Dom - prowadzi Gaba Kulka

W Patronite od 04.05.2020

Gaba Kulka jest muzykiem, kompozytorką i autorką tekstów. Wydała 5 albumów solowych, a drugie tyle we współpracy z innymi artystami. Od lat, choć z przerwami, związana z Polskim Radiem: prowadziła Gabofon (2009-2011) w Czwórce/Polskim Radio Euro, następnie Głowę.Serce.Bazę w Trójce (2017-2020)

O Autorze

Dom - kawiarka gif

Dom jest nową, muzyczną audycją Gaby Kulki dostępną na:

HTTPS://MIXCLOUD.COM/GABAKULKA

 

Kiedy 11 lat temu po raz pierwszy poprowadziłam swoją autorską audycję, nie było już powrotu. Połknęłam radiowy haczyk. Dzieciak, który swojego czasu zgrał setki muzycznych składanek, na nowo znalazł ujście dla swojej kompulsywnej potrzeby dzielenia się muzyką, którą kocha, i nie miał zamiaru z tą formą przekazu się rozstać. Praca w radio była jedynym w swoim rodzaju uzupełnieniem mojej pracy muzycznej (a umiejętność dobrania repertuaru i właściwej kolejności utworów na scenie, czy płycie wiele zawdzięcza tym składankom z dzieciństwa).

W marcu tego roku, po trzech latach prowadzenia Głowy.Serca.Bazy w sobotnie wieczory, zrezygnowałam z mojej pracy marzeń w Programie Trzecim Polskiego Radia, ale nie zrezygnowałam ze swoich radiowych planów! Powstał „Dom” i dzięki Wam może ewoluować i rozwijać się w różnych kierunkach. Chciałabym, by moje audycje pozostały dostępne dla wszystkich - potrzebuję jednak Waszego wsparcia, by w tym czasie, gdy pole artystycznych działań (moje i innych twórców) zostało poważnie ograniczone, pracować nad kolejnymi odcinkami.


Co w planach?

  • W chwili obecnej „Dom” będzie udostępniany poprzez platformę Mixcloud (między innymi dlatego, że portal uiszcza wszystkie konieczne tantiemy dla twórców i wydawców nagrań prezentowanych w audycjach). Zapraszam również na stronę www.gabakulka.com/dom, gdzie będą publikowane kolejne odcinki i dodatkowe informacje.
  • Chciałabym co tydzień udostępnić nową audycję, ale będzie to zależało od tego ile odcinków My Little Pony będę w stanie puścić longiem mojemu dziecku ;)
  • Już za kilka tygodni postaram się włączyć w program rozmowy z twórcami (nie tylko muzycznymi).

Formuła audycji ewoluuje, jestem otwarta na Wasze sugestie i z chęcią wsłucham się w Wasze wrażenia z dotychczasowych odcinków. Jestem ogromnie wdzięczna za Waszą uwagę i pomoc.

Gaba

(foto: Ania Lucid)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)