Avatar użytkownika

Geekweb

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dla Ciebie piątka, a dla nas krok do przodu w codziennych sprawach związanych z portalem. Dzięki temu wsparciu podasz nam pomocną dłoń w sprawie opłat za utrzymanie całej infrastruktury związanej z działalnością i, być może, pomożesz w zatrudnieniu jakichś pierwszych, stałych współpracowników. Za wybranie tego progu wsparcia Twoje imię, nazwisko, pseudonim lub cokolwiek zechcesz umieszczone zostanie na naszej stronie w specjalnym dziale ze wspierającymi.
10 zł miesięcznie
Dycha to już nie lada kwota. Pozwoli sięutrzymać, a i conieco odłożyć. Chcemy sie rozwijać i tworzyć jak najwięcej oryginalnych treści, w tym podcast oraz kanał na YT. Jesteśmy ludźmi z pasją, ale samą pasją niczego nie zdziałamy. Potrzebujemy Was, czytelników, słuchaczy, widzów. Jeśli zdecydujesz się wesprzeć nas dychą to Twoje dane zostaną w podziękowaniu na honorowym miejscu naszej strony, otrzymasz także własnoręcznie podpisane papierowe podziękowania tradycyjną pocztą. Taki oldchool!
15 zł miesięcznie
Słuchajcie, to już są konkrety. Dzięki temu wsparciu możliwe będą wyjazdy i realizacja tematów wymagających większego reserchu, niż tylko siedzenie przed monitorem. Plus oczywiście pomoże nam to w sprawach biezących, te zawsze są i nie chcą zniknąć, a kysz! W zamian za taki dar otrzymasz zaproszenie do zamkniętej facebookowej grupy el patronów oraz wyslemy ci redakcyjny gadżet.
50 zł miesięcznie
Oprócz tego co przysługuje Patronowi w związku z niższymi progami w tej, już niemałej, kwocie mieści się również zaproszenie do nagrania w naszym podcaście. Wystąpisz nie rzadziej, niż raz w kwartale.

Are you not entertained?!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Geekweb w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Lekki portal technologiczno - rozrywkowy.

Cześć,

Geekweb

Mam na imię Michał i od 20 lat, to tu,to tam, piszę o czymś w Internecie. Niektóre z mediów na których się udziałem już nie istnieją, inne poszły w kierunku w którym ja sam nie chciałem iść. Doszełem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu "swój własny kawałek podłogi." Kilka lat temu połączyłem więc ze sobą pasję pisania i pasję do technologii i własnymi rękami stworzyłem blog, który pierwotnie nazwałem technologicznie.com. Nieco później postanowiłem zmienić jego nazwę na geekweb.pl i tak jest już do teraz. Od tego czasu napisałem na blogu ponad tysiąc tekstów.

Swoimi tekstami chcę przede wszystkim nieść rzetelną wiedzę, popartą naukowymi faktami, chcę dostarczać prawdziwe i sprawdzone informacje oraz walczyć z nieprawdziwymi i nierzetelnymi doniesieniami, których w sieci nie brakuje. Chcę propagować sieciowe bezpieczeństwo i ostrzegać o tym, co dzieje się po ciemnej stronie sieci. Wszystko to uzupełniam garścią rozrywki i taki jest, i zawsze miał być, Geekweb. Miejscem w którym trafiający czytelnik może mieć pewność, że tekst napisany został z należytą starannością i poprawnym reserchem.

A prywatnie?

Na codzień zawodowo również zajmuję się bezpieczeństwem, choć raczej jego bardziej fizyczną odmianą. Jestem również wykładowcą akademickim, a już wkótce prawdopodobnie także nauczycielem w szkole średniej. Jak na geeka przystało lubię obejrzeć dobry film, serial i poczytać książkę.

Plany?

Te są przeróżne. Jeśli chodzi o rozwój serwisu to chciałbym, jak każdy autor, żeby Geekweb był rozpoznawalny i popularny w sieci. Nie odbędzie się to jednak kosztem wątpliwej jakości tekstów i podejmowania tematów popularnych, ale wątpliwych pod względem merytorycznym. W najbliższej przyszłości swoje imperium medialne chciałbym uzupełnić o podcast, o tożsamej z serwisem tematyce, oraz jeszcze więcej oryginalnych treści. Nie ukrywam, że po głowie chodząmi także pomysły na inne serwisy. Na to wszystko, nad czym ubolewam, potrzebne są jednak środki i sam, jak do tej pory, do tego brzegu już nie dopłynę.

Stanowisko dowodzenia Geekwebem

A jeśli masz podobne zainteresowania i chciałbyś połączyć siły to serdecznie zaprawszam cię na pokład, skontaktuj się ze mną i dalej, być może, popłyniemy już razem.

Cele Autora

To jest już coś
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Może się wydawać, że to niewiele, ale naszej działalności zapewni stabilność i rozwój. Przede wszystkim przejdziemy na lepszy hosting, to nasza obecna zmora. Taka kwota pozwoli także tworzyć znacznie więcej autorskich treści, nazwijmy je Geekweb Originals. Chcielibyśmy realizować także misję darmowych szkoleń z zakresu podstaw cyberbezpieczeństwa w szkołach.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Geekweb już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.