Germanistka po godzinach

9 patronów
490 miesięcznie
17 575 łącznie
Jestem germanistką nie tylko z wykształcenia, lecz także z powołania. Od ponad 5 lat popularyzuję niemiecki w sieci i choć formy moich działań się zmieniają, jedno pozostaje niezmienne - sprawiam, że ludzie zaczynają lubić ten język.

Zapraszam na podcast i Instagram - pogadajmy o niemieckim!

O Autorze

Cześć! Jestem Karolina i na co dzień uczę niemieckiego. Moi uczniowie mówią, że robię to w wyjątkowy sposób, dlatego częścią mojej wiedzy, pasji i doświadczeń chcę się z Wami dzielić :)

Dawniej robiłam to głównie na YouTube, ale forma filmów przestała mi odpowiadać. Nadal chcę jednak podpowiadać, jak się uczyć, pokazywać fajną i ciekawą stronę niemieckiego, a także opowiadać o kulisach mojej pracy.Instagram

Tu jestem praktycznie codziennie. Opowiadam o uczeniu innych, tworzeniu materiałów do nauki, analizuję wypowiedzi i dziwne teorie dotyczące języków obcych. Na Instagramie będą także pojawiać się serie, które możecie znać z YouTube’a, takie jak fałszywi przyjaciele czy nowe słowa w niemieckim. Jeśli chcesz obserwować mnie na Instagramie, zacznij od wyróżnionych story.

Na story regularnie prowadzę prasówki, czyli omówienia ciekawych słów z fragmentów artykułów z niemieckich gazet. Często opowiadam o gramie i niuansach językowych i to w oparciu o… posty niemieckich twórców lub piosenki 😀Newsletter

W językowym newsletterze piszę o moich przemyśleniach z nauki hiszpańskiego, które mogą Ci się przydać w Twojej nauce innych języków, szczególnie uwzględniając to, że jestem nauczycielką 😉

Do tego w każdym newsletterze dostaniesz artykuł z instaprasówki wzbogacony o Quizlet (fiszki online) z najciekawszymi słowami 🙂Podcast

Uważam, że podcasty to dosyć intymna forma komunikacji, a przy tym sama uwielbiam ich słuchać. W moim podcaście opowiadam o moich przemyśleniach dotyczących nauczania, studiów, języka jako środka komunikacji i niesamowitego konceptu niosącego dużo więcej, niż słowa.
Po co mi Patronite?

Patroni tworzą niesamowitą społeczność, dzięki której wiem, że moja praca ma sens. Gdyby nie oni, już dawno przestałabym działać w sieci i pewnie (o zgrozo!) zostałabym zwykłą nauczycielką.

Oczywiście Patronite to dla mnie także wsparcie finansowe. To dzięki Patronom podcast ma tak dobrą jakość - wspólnie uzbieraliśmy pieniądze na świetny mikrofon i cały osprzęt do niego.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Sławomir Kędra
Sławomir Kędra
Próg: 5 zł
Agata Drewny
Agata Drewny
Próg: 10 zł
Alicja Pawelec
Alicja Pawelec
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Agata Skórkiewicz
Agata Skórkiewicz
Próg: 30 zł