W Patronite od 16.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2447

Liczba Patronów: 2166

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
40 miesięcznie
6 780 łącznie
Z muzyką jestem związany od zawsze! Najpierw krótka przygoda z tańcem, potem nauka gry na pianinie oraz kilka lat koncertowania na elektronicznych instrumentach klawiszowych. Finalnie okazało się, że największą frajdę na scenie sprawia mi jednak praca głosem. Obecnie pracuję nad płytą "Początek".

Mecenasi

 

 

O Autorze

Witajcie!❤️ Z muzyką jestem związany od zawsze! Najpierw krótka przygoda z tańcem, potem nauka gry na pianinie oraz kilka lat gry i koncertowania na elektronicznych instrumentach klawiszowych. Finalnie okazało się, że największą frajdę na scenie sprawia mi jednak praca głosem.UPTADE:  W związku z tym, że zostały zrealizowane już 2 piosenki wraz z teledyskami, sfinansowana jest już produkcja 3 utworu i klipu - zmniejszyłem kwotę celu, który zapewni realizację całego projektu. Dziękuję wszystkim osobom, które we mnie wierzą i wspomagają moje działania 👍❤️


Początek🎤

👉Obecnie pracuję nad mini albumem „Początek”, do którego muzykę piszę wraz z Dawidem Rakowskim z Warsaw Music Production, a za teksty odpowiedzialny jest Maciej Tacher. Płytę otwiera singiel „Dla Nas”, którego premiera odbyła się 28  października 2020 roku. Dystrybutorem singla jest Agora Digital Music. Inspiracją do albumu są obserwacje i przemyślenia na temat otaczającego nas świata oraz moje własne przeżycia i doświadczenia. 

👉Każdy utwór to inna opowieść i emocje, przez co płyta będzie bardzo zróżnicowana stylistycznie. Motywem spajającym wszystkie piosenki są żywioły, które w nas drzemią i otaczają. W swoich piosenkach stawiam przede wszystkim na melodyjność i skłaniające do refleksji teksty. Na realizację czekają jeszcze 2 piosenki i teledyski symbolizujące niebo i wiatr.

💦WODA💧

🔥OGIEŃ🔥

👉Premiera utworu i teledysku odbyła się 20 stycznia 2022 r. Piosenka dostępna jest na wszystkich największych platformach streamingowych - m.in. Spotify, Tidal, Empik Music, Apple Play, Deezer. Za dystrybucję odpowiada Agora Digital Music.

🌎ZIEMIA🌏

👉Premiera piosenki 28 października 2020 r.Dla ciekawskich

👉Jestem absolwentem Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena przy Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu. W swoim rodzinnym Gorzowie Wielkopolskim przez wiele lat koncertowałem na rzecz miasta oraz miałem ogromną przyjemność współpracować z aktorami Gorzowskiego Teatru Dramatycznego im. Juliusza Osterwy. Za swoje działania i osiągnięcia na wielu ogólnopolskich konkursach wokalnych dwukrotnie otrzymałem stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. w dziedzinie muzyki.

👉Za mną wiele cudownych przygód scenicznych i projektów, przy których miałem zaszczyt pracować. Wielokrotnie występowałem z recitalami w warszawskim klubie „Maska”, podczas wieczorów włoskich organizowanych i prowadzonych przez Vita Casettiego. Obecnie można mnie usłyszeć na autorskich recitalach  „Tylko o miłości” i „Bez Tebe” oraz podczas koncertów „Dolce Vita", gdzie pojawiam się wraz z aktorami i tancerzami teatrów Buffo i Roma.

👉Koncertowałem w Niemczech, Danii i Włoszech, gdzie dumnie propagowałem kulturę Polską. Zaśpiewałem m.in. obok Stana Borysa, Andrzeja Rybińskiego, Jarosława Wasika i Jacka Kawalca w projekcie muzycznym (płyta i spektakl) „Umiłowania” na rzecz Fundacji Urszuli Jaworskiej. Udało mi się również zaśpiewać z  m.in. Grażyną Łobaszewską czy Krystyną Prońko.


 

Dyskografia:

 • "Umiłowania" - różni wykonawcy, sł. Sebastian Skalski, muz. Mariusz Dubrawski; Rok wydania 2004, wytwórnia MTJ

 • "Sebastian Skalski - Almodóvar fotografii" - Książka+ płyta CD - różni wykonawcy; Rok wydania 2007, wytwórnia MTJ

 • "Moje miasto" - różni wykonawcy, muz. Adam Bałdych, Przemysław Raminiak; Rok wydania: 2007

 • "Piosenki Almodóvara" - CD spektakl muzyczny; Rok wydania 2009, Wytwórnia Fonografika

 • "Piosenki Almodóvara" - Box 6 filmów Pedro Almodóvara + płyta CD, DVD "Przerwane Objęcia" + płyta CD; Rok wydania 2010, Dystrybutor filmów GutekFilm, płyta CD Fonografika.Inne:

 • 2015 rok - dubbing postaci pirata do piosenek w filmie „Kapitan Szablozęby i skarb piratów”, Dystrybutor: Kino Świat

 • 2017 rok - chórki do piosenki "Trzeba magię mieć" z filmu Rock Dog, Dystrybutor: Kino Świat

 


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ulka Jaworska
Ulka Jaworska
Próg: 20 zł
Alicja Czernicka
Alicja Czernicka
Próg: 10 zł
Ola Nikolak
Ola Nikolak
Próg: 20 zł
Halina Gawlik
Halina Gawlik
Próg: 200 zł