Konwenty Południowe

W Patronite od 27.08.2016

Więcej, bardziej, mocniej

150 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

150 zł

brakuje

To powinno pokryć nasze wszystkie bieżące wydatki. Oznacza to, że będziemy mogli odwiedzić więcej miejsc i finanse przekierować nieco bardziej na rozwój, a co za tym idzie, będzie więcej zdjęć, filmów, relacji i w ogóle wszystkiego :-).

Optymalizacja i ulepszenie strony www

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Pewnie chcielibyście, żeby strona była nieco lepiej zbudowana, prawda? Może jakieś dodatkowe funkcje, których Wam brakuje? Coś, dzięki czemu łatwiej odnajdziecie znajomych poznanych na konwentach? A może dodatki, dzięki którym zlokalizujecie konwentowiczy ze swojej okolicy? Sporo jeszcze jest do zrobienia, ale niestety nie wszystko da się zrobić bez Waszego wsparcia...

Aplikacja mobilna na system iOS (iPhone)

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Wiele osób posiada telefony z logo nadgryzionego jabłka. Także i im chcielibyśmy ułatwić życie, programując aplikację, która pozwoli łatwo, przyjemnie i w każdym miejscu sprawdzić i zarządzać konwentami, na które chcecie się wybrać.

Aplikacja mobilna na system Windows Phone

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Kiedyś aplikacja na Windows Phone była. Niestety z różnych powodów, przestała być supportowana i po zmianie strony www nie działa i raczej nie zapowiada się na zmianę. Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom i przywrócić funkcjonowanie aplikacji dla posiadaczy systemów WP.

Nagrania z konkursów Cosplay

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Zawsze bolączką wielu konwentów był brak dobrych jakościowo nagrań z konkursów cosplay. Staraliśmy się to zmienić, jednak różnie to wychodziło przez sprzęt jaki posiadamy oraz brak pieniędzy na dojazdy kamerzysty na każdy większy event. To może się zmienić. Wszystko zależy od Was.

Videorelacje z konwentów

450 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

450 zł

brakuje

Fajnie byłoby zasiąść wygodnie w fotelu, posłuchać miłego głosu i obejrzeć przy tym filmik na YouTube, dzięki któremu dowiemy się jak było na wydarzeniu, na które nie mogliśmy z jakiegoś powodu pojechać, prawda? Zobaczyć znajomych, ciekawe wydarzenia i atrakcje, powspominać... To wszystko da się zrobić! Potrzebujemy jedynie Twojego wsparcia!

Wyjazdy na wyjazdy zagraniczne (plus materiał)

550 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

550 zł

brakuje

A co powiecie na materiały foto i video z imprez zagranicznych? Dobrze byłoby porównać konwenty polskie i zagraniczne, prawda? A my jesteśmy w stanie wybrać się dla Was w wiele miejsc i wyprodukować masę zdjęć i nagrań!

Sprzęt!

700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

700 zł

brakuje

Przy takiej kwocie możemy spokojnie zainwestować w osprzęt, którego zwyczajnie nam brakuje.

Dron - bo kto by nie chciał oglądać ujęć z lotu ptaka?
Porządna kamera - cosplay jeszcze nigdy nie był nagrywany w takiej jakości!
Osprzęt fotograficzny - bo przecież sam aparat to za mało! Co ze statywami? A może by tak własne Fotostudio?
Mikrofon - Do nagrywania relacji itd. Taki naprawdę porządny.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)