Avatar użytkownika

FUNDACJA MAŁYCH SERC

4
patronów
170 
miesięcznie
340 
łącznie
4
patronów
170 zł 340 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
10 zł - Hurra!
Dziękujemy za Twoją hojność.
Właśnie umożliwiłeś nam stworzenie jednej ośmiorniczki, która z czułością i zaangażowaniem będzie wspierać wcześniaka w inkubatorze.
Jeśli wyrazisz taką chęć, udostępnimy imienne podziękowania w relacji na naszym Facebooku.

*nagroda dostępna przy min. 3 miesięcznym wsparciu
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
50 zł - Yuppii!
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją wpłatę.
Pozwoli nam to na zakup materiałów do pakietu startowego dla jednego wolontariusza. A stąd już krótka droga do powstania kolejnych macek gotowych do spełniania swojej misji w inkubatorze.
Jeśli wyrazisz taką chęć wyślemy imienny dyplom elektroniczny.

*nagroda dostępna przy min. 3 miesięcznym wsparciu
*otrzymujesz także możliwość imiennego podziękowania w relacji na naszym Facebooku
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
100 - Brawo!!
Dziękujemy z całego serca za Twoją pomoc w imieniu wcześniaków.
Z wielką przyjemnościa wyślemy Ci raz w miesiącu newsletter z informacją o naszych działaniach w ostatnim czasie i planach na przyszłość. Dowiesz się jak daleko sięgają nasze macki, a dzieki Tobie mogą sięgać jeszcze dalej.

*nagroda dostępna przy min 3 miesięcznym wsparciu
*otrzymujesz również dyplom elektroniczny
*otrzymujesz podziękowanie imienne w relacji na naszym facebooku
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
500 zł - hip hip hura!
Jesteśmy bardzo wzruszeni Twoim wsparciem. Dzięki Tobie zalejemy falą włóczek 10 wolontariuszy. Powstanie z tego ok 150 ośmiorniczek - ich macki obejmą najmniejsze istotki na świecie. A wszystko to z Twoim udziałem. Jeśli wyrazisz chęć wystawimy post z informacją o Twoim ogromnym wkładzie w naszą akcję na naszym fanpageu na Facebooku, gdzie obserwuje nas ponad 19 tys osób. Niech inni wiedzą jakie masz wspaniale serce.

*nagroda dostępna przy min. 3 miesięcznym wsparciu
*otrzymujesz także nagrody z poprzednich progów
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
1000 zł - brak nam słów by podziękować za Twoje nieocenione wsparcie. Dzięki Tobie możemy wysłać kompletny zestaw ośmiorniczek do jednego ze szpitali. Odpowiednio zapakowany, z dołączony i instrukcjami, ulotkami i naszym logo. Twoje logo również może być widoczne w naszej sieci i materiałach reklamowych. Jeśli chcesz wybrać ten próg koniecznie skontaktuj się z nami - wybierzemy najlepszy sposób i miejsce na umieszczenie informacji o wsparciu Twojej firmy.

*nagroda dostępna przy min 3 miesięcznym wsparciu
*otrzymujesz także nagrody z poprzednich progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora FUNDACJA MAŁYCH SERC w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Naszym głównym celem jest wsparcie wcześniaków i ich rodzin. Działamy charytatywnie, organizujemy warsztaty rękodzielnicze, tworzymy wspólnoty, wspieramy rozwój gospodarczy, udzielamy wsparcia rodzinom i współpracujemy z innymi organizacjami.

Dołącz do naszej inicjatywy "Ośmiorniczki dla Wcześniaków" i pomóż nam stworzyć magiczne i bezpieczne otoczenie dla najmłodszych bohaterów!

Dostarczamy szydełkowe ośmiorniczki do oddziałów noworodkowych. Badania pokazały, że macki tych maskotek przypominają wcześniakom pępowinę. Dodatkowo maluchy mają mocno wykształcony odruch chwytny i często wyrywały kabelki, które są podłączone do aparatur podtrzymujących je przy życiu. Teraz bawią się mackami, a nie kabelkami!

Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie dla naszej fundacji. Każda wpłata przyczynia się do kontynuacji naszej misji i pozwala nam pomagać jeszcze większej liczbie wcześniaków.

Dołącz do naszej społeczności i razem stwórzmy bezpieczne i pełne miłości środowisko dla najbardziej bezbronnych istotek.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora FUNDACJA MAŁYCH SERC już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mila Druciarnia
Mila Druciarnia
100 zł
Radka
Radka
10 zł
inlensitive
inlensitive
50 zł
Anna Żołnierek
Anna Żołnierek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.