Avatar użytkownika

Fundacja ADA

157
patronów
5 660 
miesięcznie
199 880 
łącznie
157
patronów
5 660 zł 199 880 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
1 dostępne miejsce
Juhu! Właśnie zostałeś członkiem naszej Załogi! Jesteśmy dumni i wdzięczni za to, że zdecydowałeś się nas wspierać . Każda pomoc jest cenna, zwłaszcza gdy jest nas dużo! Razem rośniemy w siłę! Co dajemy od siebie? - Obserwuj na bieżąco nasze działania. Obiecujemy Cię nie zawieść!
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
6 dostępnych miejsc
Właśnie zostałeś naszym bohaterem! Mówisz kilka groszy co miesiąc to nic takiego? Nic bardziej mylnego! Wyobraź sobie jak wiele możemy zdobyć dla naszych podopiecznych wiedząc, że co miesiąc wspierasz nas tą kwotą. Paczuszka karmy? Może dzienna dawka leków albo opatrunek dla jakiegoś pacjenta? A może skrawek ciepłego kocyka na zimę? Tylko pomyśl ile razem możemy zdziałać! Dzięki osobom, takim jak Ty, nasze psiaki już przebywają w swoich przytulnych domkach na Psiej Wiosce! Mamy nadzieję, że wiesz jak ważny jesteś dla nas :) Jak więc możemy się odwdzięczyć? Stawiamy na coś równie bezcennego! Co dajemy od siebie? - Dozgonną wdzięczność! -E-mail z osobistym podziękowaniem :)
25 zł miesięcznie
Witaj Zwierzolubie Stale zerkasz co u naszych podopiecznych? Czy któryś skradł Twoje serce? Mamy nadzieję, że pomieścisz w nim jeszcze innych, bo Twoja stała, co miesięczna wpłata pomaga nam ratować kolejne cierpiące zwierzaki. Cieszymy się, że jesteś z nami! Co dajemy od siebie? Dozgonną wdzięczność! E-mail z osobistym podziękowaniem 🙂 Newsletter o naszych podopiecznych i moc przytulasków oraz niepoliczalne szczęście Zwierząt które otaczasz dobrocią i ratunkiem.
50 zł miesięcznie
Witaj w gronie superbohaterów Zwierząt ! Twoje super wsparcie ratuje realnie! Nawet nie wiesz jak często myślimy o Tobie. My też chcemy, żebyś myślał o nas co rano, dlatego mamy ogromną przyjemność wręczyć Ci nasz wyjątkowy prezent za Twoją dobroć dla Zwierząt.
Oczekuj więc paczuszki z magnesem niespodzianką 🙂
Zerkaj też na Newsletter i przyjmij moc wirtualnych przytulasków oraz nieocenioną wdzięczność Zwierząt którym niesiesz bezcenny ratunek.
100 zł miesięcznie
Witaj Przyjacielu Zwierząt. Twoje wsparcie właśnie ratuje kolejne życie. Bezcenny gest serca przywraca wiarę w dobro. Dzięki temu możemy otoczyć kompleksową opieką Zwierzęta w potrzebie. Co dajemy od siebie? Piękny Kubeczek niespodzianka! Newsletter o naszych podopiecznych i moc wirtualnych przytulasków.
300 zł miesięcznie
Serce oddane Zwierzętom za które dziękujemy Ci Przyjacielu. Twoja pomoc to kompleksowe działanie leczysz karmisz i dajesz realny ratunek. Zwierzętom którym zabrano nadzieję przywracasz wiarę w człowieka.
Co dajemy od siebie? Super czapkę z daszkiem z naszym logo kubek i moc przytulasków oraz wieści o naszych podopiecznych w Newsletterze

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja ADA w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nasz cel? Bez względu na to czy jest to mały króliczek, dostojny niedźwiedź, skrzywdzony kot lub pies - ratujemy, leczymy i wypuszczamy na wolność lub oddajemy w ręce kochających opiekunów każdą skrzywdzoną istotę. Nie patrząc na to jak źle jest - walczymy do końca i robimy WSZYSTKO by się udało!

 

Fundacja ADA zajmuje się niesieniem pomocy chorym, dzikim, osieroconym i bezdomnym zwierzętom. W Ośrodku na schronienie może liczyć każde potrzebujące zwierzę. Fundacja ADA ma na celu zapewnienie leczenia, rehabilitację
i pomoc w powrocie na łono natury lub znalezieniu domu adopcyjnego.

