Grzegorz Kotfis

W Patronite od 17.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

0 patronów
0 miesięcznie
5 615 łącznie
Programista, podcaster, osoba działająca dla społeczności programistycznej w Polsce! Prowadzę podcast 'Devsession' poprzez który inspiruję, analizuję i przedstawiam branże IT. Prywatnie jestem mężem i ojcem dwójki dzieci.

O Autorze

Miło mi Cię powitać!
Nazywam się Grzegorz Kotfis. Jestem osobą, która działa dla społeczności programistycznej w Polsce.
Przygodę z programowaniem zacząłem 15 lat temu. Wiele z tych lat spędziłem w przysłowiowej programistycznej piwnicy. Chłonąłem tylko wiedzę, którą dzieliły się inne osoby w sieci i raczej nie spotkałeś mnie w tamtych czasach na żadnych konferencjach czy spotkaniach.

W 2017 roku uległo to zmianie! Za sprawą konkursu "Daj się poznać" zaistniał mój mały blog w sieci. W raz z nim projekt i pierwsze wpisy. Na gali konkursu odbywającej się w siedzibie Microsoft w Warszawie zaliczyłem pierwsze publiczne wystąpienie. Jakież to było piękne uczucie!

To był punkt zapalny do tego co wydarzyło się potem! A spisując to dla Ciebie teraz - widzę, że trochę przez te lata się tego uzbierało.

Aktualnie całą swoją dostępną moc skupiam na prowadzeniu podcastu "Devsession".
Początkowo na jego łamach publikowałem wiadomości ze świata IT. Następnie wplotłem odcinki solo, w których dziele się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem związanym z programowaniem i byciem programistą.

Kolejny etap to seria "Ja, programista", w której to przeprowadzam wywiady z osobami z branży IT. Każdy rozmowa to inna historia i masa wiedzy przekazywanej przez moich gości!

Już teraz zapraszam Cię do słuchania i subskrypcji!
https://devsession.pl/podcast/


W tak zwanym między czasie pojawiam się na konferencjach. Tam często mnie spotkasz w roli reportera. Programista-Reporter? Coś takiego istnieje?! No widzisz taki ze mnie człowiek renesansu ;)
Na takich wydarzeniach rozmawiam z prelegentami, przeprowadzam wywiady. A i czasem uczestników zapytam o klimat, odbiór prelekcji oraz jak oceniają lunch.

Przeprowadzenie takich wywiadów to nie lada wyzwanie ale i możliwość poznania naprawdę znakomitych osób.


 

Od zeszłego roku mam przyjemność również współorganizować konferencję online dotnetconf.pl. Jest to darmowe wydarzenie dla społeczności programistycznej. Przez dwa dni prowadzimy transmisję online. W 2019 roku odbyła to już siódma edycja!

 

Gościnnie byłem także zaproszony do innych podcastów:

1. Devtalk - poprowadzenie 100-ego odcinka z Maciejem Aniserowiczem

2. Porozmawiajmy o IT #019: Wpadki, błędy i fuckupy w IT

I na koniec jedna z moich pierwszych inicjatyw - "Devrekolekcje". Pamiętam jak dziś, jak bałem się, że to nie wypali! Nikt się nie zgłosi do udziału bo przecież mało kto mnie zna. Jak widzisz zebrała się fajna grupa ludzi, chętna do działania. Zapraszam do obejrzenia!

 

 

Jak widzisz sporo tego się zadziało w ostatnich latach! Twoje wsparcie będzie nie tylko formą podziękowania ale również wkładu w dalszy rozwój i motywacji do działania.

Pozdrawiam Grzegorz Kotfis

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Mecenasi

Mecenasi to moi TOP patroni.  Serce rośnie, kiedy otrzymuję tak duże wsparcie finansowe od firm czy prywatnych osób!

Te podziękowania i wyróżnienie kieruję do:

Dotnetos

Organizacja Dotnetos stworzyła własną społeczność w świecie wydajności w .NET.

Autorzy kursów, maniacy programowania i organizatorzy konferencji. Odwiedź ich stronę internetową donetnos.org i sprawdź, co dla Ciebie przygotowali.

Bartosz Adamczewski

Bartek jest dyrektorem działu Research and Innovation w SDI Media prowadzącym zespoły Computer Science oraz Data Science.
Jak sam o sobie mówi: Programista, "Freak" Wydajnościowy, "Czarodziej" Machine Learning, rozwiązujący problemy biznesowo-naukowe oraz wydajnościowe od kilkunastu lat przy użyciu wielu platform, języków i narzędzi.
Tweetuje pod nazwą badamczewski01 oraz prowadzi kanał na YouTube.

 

Poznaj Kubernetes

Odwiedź ich stronę internetową poznajkubernetes.pl i sprawdź, co dla Ciebie przygotowali.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem