Avatar użytkownika

Fundacja Beztroska Psychoterapia

2
patronów
60 
miesięcznie
510 
łącznie
2
patronów
60 zł 510 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Właśnie pomogłeś dla pół dziecka. Gratulujemy
30 zł miesięcznie
Mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości. Czy jak to tam szło...
50 zł miesięcznie
O widzimy, że sprawy robią się poważne.
100 zł miesięcznie
Adidasy będziemy nowe mieć.
300 zł miesięcznie
Pakujemy manatki i lecimy na Malediwy
500 zł miesięcznie
Wystawimy Ci pomnik przed filią we Wrocławiu (oby mafia nie zakosiła)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Beztroska Psychoterapia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tu TWOJA ULUBIONA Fundacja.

Zajmujemy się zdrowiem psychicznym najmłodszych. Działamy w 5 miastach, na terenie Polski i Norwegii.

Fundacja Beztroska Psychoterapia (numer KRS 0001046355) jest młodą Fundacją, która na warsztat bierze zdrowie psychiczne młodych osób. Pomagamy poprzez konsultacje z psychologiem, warsztaty, psychoedukacje i szkolenia.  

 

Czemu powstała Fundacja? 

"Sama w dzieciństwie borykałam się z wieloma problemami natury psychicznej. Mi nikt wtedy nie pomógł, nie wiedziałam, że są Instytucje, które wspierają dzieci w podobnych do mnie sytuacjach. Nie wiedziałam, że istnieją społeczności, które opierane są na szacunku, tolerancji i miłości. Nie sądziłam, że ktoś może mnie rozumieć, że mogę uzyskać pomoc, że życie w rodzinie dysfunkcyjnej nie jest końcem świata, że to mnie nie definiuje.

Więc teraz - gdy już jestem dorosła, chce pomóc tym dzieciom, które jak kiedyś ja nie widzą wyjścia z sytuacji. Chce pomóc tym, którzy tej sprawczości nie mają. Bo dzieciństwo to najpiękniejszy dar, duża część dzieci jest pozbawiona możliwości beztroskiego i bezstresowego wychowania. Dlatego moja Fundacja tej beztroski dostarczy tym, którzy jej najbardziej potrzebują" 

Agata Jancewicz | Prezes Zarządu

Wizja:  Beztroska to ulubiona Fundacja młodych ludzi. 

Idea: Chcemy, by młodzi zrozumieli w końcu, że są wystarczający tacy jacy są, że nie ma sytuacji bez wyjścia i że ZAWSZE jest beztroska 

Nasze 3 filary główne: 

 1. Zaburzenia odżywiania
 2. Rodziny dysfunkcyjne
 3. Zaburzenia psychiczne 

 

Co już udało Nam się zrobić w 2023

 • Festiwal recOVERy poświęcony osobom z zaburzeniami odżywiania. Obejmował wystawę fotografii osób cierpiących na te zaburzenie, wraz z ich historiami, kampanię informacyjną na Instagramie z Dickery, Webinar ze specjalistką z Psychomedic, ciałopozytwyną imprezę w La Pose 
 • Kampania #dawaj na terapię która zachęca do rozmów na temat zdrowia psychicznego i chodzenia na terapię. Kampania trwa od września 2023 i do tego czasu przeprowadziliśmy już 130 h darmowych konsultacji z psychologiem, 10h darmowych konsultacji z psychodietetykiem, 20h darmowych konsultacji z psychotraumatologiem. 13 warsztatów psychoedukacyjnych. 

Co planujemy w 2024

 • Globalna kampania "Jutro jest ważne" jest to akcja przeciwdziałania samobójstwom wśród dzieci i młodzieży. Ma trwać od lutego do kwietnia. Obejmuje darmowe konsultacje z psychologiem, warsztaty dla najmłodyszch, szkolenia dla rodziców i nauczycieli, film animowany, plakat, broszury, akcje internetowe, darmowe konsultacje prawnicze, webinaria. 
 • Ogólnopolska kampania "Mindful eats, happy feels" wraz z Fundacją Studio Figura. Promująca zdrowe żywienie wśród nastolatków. Obejmuje plakat, akcje internetowe, warsztaty dla szkół. 
 • Festiwal zdrowia psychicznego w tym roku poświęcony emocjom. Będą prelekcje i warsztaty. 
 • Wystawa obrazów osób z zaburzeniami psychicznymi 
 • Konferencja seksuologiczna o seksualności dzieci
 • Otwarcie stacjonarnego miejsca spotkań dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Dlaczego warto Nas wesprzeć?

Napiszemy Ci 5 głównych powodów, ale wiadomo jest ich więcej... 

 1. Możesz uratować życie czyjegoś dziecka. Często zgłaszają się do Nas rodzice, których dzieci są w kryzysowych sytuacjach, a oni nie mają grosza na jedzenie, a co dopiero kosztowną terapię dla ich pociechy. I wtedy wkraczamy MY i nasz zespół najlepszych specjalistów, którzy opieką otoczą niejednego - a - DWÓCH - młodocianych. 
 2. Możesz przyczynić się do szerzenia dobra. Altruizm to piękna cecha. Czy znasz te uczucie, gdy pomagasz koleżance po rozstaniu? Albo koledze, gdy jego rodzice się rozwodzą? Pomyśl, że to dzięki Twojej złotówce możesz pomóc kilku takim koleżankom, i to profesjonalnie. 
 3. Bo kochasz dzieci, i my również kochamy dzieci. A dzieci kochają nas, więc i Ciebie. Sytuacja Win-Win. 
 4. Możesz decydować o czym piszemy. A kto by nie chciał wiedzy z pierwszej ręki na tematy, które Cię interesują. Niby mamy ten chatGBT, ale on nie studiował 5 lat psychologii. Dzięki nam możesz błyszczeć w small talkach na imprezie, i one już nie będą takie small. 
 5. Możesz mieć realny wpływ na nowy, lepszy świat. I nie musisz obradować w sejmie, wystarczy, że rzucisz nam na tace, a my w zamian naprawimy ten świat. 

....Po więcej profitów pisz DM

Dbajmy o zdrowie psychiczne. Dbajmy o dzieci. Dbajmy o siebie. 

i co? 

i #dawaj na terapię. 

 

A tutaj trochę tego co robimy: 

instagram

facebook

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Beztroska Psychoterapia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Papugarnia Carmen Marywilska
Papugarnia Carmen Marywilska
30 zł
Kamil Kulczycki
Kamil Kulczycki
10 zł
Sony Praca
Sony Praca
30 zł
Katarzyna Anna Kołbuś
Katarzyna Anna Kołbuś
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.