Fundacja Fantazmat

W Patronite od 04.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1129

liczba Patronów: 1234

1 patron
25 zł miesięcznie
25 zł łącznie

Rozdział I: Kurs na przygodę

350 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

325 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie będziemy mogli być pewni, że niezależnie od zakrętów losu, nasza opowieść co roku będzie kończyła się dobrze. Zebrane środki pozwolą nam na sfinansowanie kosztów związanych z bieżącą działalnością fundacji takich jak: koszty księgowe, koszt utrzymania strony internetowej, czy koszty obsługi konta bankowego, niezależnie od innych źródeł finansowania, dzięki czemu my sami będziemy mogli skupić się na dalszym rozwoju i budowaniu przestrzeni dla tworzenia kolejnych historii.

Rozdział II: Bard do wynajęcia

700 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

675 zł

brakuje

Po zaspokojeniu pierwszych potrzeb przychodzi czas na dalsze plany. Obecnie fundację prowadzą dwie osoby, dzielące czas między nią, pracę zawodową, a życie prywatne. W związku z tym nie zawsze i nie ze wszystkim jesteśmy się w stanie wyrobić tak, by wyglądało jak należy. Pośród pisania kolejnych wniosków o dofinansowania, rozliczania dotacji pozyskiwania partnerów, prowadzenia cyklicznych projektów i rozkręcania kolejnych inicjatyw, często brakuje nam czasu, by odpowiednio pokazać i nagłośnić to, co robimy. Dlatego chcemy powiększyć nasz zespół o osobę obeznaną w social media, która pomoże nam dotrzeć z naszym przekazem do większej liczby odbiorców. Nie zamierzamy przy tym tracić z Wami kontaktu, a jedynie zdjąć sobie z barków część obowiązków, w najbardziej gorących okresach. Chcielibyśmy jednak móc takiemu komuś godnie zapłacić.

Rozdział III: Niekończąca się opowieść

1 200 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 175 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli nam realizować nasze działania w sposób zgodny z założeniami, niezależnie od innych czynników. Z jednej strony, nasz flagowy projekt, tj. „Larperiada — cykl spotkań z kulturą przeżywania” zyska stałe i niezależne finansowanie, co pozwoli nam nie tylko płacić twórcom za ich wkład i nie polegać na ich dobrowolnym wolontariacie, gdy nie dopiszą nam dotacje, ale także rozwijać projekt zapraszając twórców i specjalistów z całego kraju do dzielenia się wiedzą z lokalnym środowiskiem. Do tego będziemy zdolni zakupić niezbędne materiału zużywalne i rozbudowywać bazę rekwizytów, a także zapewnić poczęstunek uczestnikom projektu i jego stałą obsługę fotograficzną — wszystko po to, by maksymalnie obniżyć ekonomiczny próg wejścia i móc Wam pokazać jak to działa w praktyce. Dzięki temu spokojni o dalsze losy los tego projektu będziemy mogli realizować kolejne plany.

Rozdział IV: Kocioł

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 975 zł

brakuje

Dzięki realizacji tego celu dokonamy skoku naprzód, wynajmując niewielkie biuro i przenosząc tam całą dokumentację, co pozwoli nam ostatecznie oddzielić pracę od przestrzeni prywatnej. Będzie to też pierwszy krok w budowaniu naszego długofalowego projektu, którym jest Centrum Kultury Oddolnej „Kocioł” - miejsce, w którym program z założenia kształtowany jest oddolnie, przez skupianą w nim społeczność artystów, rzemieślników i pasjonatów i które pozwoli na realizowanie autorskich projektów nie tylko nam, ale także innym. Dzięki temu nasze oddziaływanie będzie jeszcze większe.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni