Lidia Kwiatkowska

W Patronite od 30.07.2018

Koci Dom Seniora

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Koci Dom Seniora to nie tylko zwykła kociarnia, gdzie przebywałyby koty, przygotowywane do dalszej adopcji. Koci Dom Seniora to miejsce, gdzie spokojny azyl na resztę swojego życia znalazłyby te porzucone, niechciane, stare, schorowane, nikomu już niepotrzebne. Bo każdemu należy się spokojna starość, komfort, opieka, troska - aż do dnia odejścia w ciepłych, kochających ramionach.

Kasia - 12 letnia koteczka z ogonem odgryzionym przez psa, ma także poważną anemię o nieznanym podłożu (jej stan jest stale monitorowany).
Tiger - 13 letni kocur przywieziony do eutanazji z powodu wymiotów, wypróżniania się pod siebie i agresji, której przyczyną był ogromny ból spowodowany przwlekłą infekcją pęcherza i zrośnięciem cewki moczowej (w tej chwili jest po leczeniu i objawy ustąpiły, jego stan jest stale monitorowany).
Koka - 12 letnia kotka przywieziona do eutanazji z powodu agresji, której powodem były bardzo częste wyjazdy i zmiany miejsca (po tygodniu stabilizacji jej agresja ustąpiła, a kotka okazała się być przytulastym miziakiem).
Tymek - 3 letni kocurek, zabrany z ulicy po wypadku, z wyschniętym okiem i bardzo zaawansowaną niewydolnością nerek (jest leczony, dożyje swoich dni w komforcie i otoczony troską).
Salem - 4 letni kocur, który kiedyś był miziakiem, skrzywdzony przez ludzi (trzymany kilka miesięcy w ciemnym pomieszczeniu w klatce) zdziczał i od 3 lat na nowo próbuje odzyskać wiarę w ludzi.

To nasi obecni dożywotni podopieczni.
Na pewno jest i będzie wiele innych, którzy mogliby znaleźć spokojną przystań w Kocim Domu Seniora.

Pomóżcie nam tworzyć to magiczne miejsce dla kotów! Miejsce, gdzie stary czy chory, nie będzie znaczyło "niepotrzebny" i "zbędny". Dla tych kotów, które zostały same ze swoją starością, a być może także kiedyś dla Waszych własnych ukochanych futrzaków.
Możemy razem tworzyć Koci Dom Seniora - miejsce gdzie kocia starość będzie spokojna.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)