Fotografia Ratownicza Konrad Sikorski

W Patronite od 27.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
210 łącznie
Cześć, mam na imię Konrad, lat 25, ukończyłem Administrację Bezpieczeństwa Wewnętrznego w PWSZ w Tarnowie . Mam wiele pasji i zainteresowań, a jedną z nich jest bezpieczeństwo wewnętrzne i wszystko co z nim związane. Zapraszam na moje media społecznościowe- Instagrama, Facebooka i Youtube.

O Autorze

Cześć, mam na imię Konrad, lat 25, wykształcenie wyższe. Jestem absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie na kierunku Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Mam wiele pasji i zainteresowań, a jedną z nich jest bezpieczeństwo wewnętrzne. Realizuję ją na wiele sposobów, a jednym z nich jest prowadzenie fanpage z fotografią ratowniczą, służba w OSP czy organizacja zabezpieczenia wyścigów kolarskich. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia ;)

Moja działalność nie ograniczy się tylko terytorialnie do Tarnowa skąd jestem i okolic. Będę fotografował działalność służb i wydarzeń nie tylko w regionie ale również poza. Miejskie, Wojewódzkie i główne obchody różnych świąt państwowych i nie tylko. Na moich profilach znajdziecie wyjątkowe i niepowtarzalne kadry z samego serca wydarzeń.

Pierwszy post opublikowałem 21 lutego 2021 r. a dziś w połowie kwietnie z moich zdjęć skorzystały już wszystkie portale w Tarnowie, wiele regionalnych i tych wojewódzkich. Notuję stały wzrost osób obserwujących zarówno na Facebooku i na Instagramie.

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia to zapraszam do wsparcia mnie w tym co robię. Twoje wsparcie to większa swoboda w działaniu, możliwość dojazdu do jeszcze większej liczby zdarzeń i tych oddalonych nieco od mojej bazy

Odwiedź moją stronę- fotoratownicza.xyz

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dawid Chudyka
Dawid Chudyka
Próg: 20 zł
Michał Kukułka
Michał Kukułka
Próg: 50 zł