogocenny sprzęt nie zalegał na strychu potrzebna jest siedziba zespołu. Tam bez zezwoleń będziemy mogli nagrywać dla Was filmiki i relacje. Po osiągnięciu celu będziemy w stanie wynająć studio, które stanie się naszą TWIERDZĄ :D Tam będziemy mogli Was zaprosić i zaserwować pyszną kawę !!!

Poszerzanie horyzontów

4 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

3 710 zł

brakuje

Samowystarczalni i mądrzejsi! Chcemy nieustannie się rozwijać, szkolić, doświadczać. Osiągając ten cel, będziemy potrafili prowadzić działalność z zakresie gospodarczym, marketingowym, promocyjnym, dotrzemy do wielu ludzi, którzy jeszcze o nas nie słyszeli i o naszych Patronach!! Rozwiniemy skrzydła... ... Gotowi do lotu?

Regularne koncertowanie

7 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

6 710 zł

brakuje

Jeżeli znajdujemy się w tym miejscu to znaczy że nasza społeczność jest niesamowicie wielka. I możemy regularnie koncertować !!WOW!! Raz w miesiącu organizujemy koncert w miejscowości wytypowanej w naszej Grupie Przyjaciół Five Up. Pakujemy nasz wspaniały sprzęt, nagrywamy trailer i ... w drogę!

Święto Five Up!!

30 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

29 710 zł

brakuje

Dysponując tak wielkimi możliwościami staniemy się niezależni od jakiejkolwiek innej pracy. Etat? Tylko w Five Up!! Pomyślcie... Pełna trasa koncertowa po całej Polsce. Ba! A Europa to co? Gorsza? Kto jedzie z nami? ... ... I tak co sezon! Co rok z nowym repertuarem.

Wielki Festiwal Muzyki Filmowej

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

49 710 zł

brakuje

Cel odległy ale realny. Wyobraź sobie złotą, polską jesień wśród wzniesień Karkonoszy! Tu jesienią jest jak w bajce. W takiej scenerii organizujemy Wielki Festiwal Muzyki Filmowej! To tutaj powstaną krainy niczym we Władcy Pierścieni, fani przebrani za ulubione postaci i najpiękniejsze - wszędzie cudowna muzyka!! Marzenie? Tak, ale jakie!!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni