Fundacja NaszeZoo.pl

W Patronite od 25.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 641

Liczba Patronów: 725

Zostań Patronem
17 patronów
585 miesięcznie
1 074 łącznie
Jesteśmy grupą przyjaciół o wspólnych cechach: mamy ogromną empatię i chęć pomocy zwierzakom, dlatego razem postanowiliśmy tworzyć Ogólnopolską Fundację NaszeZoo.pl. W 2020 roku pomogliśmy 9751 psom, kotom, królikom, szczurkom, jeżom i kozom.

O Autorze

Cześć! Miło nam, że tu jesteś! 

Nasza Fundacja powstała w 2015 roku, żeby ratować i leczyć bezdomne psy i koty z Poznania i okolic oraz pomagać zwierzętom na skalę ogólnopolską.

Jak działamy:

 • każdego miesiąca prowadzimy największe w Polsce zbiórki karmy i produktów dla ponad 9 tys. zwierząt na naszej platformie dlaschroniska.pl
 • walczymy z bezdomnością kotów i psów na terenie miasta Poznania poprzez kastracje, leczenie i wyadoptowywanie zwierząt
 • organizujemy akcję Zwierzowtorki – w drugi wtorek miesiąca wybrane lokale restauracyjne i usługowe przekazują 5% swojego utargu na rzecz podopiecznych z naszej fundacji
 • mamy pod opieką prawie 80 kotów - karmimy je, leczymy, szukamy im nowych domów

Dlaczego Patronite?

Nasza działalność opiera się na darowiznach przekazywanych przez wspierających ludzi. Regularne wpłaty to coś, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość i mieć możliwość ratowania zwierząt dzień po dniu. Patronite umożliwia nam choć w niewielkim stopniu odwdzięczenie się za przekazywane wpłaty - przy każdym progu czeka na Was nagroda. 

Cykliczne wpłaty pozwolą nam zaplanować swoje działania w dłuższej perspektywie czasowej i umożliwią pomaganie zwierzakom na szerszą skalę.

Bez WAS nie ma nas! 

Autorem unikatowych kocich ilustracji na nagrodach: naklejkach i kubkach jest poznański grafik Marcin Salwin https://www.instagram.com/_salwin/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Rafał Pawłowski
Rafał Pawłowski
Próg: 12 zł
Marcin Banach
Marcin Banach
Próg: 12 zł
Michał Witkowski
Michał Witkowski
Próg: 44 zł
Karolina Grzybowska
Karolina Grzybowska
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 12 zł
Rafał Pawłowski
Rafał Pawłowski
Próg: 5 zł