Avatar użytkownika

Gabinet od zaplecza

1
patron
10 
miesięcznie
3 000 
łącznie
1
patron
10 zł 3 000 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za Twoje wsparcie!

Każde 10 zł to dowód na to, że jest ktoś, komu zależy i kto docenia moją pracę!
To niesamowicie uskrzydla!
25 zł miesięcznie
Bardzo doceniam, że zdecydowałaś się zainwestować w moją pracę!
Możesz być pewna, że dobrze wykorzystam to wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoją hojność! Jestem pod ogromnym wrażeniem zaufania, którym mnie obdarzyłaś!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za tak hojne wsparcie! Naprawdę nie wiem, co powiedzieć! Jeśli chcesz, napisz mi, jaki temat powinnam poruszyć w kolejnych artykułach lub filmach. Jeśli tylko będę w stanie, postaram się go zrealizować.
250 zł miesięcznie
Jestem pod wrażeniem zaufania, którym mnie obdarzyłaś! Jeśli chcesz, napisz mi, jaki temat powinnam poruszyć w kolejnych artykułach lub filmach. Jeśli tylko będę w stanie, postaram się go zrealizować.

Otrzymasz ode mnie specjalne podziękowania wystawione na Twoje nazwisko lub na Twój gabinet.
Prześlę Ci śliczny pdf, który będziesz mogła wydrukować i wrzucić do ramki, albumu lub szuflady z pamiątkami!

Na adres ania@gabinetodzaplecza.pl napisz mi, na kogo mają być wystawione podziękowania – imię i nazwisko lub nazwa gabinetu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gabinet od zaplecza w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gabinet od zaplecza to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia zyskownego salonu beauty! Od 2014 na blogu regularnie dostarczam Wam bezpłatnej wiedzy na temat finansów, marketingu, rozwoju, zarządzania salonem i związanych z tym wszystkim regulacji prawnych.

Prowadzenie gabinetu beauty wymaga od Ciebie ogromnego wysiłku. Oprócz tego, że musisz być profesjonalistką w swojej dziedzinie, nieustannie się szkolić, szukać nowych zabiegów, produktów, sprzętu, to jeszcze masz na głowie wszystko, co jest związane z prowadzeniem firmy. Do tego sprawy domowe, rodzinne, czas dla siebie… Łączenie tych wszystkich życiowych ról jest dla każdej z nas ogromnym wyzwaniem!

Gabinet od zaplecza powstał po to, żeby choć trochę odciążyć Cię w biznesowej części prowadzenia gabinetu. Pomóc sprawnie ogarniać wszystkie związane z tym formalności i dostarczyć gotowych rozwiązań na spięcie gabinetowego budżetu, zdobywanie nowych klientek, lepszą organizację, obsługę klienta, poprawienie wyników sprzedaży… Tematów jest mnóstwo!

Od 2014 roku nieustannie zbieram dla Ciebie kluczowe informacje, tworzę merytoryczne i jednocześnie przystępne artykuły, które pomagają Ci rozwinąć skrzydła, nie tylko w roli profesjonalistki w swoim zawodzie, ale również w roli szczęśliwej i spełnionej businesswoman!

Poniżej znajdziesz dokładne informacje o tym, jak pomagam właścicielom gabinetów, dlaczego założyłam konto na Patronite i na co zbieram pieniądze. 

Na samym dole kilka zdań o mnie i o tym, jak zaczęła się moja przygoda z Gabinetem od zaplecza.


 

JAK POMAGAM W ROZWIJANIU GABINETU?

1. Ponad 700 bezpłatnych artykułów z poradami!

Na blogu gabinetodzaplecza.pl znajdziesz ponad 700 bezpłatnych artykułów, w których opisuję tematy związane m.in. z:

 • finansami gabinetu (np. jak wyceniać zabiegi, jak ograniczać koszty),
 • marketingiem gabinetu (np. zdobywanie nowych klientek, promocja salonu w mediach społecznościowych),
 • dokumentacją zabiegową (np. karta klienta, zgody),
 • obsługą klienta (np. reklamacje, badania opinii, programy lojalnościowe, procedury obsługi),
 • organizacją, planowaniem (np. planowanie pracy, ograniczanie problemu odwoływanych wizyt),
 • sprawami pracowniczymi (np. zapisy w umowach i regulaminach, szkolenia, relacje z pracownikami),
 • regulacjami prawnymi (np. wymogi sanitarne, legalne odtwarzanie muzyki, kasy fiskalne i terminale online).

Wszystkie dotychczasowe artykuły znajdziesz tutaj: https://gabinetodzaplecza.pl/

Od wielu lat publikuję również ważne cykle, które bardzo chętnie czytacie:

 • w styczniu zestawienie kilkudziesięciu najważniejszych zmian w księgowości, podatkach, formalnościach,
 • dwa razy w roku zestawienie kilkudziesięciu imprez branżowych: targów, kongresów i konferencji organizowanych w całej Polsce (pandemia trochę to pokrzyżowała, bo mnóstwo imprez było odwoływanych, ale teraz już mam nadzieję, wrócimy do normalności).

Tworzę również BAZY WIEDZY, zbierające w jednym miejscu wszystkie materiały na dany temat.

Wszystkie BAZY WIEDZY znajdziesz tutaj: https://gabinetodzaplecza.pl/tematy/baza-wiedzy/


 

2. Bieżące informacje w mediach społecznościowych i newslettery

Oprócz linków do artykułów, w mediach społecznościowych Gabinetu od zaplecza regularnie publikuję newsy na ważne dla nas tematy – zmiany w przepisach, podatkach, nowe obowiązki dla firm. Wstawiam również ciekawostki i materiały dotyczące naszej branży.

Najważniejsze informacje z bieżącego tygodnia zbieram w niedzielnych newsletterach.


 

3. Kompleksowa pomoc w kryzysowych sytuacjach i trudnych tematach

Jeśli dzieje się coś ważnego, zawsze możecie liczyć na moje wsparcie. Poniżej kilka przykładów moich działań, które prowadziłam w szczególnie w wymagających sytuacjach:


 

4. Walka o korzystne dla naszej branży regulacje prawne

Angażuję się również w walkę o korzystne dla naszej branży regulacje prawne:

 


 

DLACZEGO PROSZĘ O TWOJE WSPARCIE?

Bardzo cenię sobie niezależność. Choć było wiele okazji i propozycji, nigdy nie zdecydowałam się na płatną współpracę z żadną marką, nie zamieściłam żadnej reklamy, niczego nie promowałam. Chciałam być dla Was maksymalnie wiarygodna i obiektywna. Chciałam działać tak, żeby moje płatne produkty finansowały tworzenie darmowych publikacji.

Zależy mi na tym, żeby tworzyć dla Was jak najwięcej bezpłatnych treści, a to pochłania mnóstwo czasu i co za tym idzie pieniędzy. Będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz swoją cegiełkę do powstawania kolejnych artykułów i filmów z mnóstwem cennej wiedzy. To pozwoli mi zachować pełną niezależność!

 


 

NA KONIEC JESZCZE KILKA SŁÓW O MNIE…

Nazywam się Anna Wydra-Nazimek i jestem specjalistką ds. marketingu i zarządzania w branży beauty. W 2009 roku skończyłam studia licencjackie a w 2011 studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Przez wiele zbierałam doświadczenia, pracując w niemal każdym zawodzie związanym z branżą kosmetyczną. Po krótkiej przygodzie z kosmetologią i wizażem zaczęłam pracę jako dziennikarka branżowa i copywriter. Tworzyłam teksty reklamowe dla marek kosmetycznych, artykuły sponsorowane, teksty na etykiety kosmetyków.

Byłam także szkoleniowcem sieci gabinetów kosmetycznych, wykładowcą w szkole policealnej (dermatologia i chemia kosmetyczna). Kierowałam dużym portalem kosmetycznym oraz działami marketingu internetowego w hurtowni kosmetycznej i w sieci drogerii.

Przez lata zdobywałam kolejne doświadczenia w pracy marketingowej, a także intensywnie się szkoliłam w tematach związanych z marketingiem, zarządzaniem, sprzedażą, tworzeniem strategii, organizacją pracy, tworzeniem grafik i stron internetowych, pozycjonowaniem...

Swoją wiedzą zaczęłam się dzielić na łamach branżowych czasopism kosmetycznych i tak pojawił się pomysł na założenie bloga – Gabinetu od zaplecza, który prowadzę już od 8 lat.

To co, zostaniesz moim Patronem? Zobacz jakie nagrody i podziękowania przygotowałam dla osób, które zdecydują się mnie wspierać!

Cele Autora

Więcej bezpłatnych treści na moim blogu i kanale YouTube
 • 2 500 zł miesięcznie
 • 2 490 zł brakuje
0%
Dzięki Twojemu wsparciu powstaną nowe bezpłatne artykuły i filmy YouTube z cenną wiedzą dotyczącą marketingu, finansów i rozwoju Twojego biznesu beauty!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gabinet od zaplecza już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Yennefer Beauty and Spa Academy
Yennefer Beauty and Spa Academy
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.