W Patronite od 11.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1531

Liczba Patronów: 1650

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
160 miesięcznie
13 910 łącznie

WŁASNA PRACOWNIA

1 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

840 zł

brakuje

Po wielu tułaczkach, dzielonych pracowniach lub własnych, ale o metrażu 6m2 (sic!), ten cel samoistnie wybił się na prowadzenie.
Własna pracownia, to nie tylko cel, ale jedno z moich największych marzeń. I oto udało się je spełnić! Od stycznia mam w końcu swoje cztery kąty, a dotychczasowe wsparcie pozwala mi na dołożenie do tej przestrzeni. Tam też chętnie przyjmuję gości i zapraszam na zapoznanie się z moją twórczością od strony "kulis" :)

UWOLNIENIE POTENCJAŁU!

1 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 340 zł

brakuje

Codziennie rodzą się nowe pomysły, pragnienia rozwoju i poświęcenia dla realizowania ich. Niektóre zakładają całe lata na doskonalenie warsztatu, wiedzy, godzin spędzonych sam na sam ze sztuką. Marzę o dniach, które mogłabym witać z kubkiem kawy w jednej i pędzlem w drugiej ręce, spotykać się z weną, która przychodzi pod warunkiem, że będziesz dla niej na wyłączność.... a tymczasem życie "zaprasza" Cię do biegu, w którym musisz uczestniczyć, czasem rozmieniając swój potencjał twórczy na drobne.
Patrząc wstecz, rozumiem doskonale skąd i dlaczego wzięła się brzydka łatka z tytułem "malarz niedzielny" - byli to artyści (o ile ten tytuł może im przysługiwać), którzy stawiali na zabezpieczenie finansowe w ciągu tygodnia, a swojej pasji oddawali się hobbystycznie...
Dlaczego tak niewielu tworzy rzeczy naprawdę cenne? Bo właśnie to poświęcenie niesie cenę. Odpalam ten cel, bo wierzę, że jesteś tutaj z chęcią wniesienia wkładu w kulturę i sztukę.

SZTUKA NA MURY

2 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

1 840 zł

brakuje

Jednym z moich marzeń, a także celów, dla których powołaliśmy do życia kolektyw artystyczny Ashwagandha, jest wyjście ze sztuką do ludzi i to wyjście w dużym formacie. Obecnie nawiązujemy współpracę z administracjami i spółdzielniami różnych wspólnot mieszkaniowych w Krakowie, aby urzeczywistnić nasze marzenia, ale bez wątpienia wsparcie finansowe na materiały (a ścian masz wiele w mieście) jest tutaj podstawową potrzebą. Chcemy nie tylko tworzyć murale, ale podnosić nimi wartość estetyczną osiedli i miasta, zakrywając przy tym powszechny na blokowiskach wandalizm. Taka praca u podstaw i przemycanie piękna ;)

PUBLIKACJE

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 840 zł

brakuje

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że malarz, który nie pisze jest nic nie wart. Oczywiście się z tym nie zgadzam, ale jakie dziedzictwo pozostawia po sobie ten, który nie tylko malował, ale jeszcze pisał o tym! Ten tylko się dowie.... kto czytał. Szczerze polecam!
Dobijając do tego miejsca, już całkiem na serio wychodzę od swojej twórczości do służenia wiedzą i umiejętnościami innym. Ta kwota pozwoli mi na pełnoetatowe zajęcie się nie tylko malarstwem i pisaniem, ale umożliwi mi zakup sprzętu do nagrań, prowadzenia transmisji, a później - videoblogi! Tak, przy tym progu byłabym w stanie regularnie spotykać się z Wami omawiając na bieżąco swoją pracę, warsztat, nowe pomysły, ale też po to, aby opowiadać Wam ciekawe historie z zakresu historii sztuki, ikonografii, dokopując się do źródeł różnych motywów, o których zapewne nigdy nie słyszeliście! Co Wy na to?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Klimowicz
Katarzyna Klimowicz
Próg: 30 zł
Magdalena  Owczarska
Magdalena Owczarska
Próg: 20 zł
Ewa Bielak
Ewa Bielak
Próg: 50 zł
Ryszard Bielak
Ryszard Bielak
Próg: 50 zł
Marcin Nowicki
Marcin Nowicki
Próg: 10 zł