Jako jedyna taka placówka na podkarpaciu Fundacja przyjmuje zwierzęta z całego województwa jak i województw sąsiednich, a nierzadko również z dalszych rejonów naszego kraju. Podstawowa działalność Fundacji ADA obejmuje:

✔  tworzenie zaplecza do ratowania, leczenia i rehabilitacji dzikich zwierząt,

✔  niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom głównie psom skrzywdzonym przez los,

✔  rozbudowę zaplecza ośrodka dla dzikich Zwierząt pod kątem trafiających do niego wielu gatunków 

✔  szkolenie Wolontariuszy i dzieci mające na celu przekazanie im informacji na temat fizjologii życia i behawioru zwierząt,

✔  propagowanie właściwych zachowań względem fauny Polskiej wśród społeczeństwa,

✔  gromadzenie funduszy na konkretne przedsięwzięcia związane z ratowaniem dzikich zwierząt.

Jesteśmy jedyną placówką w województwie podkarpackim, która udziela pomocy dzikim zwierzętom. Posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego non-profit.

Rocznie do naszej Fundacji trafia ponad 1000 rannych osobników głównie zwierząt chronionych - i to nie tylko z województwa podkarpackiego, a również z wielu innych regionów kraju. Na przyjęcie o dowolnej porze dnia i nocy, a następnie na całodobową opiekę może u nas liczyć każde dzikie zwierzę, które znajdzie się w potrzebie.

Około  90% procent z pośród naszych podopiecznych udaje nam się przywrócić naturze. Średni czas pobytu u nas jednego osobnika do jego całkowitego wyleczenia to (w zależności od rodzaju i ciężkości obrażeń) ok. 30-150 dni.

Zwierzęta-inwalidzi, które ze względu na obrażenia, jakich doznały, nie są w stanie przeżyć samodzielnie na wolności, zostają dożywotnio w naszej Fundacji. 

Zwierzęta dzikie, domowe, gospodarskie, chronione, łowne, porzucone, maltretowane, nowo narodzone wszystkie znajdują u nas bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę. Stąd też podejmujemy działania, które mają na celu stworzenie odpowiednio dostosowanego zaplecza dla potrzebujących zwierząt:

  ✦Centrum Adopcyjne, które staje na wysokości zadania

  ✦Pogotowie dla Niedźwiedzi, mamy projekt - zbieramy fundusze

  ✦Psia Wioska - małymi kroczkami rośnie w siłę

  ✦Pogotowie dla Saren - obecnie przebywa tutaj 9 pięknych sarenek

  ✦Bociania Szkółka Latania - od lat szkoli młodych adeptów latania

  ✦Pogotowie dla Rysi - z ogrodzonym wybiegiem

Jesteśmy rozpoznawani w kraju jak i na świecie, wielokrotnie nasze poczynania i sukcesy odbijały się echem w programach telewizyjnych, odwiedzały nas również znane osobistości.

Plany? Mamy zapełniony grafik do emerytury.

 

 

Cele Autora

Budujemy Psią Wioskę!
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 4 340 zł brakuje
56%
Budujemy Psią Wioskę! Tak! Pierwszy taki projekt w Polsce właśnie wchodzi w życie!

Co to jest Psia Wioska? Jednym słowem to po prostu psi raj... Bo jak inaczej nazwać obiekt, w którym to zbudujemy 30 psich domków, z kanapą, ogrzewaniem i zielonym wybiegiem? Jak nazwać psi plac zabaw i miejsce do tresowania? Jak określić basen i wodne zabawki ? Sześcioosobową ekipę opiekunów 24h na dobę oraz wolontariuszy?

Zero betonu! Zero brudnych, śmierdzących i ciasnych klatek ! Tylko zieleń i wolna przestrzeń...

Stop straszącym schroniskom w Polsce! Nasz projekt pokaże wszystkim, że to możliwie i zmiana warunków jest w zasięgu ręki !

A ty ? Jesteś z nami ?

Jeśli tak, wesprzyj Psią Wioskę....

Bez Ciebie nie damy rady!

#JestemZAdą #BudujemyPsiąWioskę
Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja ADA już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Filip Piekarski
Filip Piekarski
5 zł
Anonimowy patron
25 zł
Ilona Pękala
Ilona Pękala
100 zł
Maria Nowak
Maria Nowak
50 zł
Agnieszka Verbeke
Agnieszka Verbeke
300 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.