Avatar użytkownika

Fundacja Niepodzielni

0
patronów
0 
miesięcznie
1 415 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 415 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci za wsparcie! To wiele dla nas znaczy <3 Każdy wrzuci po 5 zł i dołoży swoją cegiełke do naszych działań!
10 zł miesięcznie
💛
10 zł to kiedyś było coś! Teraz to nawet na cukier nie starczy, ale dyszka co miesiąc na działania fundacji to już jest COŚ!
Pamiętajcie dobro wraca i wraz z tą dyszką wróci do Was! Zobaczycie na naszych Socjalach co możemy zdziałać!
Dziękujemy ogromnie!
25 zł miesięcznie
Szczebel wyżej, dziękujemy, że wspinasz się z nami! Dzięki tej kwocie zamówimy 1 pizzę dla naszych Wolontariuszy lub opakowanie gorącej czekolady, by wynagrodzić im trud pracy, jaką wkładają w nasze wspólne cele i zadania popychające nas ku lepszej NIEPODZIELNEJ PRZYSZŁOŚCI!
50 zł miesięcznie
Wspinamy się razem, dziękujemy! Ta kwota pozwoli nam na wydrukowanie 500 sztuk wlepek promujących naszą fundację. To, by NIEPODZIELNI stali się też WIDOCZNI jest niezwykle ważne. Dzięki temu nasze konsultacje psychologiczne będą bardziej powszechne. Jeśli tylko chcesz, możesz uczynić tę widoczność możliwą, a w ramach podziękowania podzielimy się z Tobą naszą Niepodzielną Grafiką, którą ustawisz na tapetę w telefonie lub wydrukujesz w formie plakatu. To Ty jesteś zmianą, na którą czekamy!
100 zł miesięcznie
Dziękujemy, że pomagasz nam być coraz bliżej celu! Tak wysoka kwota umożliwi nam zakup materiałów umożliwiających prowadzenie warsztatów i treningów szerzących naszą Niepodzielną Siłę 💪 Mamy za sobą takie spotkania, jak Warsztat Budowania Pewności Siebie, czy Trening Oswajania Strachu. Jesteś ogromną pomocą, za którą chcemy się odwdzięczyć, dlatego też, wybierając ten wariant, otrzymasz od nas Niepodzielną Torbę, która razem z Tobą będzie mówić o nas światu!
200 zł miesięcznie
Niepodzielnie razem sięgniemy gwiazd! Jeśli tylko uda nam się wejść na ten schodek, będzie nam łatwiej pokryć koszty związane z siedzibą Fundacji. To próg, który obecnie byłby dla nas game changerem w kwestii finansowania Fundacji Niepodzielni. W ramach podziękowania za pomocną dłoń chcemy Cię odbarować Niepodzielną Eko Torbą, zestawem wlepek oraz możliwością indywidualnego spotkania z nami lub uczestniczenia w jednej z Niepodzielnych Burz Mózgów, na których opowiemy o strategii na najbliższy czas oraz będziemy mieli okazję osobiście podziękować za to, co dla nas robisz!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Niepodzielni w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

FUNDACJA NIEPODZIELNI
🌈 działamy poza podziałami
☂️ budujemy bezpieczną przestrzeń dla każdego
🫵 budzimy poczucie własnej wartości
🫀 przywracamy świadomość emocji
✋ uczymy asertywności
👩🏿‍🤝‍👩🏽 wspieramy różnorodność
🌄 patrzymy poza horyzont w poszukiwaniu nowych wyzwań


👨🏻‍🤝‍👨🏼 Witamy Cię ciepło i serdecznie 👩🏿‍🤝‍👩🏽

Cieszymy się, że jesteś tu z nami, dlatego też chcemy, byś nas bliżej poznał/a/o/...

Fundacja Niepodzielni 

to otwarte serca i głowy

to dom, w którym każdy jest mile widziany

to poradnia jak radzić sobie w ciężkim czasie 

to uścisk oplatający każdego, kto go potrzebuje 

 

 

Czym się zajmujemy? 

☘️ Dbamy o podstawy 🌱

Tyle się ostatnio mówi o self- love i self- care, a co to właściwie znaczy? Idąc tropem zadawanych pytań, skupiamy uwagę na edukowaniu o podstawowej wiedzy na temat zdrowia psychicznego. Na naszych social mediach znajdziesz takie treści jak rodzaje nurtów w psychoterapii, czy definicje inkluzywności wraz z codziennymi jej przykładami.

☂️ Dajemy realne wsparcie 🫱🏻‍🫲🏼

Od początku Fundacja Niepodzielni skupiała się na człowieku. W naszej siedzibie prowadzimy zajęcia, takie jak Warsztat Budowania Pewności Siebie, czy Trening Oswajania Strachu, by nasi podopieczni i ich najbliżsi mogli świadomie uczestniczyć w propagowanej przez nas zmianie na lepsze. 

Idąc z duchem czasu wykorzystujemy również możliwości świata online, dzięki któremu prowadzimy terapię nie tylko stacjonarnie, ale również w wersji online. Obecnie koszt konsultacji to 55zł, ale dążymy do tego, by owa terapia była dostępna za darmo - możesz nam w tym pomóc korzystając z patronatu.

🏠 Pamiętamy o korzeniach 🇺🇦

Fundacja Niepodzielni zrodziła się z potrzeby pomocy Ukrainie. Naszym początkiem było zorganizowanie schronienia tysiącom matek z dziećmi, zaktywizowanie ich w nowej rzeczywistości, wspieranie ich zdrowia psychicznego oraz uświadomienie społeczeństwa o problemach, z którymi musieli się zmierzyć wszysscy Ci, których poznaliśmy.

​   

To tylko skrót. Tylko namiastka tego, co dzieje się u nas każdego dnia. Chcesz się przekonać ile jesteśmyw  stanie zdziałać? Zachęcamy do patronatu, dzięki któremu uzyskasz szczególny dostęp do newslettera Naszej Fundacji, ale również do kontaktu bezpośrednio z nami. Nasz zespół ciągle się rozrasta, chcesz być Niepodzielny? Zapraszamy!
 

    

Kontakt 

🌈 Fundacja Niepodzielni 🫱🏻‍🫲🏼

ul.Adama Mickiewicza 35

60-836 Poznań 

☎️ 515125943

👩🏻‍💻 kontakt@niepodzielni.com 


 


 


 

Cele Autora

DZIAŁANIA FUNDACJI NIEPODZIELNI
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Jesteśmy bardzo zróżnicowanym zespołem i takie środowisko chcemy dać naszym podopiecznym. Każdy z nas wnosi inne doświadczenia i punkt widzenia, dzięki czemu tworzymy wielobarwne treści i działamy kompleksowo. Są u nas Osoby LGBTQ+, Młodzi Gniewni, Zaangażowani Rodzice, Osoby zmagające się z trudami terapii i te, które mają niejedną terapię za sobą. Te wszystkie doświadczenia uczą nas pomagać. Realnie pomagać. Chcesz być częścią tej zmiany? Zapraszamy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Niepodzielni już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Monika Zawadka
Monika Zawadka
5 zł
Daria Warner
Daria Warner
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.