W Patronite od 11.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1369

Liczba Patronów: 1564

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
180 miesięcznie
13 000 łącznie

WŁASNA PRACOWNIA

1 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

820 zł

brakuje

Po wielu tułaczkach, dzielonych pracowniach lub własnych, ale o metrażu 6m2 (sic!), ten cel samoistnie wybił się na prowadzenie. ?‍♀️
Własna pracownia, to nie tylko cel, ale jedno z moich największych marzeń.
Aktualnie ?
W tym roku potrzebna pilniej niż dotychczas, zatem i wiara w to, że się uda wzrasta. Pomożecie? ?
Rozglądam się za lokalem w przystępnej cenie, ale biorę też pod uwagę, że jeśli się uda z miejscem, to i o suchym pędzlu nie będę w nim przesiadywać. Stąd kwota na start.
Możesz przyczynić się do powstawania nowych obrazów, stwarzając możliwości ku temu... a w nagrodę? Zobacz sam, co mam do zaoferowania w wybranych progach ?

UWOLNIENIE POTENCJAŁU!

2 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

1 820 zł

brakuje

To pierwszy cel, który niczym odźwierny będzie decydujący dla możliwości wkroczenia w kolejne ?
Codziennie rodzą się nowe pomysły, pragnienia rozwoju i poświęcenia dla realizowania ich. Niektóre zakładają całe lata na doskonalenie warsztatu, wiedzy, godzin spędzonych sam na sam ze sztuką. Marzę o dniach, które mogłabym witać z kubkiem kawy w jednej i pędzlem w drugiej ręce, spotykać się z weną, która przychodzi pod warunkiem, że będziesz dla niej na wyłączność.... a tymczasem życie "zaprasza" Cię do biegu, w którym musisz uczestniczyć, czasem rozmieniając swój potencjał twórczy na drobne, za które wyposażysz się w chlebek i coś do posmarowania go ?
Patrząc wstecz, rozumiem doskonale skąd i dlaczego wzięła się brzydka łatka z tytułem "malarz niedzielny" - byli to artyści (o ile ten tytuł może im przysługiwać), którzy stawiali na zabezpieczenie finansowe w ciągu tygodnia, a swojej pasji oddawali się hobbystycznie, niedzielnie, co w rezultacie dawało jako taką stabilizację finansową i zupełnie przeciętne wyniki w sztuce... budzące najczęściej uśmiech politowania bądź kpiny.
Dlaczego tak niewielu tworzy rzeczy naprawdę cenne? Bo właśnie to poświęcenie niesie cenę. Odpalam ten cel, bo wierzę, że jesteś tutaj z chęcią wniesienia wkładu w kulturę i sztukę.
Zróbmy to wspólnie, a przy okazji pozwól się obdarować upominkami i wyrazami wdzięczności z wybranych progów ?

VLOG i KSIĄŻKI

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 820 zł

brakuje

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że malarz, który nie pisze jest nic nie wart. Oczywiście się z tym nie zgadzam, ? ale jakie dziedzictwo pozostawia po sobie ten, który nie tylko malował, ale jeszcze pisał o tym! Ten tylko się dowie.... kto czytał. Szczerze polecam!
Dobijając do tego miejsca, już całkiem na serio wychodzę od swojej twórczości do służenia wiedzą i umiejętnościami innym ? Ta kwota pozwoli mi na pełnoetatowe zajęcie się nie tylko malarstwem i pisaniem, ale umożliwi mi zakup sprzętu do nagrań, prowadzenia transmisji, a później - videoblogi! Tak, przy tym progu byłabym w stanie regularnie spotykać się z Wami omawiając na bieżąco swoją pracę, warsztat, nowe pomysły, ale też po to, aby opowiadać Wam ciekawe historie z zakresu historii sztuki, ikonografii chrześcijańskiej, dokopując się do źródeł różnych motywów, o których zapewne nigdy nie słyszeliście! Co Wy na to? ?
Poszerza się grupa artystów wchodzących w proroczy wymiar sztuki, ale są to wciąż nieprzetarte szlaki na terenie Polski ? Dzięki temu spotkania i warsztaty, które prowadzę, będą miały konkretną podstawę i źródło do formacji. Vlogi i wydane materiały umożliwią rozpowszechnienie tych treści dalej, niż sama mogę dotrzeć ?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ewa Bielak
Ewa Bielak
Próg: 50 zł
Ryszard Bielak
Ryszard Bielak
Próg: 50 zł
Katarzyna Klimowicz
Katarzyna Klimowicz
Próg: 30 zł
Marcin Nowicki
Marcin Nowicki
Próg: 30 zł
Magdalena  Owczarska
Magdalena Owczarska
Próg: 20 zł
Aleksandra Piecyk
Aleksandra Piecyk
Próg: 100 zł