Fundacja web.lex

W Patronite od 08.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 759

liczba Patronów: 1084

3 patronów
158 zł miesięcznie
1 036 zł łącznie
Fundacja web.lex wspiera prawnicze rodziny w trudnych sytuacjach życiowych.

O Autorze

Rafał Chmielewski

Cześć! Nazywam się Rafał Chmielewski i jestem fundatorem Fundacji web.lex. 

Nasza Fundacja wspiera finansowo prawnicze rodziny w trudnych sytuacjach życiowych.

Łączymy prawników, którzy potrzebują wsparcia, z prawnikami, którzy tego wsparcia mogą i chcą udzielić. 

***

Jeśli jeszcze nas nie znasz, to musisz wiedzieć, że Fundacja web.lex należy do grona przedsięwzięć, skupionych pod wspólną marką WEB.LEX. 

W tym gronie od 10 lat pomagamy kancelariom prawnym i prawnikom zdobywać piękny i pełen możliwości Świat. Od samego początku robimy to przy pomocy prawniczych blogów (web.lex), a ostatnio również dzięki najwygodniejszej na świecie księgowości prawniczej połączonej z prawniczą wiedzą biznesową (web.lex Bookkeeping).

***

Jednak pomagać zdobywać Świat można na wiele sposobów, prawda?

Można to robić również poprzez finansową pomoc rodzinom prawniczym w trudnych sytuacjach spowodowanych przez różne życiowe okoliczności: chorobę, wypadek, czy nawet to, co bywa najgorsze…

Życie nie jest łatwe – jest trudne. Czasem aż za bardzo i do tego niespodziewanie. Ale razem możemy zrobić więcej, szybciej i dużo lepiej. Pomóż nam pomagać tym prawnikom i ich rodzinom, którzy naprawdę tego potrzebują!

    Rafał Chmielewski
         - fundator -

***

Finansowanie Fundacji web.lex za pośrednictwem systemu Patronite jest jednym z trzech głównych kanałów gromadzenia środków na działalność statutową. Dwa pozostałe to zbiórki pieniężne ad hoc, oraz  stałe finansowanie przez organizacje z grona web.lex w wysokości dziesiątej części ich zysków.

Jeśli chcesz odwiedzić naszą stronę, to zajrzyj TU. Jeśli natomiast chcesz poczytać mój blog, to kliknij TU. Statut Fundacji web.lex znajdziesz TU.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni