GdzieTymRazem

W Patronite od 18.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
75 zł łącznie
GdzieTymRazem.pl to blog o podróżach. Opisuję tam nasz sposób zwiedzenia świata. Razem z żoną podróżujemy w każdej wolnej chwili, w te dalsze i bliższe zakątki świata.

O Autorze

Czołem! Tutaj GdzieTymRazem!

GdzieTymRazem.pl to blog o podróżach. Opisujemy tutaj nasz sposób zwiedzenia świata. Razem z żoną podróżujemy w każdej wolnej chwili, w te dalsze i bliższe zakątki świata.

Ostatnio:

W planach wiele więcej - Azja, USA, Gruzja, Norwegia ;) Marzy nam się przygotowanie albumu fotograficznego z podróży po środkowych stanach Ameryki Północnej, marzy nam się fotografowanie fiordów w Norwegii... Można tak bez końca, ale bez Was ciężko :)

Przygotowujemy także projekt fotograficzny "Polskie Zamki" - chcemy zrobić album z obiektów z całego kraju :)

Czemu warto być z nami?

Chcemy się skupić na robieniu tego co kochamy - na podróżach, dlatego trafiliśmy na Patronite, liczmy na Waszą pomoc! W zamian dostaniecie to, czym chcemy się dzielić - pokazywania świata naszymi oczami, w sposób nietypowy :) Dla Patronów oczywiście przewidziane są specjalne sekcje na FB, a także spotkania i upominki, które przesyłamy z podróży.

Otrzymacie od nas mnóstwo wiedzy na temat nietypowych miejsc na tym świecie. Robimy wszystko inaczej (brzmi banalnie), tak aby nie było powielania, a materiały przez nas pokazane wciągały do końca!

Bądź z nami :)

Dzięki Wam przywieziemy masę wspomnień, które opiszemy, a także - przede wszystkim - mnóstwo zdjęć i materiałów video, którymi się podzielimy!

Jesteśmy zapracowanymi trzydzestolatkami, jednak staramy się znaleźć to co najciekawsze w świecie. Upodobaliśmy sobie Grecję, odwiedziliśmy już większość wysp, a także część lądową, jednak wiemy, że każdy, nawet najmniejszy region to inni ludzie i przygoda. Byliśmy także m.in. we Włoszech, Chorwacji czy Bośni i Hercegowinie. Przymierzamy się do „podboju” Azji, o czym na pewno dowiecie się na łamach tego bloga.

Wiemy jedno – z każdą podróżą jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i historie. Zafiksowaliśmy się na tym punkcie i na chcemy i Was tym zarazić!

Na profilach społecznościowych publikujemy sporo fotografii z podróży, gdyż jest to nasze kolejne hobby.

Ewelina & Przemek

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem