chwila dla debila

W Patronite od 26.06.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 221

Liczba Patronów: 192

Zostań Patronem
89 patronów
1 980 miesięcznie
67 751 łącznie
Robię filmy o fizyce. Głównie. Poziom: LO. Głównie. Gadam w nich ludzkim językiem. Bo podręczniki są w Polsce do bani. Z nauczycielami też różnie bywa. Żadnej abstrakcyjnej abstrakcji, tylko konkretne przykłady; nie da się nie zrozumieć!;)

O Autorze

Robię filmy o fizyce. Głównie.  Poziom: liceum. Głównie.

Nagrywam, żeby mieć materiały na kursy. No i lubię myśleć, że robię coś wartościowego, co jest potrzebne. Może uratuję życie jakiemuś dziecku, którego nie stać na korki.

Poza tym w wolnym czasie sadzę drzewa, co by katastrofę klimatyczną zmniejszyć i pracuję nad zostaniem wybitnym programistą albo fizykiem jądrowym. (Jeszcze się nie zdecydowałem.)

 

Próbki mojej radosnej twórczości:

 

Cała fizyka jądrowa (teoria z przykładami)

 

 

Moment siły omówiony tak, żeby dało się zrozumieć:

 

 

Zadanie maturalne rozwiązane jak trzeba:

 

Film o tym, jak się uczyć, żeby się nauczyć:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Michał Floras
Michał Floras
Próg: 20 zł
Płaskoziemca
Płaskoziemca
Próg: 10 zł
Adam Naumiec
Adam Naumiec
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Kuba x
Kuba x
Próg: 50 zł
Dejwid Roszkowski
Dejwid Roszkowski
Próg: 20 zł