Avatar użytkownika

Fundacja TIPTOP

0
patronów
0 
miesięcznie
45 
łącznie
0
patronów
0 zł 45 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Dobrze, że jesteś z nami! Dziękujemy! Twoja cegiełka wsparcia pozwala nam realizować program pomocy psychologicznej dla opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami. Chętnie umieścimy Twoje dane (oczywiście po wyrażeniu zgody) na naszej stronie w zakładce patroni, dodatkowo zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, organizujemy tam zamknięte webinaria, do których już teraz Cię zapraszamy.
30 zł miesięcznie
Twoje wsparcie dodaje właśnie skrzydeł rodzicom, którzy potrzebują pomocy w zrozumieniu i pogodzeniu się z trudną sytuacją. Wspaniale mieć Cię wśród patronów. Chętnie umieścimy Twoje dane (oczywiście po wyrażeniu zgody) na naszej stronie w zakładce patroni, dodatkowo zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, organizujemy tam zamknięte webinaria, do których już teraz Cię zapraszamy.
60 zł miesięcznie
Jest! Dzięki Tobie mamy 1/2h pomocy psychologicznej dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. To duży krok i nadzieja na lepsze, spokojniejsze jutro dla nich. Chętnie umieścimy Twoje dane (oczywiście po wyrażeniu zgody) na naszej stronie w zakładce patroni, dodatkowo zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, organizujemy tam zamknięte webinaria, do których już teraz Cię zapraszamy.
120 zł miesięcznie
Hura, hura, hura! Dzięki Twojej wpłacie zapewniamy godzinną sesję psychologiczną. Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz naszą walkę o lepsze jutro dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Chętnie umieścimy Twoje dane (oczywiście po wyrażeniu zgody) na naszej stronie w zakładce patroni, dodatkowo zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, organizujemy tam zamknięte webinaria, do których już teraz Cię zapraszamy. Ponieważ każda konsultacja psychologiczna przybliża nas do osiągnięcia celu, jakim jest kompleksowa pomoc, chcemy podarować Ci wirtualny Certyfikat Przyjaciela Fundacji TipTop.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja TIPTOP w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

TipTop organizuje bezpłatną pomoc psychologiczną. Pomaga zrozumieć sytuację rodzicom, którym przyszło mierzyć się z niepełnosprawnością ich dzieci (z SMA, z wrodzoną łamliwością kości, z porażeniem mózgowym, z lekooporną padaczką, ze skutkami udaru mózgu, ze skutkami rozszczepu kręgosłupa).

Mówi się, że „szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko”. Niestety bywają sytuacje, gdy rozpacz przyćmiewa przysłowiowe szczęście, uśmiech zostaje zakryty przez tysiące płynących po policzkach łez, a głos drży za każdym razem, gdy rodzic mówi do swojego maleństwa. Niestety są to sytuacje, gdy w rodzinie pojawia się dziecko z niepełnosprawnością, poważnie chore. Takie sytuacje wymagają wsparcia specjalistycznego. Wymagają pomocy psychologa, bo tylko pogodzenie się z losem, pozwala rodzicom odetchnąć i rozpocząć nierówną walkę z chorobą. Często bez fachowej pomocy psychologicznej rodzice nie są w stanie funkcjonować. Są przygnębieni, zrozpaczeni, z brakiem nadziei i różnymi myślami w głowie. Właśnie dlatego Fundacja TipTop organizuje pomoc psychologiczną. By podnieść na duchu tych, którzy są całym światem dla chorych dzieci.

NASZA MISJA: 

Programem wsparcia psychologicznego, wspieramy tych, którzy nie są w stanie zadbać o własne potrzeby. Dajemy im narzędzia do zrozumienia trudnej sytuacji, kierunkowskazy, za którymi mogą podążać i nadzieję, że, mimo przeciwności, mogą być szczęśliwi i czerpać z życia. Zadbanie o równowagę psychiczną rodziców to nie przywilej, a konieczność. Rodzic, który opada z sił, nie jest w stanie pomóc swojemu dziecku.

Dla tych dzieci rodzice są całym światem: 

 

Dla tych również:

 

I dla tych:

 

Cele Autora

Wsparcie psychologiczne
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Strach, smutek, depresja, obawa o życie dziecka, lęk - to uczucia, z którymi mierzą się opiekunowie dzieci z niepełnosprawnościami. To na ich barkach spoczywa konieczność zajęcia się chorym dzieckiem, zapewnienia mu należytej opieki specjalistycznej, rehabilitacji, leczenia. Z powodu całkowitego oddania swojego życia dziecku, rodzice też wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Psycholog otacza ich profesjonalnym wsparciem. Pomaga zrozumieć sytuację, daje narzędzia, by mogli poradzić sobie z problemami, by zrozumieli, że oni również są ważni, że ich zdrowie fizyczne i psychicznie jest równie ważne.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja TIPTOP już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka M.
Agnieszka M.
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.