GdzieTymRazem

W Patronite od 18.05.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
75 łącznie
GdzieTymRazem.pl to blog o podróżach. Opisuję tam nasz sposób zwiedzenia świata. Razem z żoną podróżujemy w każdej wolnej chwili, w te dalsze i bliższe zakątki świata.

O Autorze

Czołem! Tutaj GdzieTymRazem!

GdzieTymRazem.pl to blog o podróżach. Opisujemy tutaj nasz sposób zwiedzenia świata. Razem z żoną podróżujemy w każdej wolnej chwili, w te dalsze i bliższe zakątki świata.

Ostatnio:

W planach wiele więcej - Azja, USA, Gruzja, Norwegia ;) Marzy nam się przygotowanie albumu fotograficznego z podróży po środkowych stanach Ameryki Północnej, marzy nam się fotografowanie fiordów w Norwegii... Można tak bez końca, ale bez Was ciężko :)

Przygotowujemy także projekt fotograficzny "Polskie Zamki" - chcemy zrobić album z obiektów z całego kraju :)

Czemu warto być z nami?

Chcemy się skupić na robieniu tego co kochamy - na podróżach, dlatego trafiliśmy na Patronite, liczmy na Waszą pomoc! W zamian dostaniecie to, czym chcemy się dzielić - pokazywania świata naszymi oczami, w sposób nietypowy :) Dla Patronów oczywiście przewidziane są specjalne sekcje na FB, a także spotkania i upominki, które przesyłamy z podróży.

Otrzymacie od nas mnóstwo wiedzy na temat nietypowych miejsc na tym świecie. Robimy wszystko inaczej (brzmi banalnie), tak aby nie było powielania, a materiały przez nas pokazane wciągały do końca!

Bądź z nami :)

Dzięki Wam przywieziemy masę wspomnień, które opiszemy, a także - przede wszystkim - mnóstwo zdjęć i materiałów video, którymi się podzielimy!

Jesteśmy zapracowanymi trzydzestolatkami, jednak staramy się znaleźć to co najciekawsze w świecie. Upodobaliśmy sobie Grecję, odwiedziliśmy już większość wysp, a także część lądową, jednak wiemy, że każdy, nawet najmniejszy region to inni ludzie i przygoda. Byliśmy także m.in. we Włoszech, Chorwacji czy Bośni i Hercegowinie. Przymierzamy się do „podboju” Azji, o czym na pewno dowiecie się na łamach tego bloga.

Wiemy jedno – z każdą podróżą jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i historie. Zafiksowaliśmy się na tym punkcie i na chcemy i Was tym zarazić!

Na profilach społecznościowych publikujemy sporo fotografii z podróży, gdyż jest to nasze kolejne hobby.

Ewelina & Przemek

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena Rucińska
Magdalena Rucińska
Próg: 5 zł
Adam Kuchta
Adam Kuchta
Próg: 20 zł