Avatar użytkownika

Grzegorz Kotfis

0
patronów
0 
miesięcznie
5 615 
łącznie
0
patronów
0 zł 5 615 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Brak progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Grzegorz Kotfis w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Programista, podcaster, osoba działająca dla społeczności programistycznej w Polsce!
Prowadzę podcast 'Devsession' poprzez który inspiruję, analizuję i przedstawiam branże IT.
Prywatnie jestem mężem i ojcem dwójki dzieci.

Miło mi Cię powitać!
Nazywam się Grzegorz Kotfis. Jestem osobą, która działa dla społeczności programistycznej w Polsce.
Przygodę z programowaniem zacząłem 15 lat temu. Wiele z tych lat spędziłem w przysłowiowej programistycznej piwnicy. Chłonąłem tylko wiedzę, którą dzieliły się inne osoby w sieci i raczej nie spotkałeś mnie w tamtych czasach na żadnych konferencjach czy spotkaniach.

W 2017 roku uległo to zmianie! Za sprawą konkursu "Daj się poznać" zaistniał mój mały blog w sieci. W raz z nim projekt i pierwsze wpisy. Na gali konkursu odbywającej się w siedzibie Microsoft w Warszawie zaliczyłem pierwsze publiczne wystąpienie. Jakież to było piękne uczucie!

To był punkt zapalny do tego co wydarzyło się potem! A spisując to dla Ciebie teraz - widzę, że trochę przez te lata się tego uzbierało.

Aktualnie całą swoją dostępną moc skupiam na prowadzeniu podcastu "Devsession".
Początkowo na jego łamach publikowałem wiadomości ze świata IT. Następnie wplotłem odcinki solo, w których dziele się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem związanym z programowaniem i byciem programistą.

Kolejny etap to seria "Ja, programista", w której to przeprowadzam wywiady z osobami z branży IT. Każdy rozmowa to inna historia i masa wiedzy przekazywanej przez moich gości!

Już teraz zapraszam Cię do słuchania i subskrypcji!
https://devsession.pl/podcast/


W tak zwanym między czasie pojawiam się na konferencjach. Tam często mnie spotkasz w roli reportera. Programista-Reporter? Coś takiego istnieje?! No widzisz taki ze mnie człowiek renesansu ;)
Na takich wydarzeniach rozmawiam z prelegentami, przeprowadzam wywiady. A i czasem uczestników zapytam o klimat, odbiór prelekcji oraz jak oceniają lunch.

Przeprowadzenie takich wywiadów to nie lada wyzwanie ale i możliwość poznania naprawdę znakomitych osób.


 

Od zeszłego roku mam przyjemność również współorganizować konferencję online dotnetconf.pl. Jest to darmowe wydarzenie dla społeczności programistycznej. Przez dwa dni prowadzimy transmisję online. W 2019 roku odbyła to już siódma edycja!

 

Gościnnie byłem także zaproszony do innych podcastów:

1. Devtalk - poprowadzenie 100-ego odcinka z Maciejem Aniserowiczem

2. Porozmawiajmy o IT #019: Wpadki, błędy i fuckupy w IT

I na koniec jedna z moich pierwszych inicjatyw - "Devrekolekcje". Pamiętam jak dziś, jak bałem się, że to nie wypali! Nikt się nie zgłosi do udziału bo przecież mało kto mnie zna. Jak widzisz zebrała się fajna grupa ludzi, chętna do działania. Zapraszam do obejrzenia!

 

 

Jak widzisz sporo tego się zadziało w ostatnich latach! Twoje wsparcie będzie nie tylko formą podziękowania ale również wkładu w dalszy rozwój i motywacji do działania.

Pozdrawiam Grzegorz Kotfis

 

Cele Autora

Przetrwanie
  • 150 zł miesięcznie
  • 150 zł brakuje
0%
Kwota pozwalająca "nie dorzucać" do biznesu. Na pokrycie hostingu, wynajmu sali, sprzętu itp. itd. Jakby dobrze spiąć budżet może część zadań np. jak przygotowanie grafik mógłbym już oddelegować
Witaj transkrypcjo
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
Transkrypcja do podcastu to nie tylko kwestia lepszego pozycjonowania w SEO. Co z osobami, które nie są w stanie słuchać podcastów a chętnie by przeczytały naszą rozmowę?!
Ruszam w teren
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Za taką kwotę jestem w stanie raz w miesiącu zorganizować nagranie poza Trójmiastem. Może osobiście z gościem, może na jakimś wydarzeniu?! Zdecydowanie daje to nowe możliwości!

Najnowsi Patroni

Piotr Stapp
Piotr Stapp
5 zł
Anonimowy patron
10 zł
Krzysztof Kempiński
Krzysztof Kempiński
10 zł
Paweł Łukasik
Paweł Łukasik
10 zł
Michał Łusiak
Michał Łusiak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.