Germanistka po godzinach

11 patronów
275 miesięcznie
10 505 łącznie
Jestem germanistką nie tylko z wykształcenia, lecz także z powołania. Od 4 lat popularyzuję niemiecki w sieci i choć formy moich działań się zmieniają, jedno pozostaje niezmienne - sprawiam, że ludzie zaczynają lubić ten język. Zapraszam na podcast, bloga i Instagram - pogadajmy o niemieckim.

O Autorze

Cześć! Jestem Karolina i na co dzień uczę niemieckiego. Moi uczniowie mówią, że robię to w wyjątkowy sposób, dlatego częścią mojej wiedzy, pasji i doświadczeń chcę się z Wami dzielić :)

Dawniej robiłam to głównie na YouTube, ale forma filmów przestała mi odpowiadać. Nadal chcę jednak podpowiadać, jak się uczyć, pokazywać fajną i ciekawą stronę niemieckiego, a także opowiadać o kulisach mojej pracy.Instagram

Tu jestem praktycznie codziennie. Opowiadam o uczeniu innych, tworzeniu materiałów do nauki, analizuję wypowiedzi i dziwne teorie dotyczące języków obcych. Na Instagramie będą także pojawiać się serie, które możecie znać z YouTube’a, takie jak fałszywi przyjaciele czy nowe słowa w niemieckim. Jeśli chcesz obserwować mnie na Instagramie, zacznij od wyróżnionych story.
 Blog

Tu znajdziesz najbardziej skondensowane porady i przemyślenia, dotyczące nie tylko niemieckiego, ale też procesu nauki.Podcast

Uważam, że podcasty to dosyć intymna forma komunikacji, a przy tym sama uwielbiam ich słuchać. W moim podcaście opowiadam o moich przemyśleniach dotyczących nauczania, studiów, języka jako środka komunikacji i niesamowitego konceptu niosącego dużo więcej, niż słowa.
Po co mi Patronite?

Patroni tworzą niesamowitą społeczność, dzięki której wiem, że moja praca ma sens. Gdyby nie oni, już dawno przestałabym działać w sieci i pewnie (o zgrozo!) zostałabym zwykłą nauczycielką.


Poza tym: 
 

  • kupiliśmy mikrofon i gimbala do telefonu, dzięki którym powstał m.in. odcinek z jarmarków świątecznych

 

  • Patroni dorzucili się do komputera, na którym wreszcie mogłam montować bez ciągłych problemów technicznych

 

Tym razem proszę o wsparcie przy zbieraniu sprzętu do nagrywania podcastów!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Arkadiusz Mikołajczyk
Arkadiusz Mikołajczyk
Próg: 5 zł
Kacper Uradziński
Kacper Uradziński
Próg: 10 zł
Agnieszka Mospan
Agnieszka Mospan
Próg: 30 zł
Andżelika Kulisiewicz
Andżelika Kulisiewicz
Próg: 30 zł
Adrian Lesz
Adrian Lesz
Próg: 5 zł