Pan Mysza

W Patronite od 29.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 147

Liczba Patronów: 212

Zostań Patronem
Kup na prezent
104 patronów
4 175 miesięcznie
98 875 łącznie
Pan Mysza stacjonuje przy alei Jana Pawła II 50/ U3 (1 piętro) w Szczecinie! :)

O Autorze

Idea jest prosta - chcemy by było to "miejsce dla graczy stworzone przez graczy"! - Przez wiele lat organizowaliśmy różne wydarzenia w różnych miejscach w Szczecinie. Były to spotkania liczące od kilku osób do turniejów na 300 graczy z całej Europy. Z czasem pojawił się pomysł i możliwość stworzenia stałego miejsca, gdzie każdy miłośnik "gier bez prądu" będzie miał swój kąt. - Powstał sklep "Pan Mysza". Miejsce, gdzie można przyjść, odpocząć od codzienności, spotkać się ze znajomymi i zagrać w ulubione gry.

Chcemy by wszyscy czuli się u nas jak najlepiej. Wasze wsparcie na Patronite pozwoli nam sprawić, że to miejsce będzie coraz lepsze. Klimatyzacja - czemu nie? Ekspres do kawy - oczywiście! Rzutnik do wyświetlania streamów - załatwione! Prędzej czy później zrealizujemy wszystkie większe i mniejsze cele. Z Waszą pomocą na pewno prędzej ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Paweł Brzozowski
Paweł Brzozowski
Próg: 100 zł
Piotr Krywan
Piotr Krywan
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Piotr Wachowicz
Piotr Wachowicz
Próg: 30 zł