Avatar użytkownika

Głowa do góry - Podcast

1
patron
15 
miesięcznie
2 886 
łącznie
1
patron
15 zł 2 886 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
PATRON
Wpłacając 5 zł miesięcznie zostajesz moim patronem, a musicie wiedzieć, że oglądałem Narcosów, więc słowo Patron traktuję śmiertelnie poważnie.
Każdy, kto będzie wspierał mnie tą lub wyższą kwotą zostanie wymieniony w odcinku jako Patron kanału "Głowa do góry".
15 zł miesięcznie
PRZYJACIEL
Żaden ze mnie TikTokowiec. Ale na Instagramie lubię wrzucić relację lub dziesięć. Każdy, kto wesprze mnie kwotą 15 zł wlatuje do grona moich "bliskich znajomych" na Instagramie i będzie otrzymywał na bieżąco aktualizacje dotyczące podcastów i całego Kanału. I mówimy tu o rzeczach, których nie opowiem nigdzie indziej nikomu innemu. Zostaniemy przyjaciółmi?
50 zł miesięcznie
INSIDER
50 zł to jest poważna sprawa, więc potraktuję ją poważnie. Oczywiście tak poważnie, jak tylko potrafi coś traktować poważnie ktoś niepoważny. Nie no, ale poważnie... Na tym progu dostajecie to full pakiet z niższych progów plus film uzupełniający materiały z danego miesiąca odpowiadający na wszystkie pytania i wątpliwości, jakie macie Wy, lub ktokolwiek inny. W razie braku pytań i wątpliwości, sam jakieś wymyślę, nic się nie bójcie.
100 zł miesięcznie
WSPÓLNIK
Chcesz wystąpić w jednym z odcinków? Słyszałeś na pewno jak obsadzam role bohaterów odcinków ciekawymi głosami. Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu! Wszystko zorganizuję tak, że będzie dobrze. Jeżeli tylko chcesz aby Twój głos w jednym z odcinków był dla innych słuchaczy głosem jednego z górskich herosów, to wiesz co robić!
200 zł miesięcznie
SZEF
Za taką kasę jesteś szefem. Czyli jak z każdym szefem - Ty się wkurzasz a ja Cię ignoruję...
Nie no, to tylko czasem.
Bycie szefem oznacza, że wybierasz temat jednego z odcinków i cokolwiek to będzie, ja realizuję materiał na ów, wybrany przez Ciebie temat.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Głowa do góry - Podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Chodź, opowiem Ci o górach!

Trudno jest mówić i pisać o sobie. Zawsze tak uważałem.

Teraz, kiedy siedzę tu i próbuję wymyślić jakiś sposób na przedstawienie się wam, myślę sobie... kurczę - miałem rację. 

Zacznę więc od prostych rzeczy. Jestem Michał, mam 26 lat, pracuję w radiu i kocham wiele różnych rzeczy. Nie ma co wdawać się w szczegóły, bo to zbyt często się zmienia. Od dzieciaka kochałem piłkę nożną a od kilka lat przeżywam cudowną fascynację światem gór i wspinaczki, żałując, że to nie wydarzyło się w moim życiu wcześniej. 

Wiosną 2020 roku ktoś podjął decyzję o przeobrażeniu radia, w którym pracowałem i które kochałem w komercyjnego potworka z fatalną muzyką. Dla 23-letniego idealisty, którym byłem, to był potężny cios. Niedługo później w geście naiwnego uroczego buntu postanowiłem odejść z radia, co na szczęście mi się nie udało. Powolutku od tamtego momentu zacząłem dorastać do myśli, że tak naprawdę mam wspaniałą pracę i ogromne szczęście. Nawet jeżeli radio w którym pracuję nie jest tym radiem, które sam włączam w samochodzie... to trudno - i tak należę do wąskiego grona ludzi, którzy mają przywilej bawienia się swoją robotą. Kocham to! Dzisiaj złapiecie mnie na antenach RMF MAXX.

Z tego okresu zawodowego buntu, w którym musiałem znaleźć nowy pomysł na siebie i poczucie sensu w tym co robię, został mi podcast. Wymyśliłem go, kiedy walczyłem z pierwszym kryzysem w życiu zawodowym. Tworzenie treści na kanał "Głowa do góry" dawało mi wtedy szacunek do siebie, którego nie potrafiłem czerpać z codziennej pracy.

To wszystko bardzo podniośle brzmi, prawda?

Wiem, mam do tego tendencję.

Ale w końcu mieliście tutaj poznać mnie. Więc proszę. Oto ja.

Starzy słuchacze wiedzą - w historii kanału były przerwy. Po roku intensywnej działalności, przyszedł kolejny rok, w którym odcinki pojawiały się rzadko i nieregularnie. Zbyt wiele razy deklarowałem, że tym razem wracam na dobre do regularnych publikacji, żeby po raz kolejny się na to zdobyć. Ale pisząc to w styczniu 2023 roku, wreszcie czuję, że wiem po co tworzę ten podcast, wiem czego oczekuję od siebie i od niego i głęboko wierzę, że niesie on dla ludzi i dla mnie wartość. Wierzcie razem ze mną, a będzie dobrze!

Dziękuję, że jesteście, dziękuję za to, że byliście kiedy nie publikowałem i dziękuję tym, którzy trafili tu dopiero później. Może kiedyś wpadnę na coś mądrzejszego, co można umieścić w tym opisie, ale dziś mam tyle! 

Do usłyszenia!

Kocham Was!

Cele Autora

Utrzymanie podcastu
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 985 zł brakuje
1%
Research, scenariusz, nagrywki, montaż, tworzenie grafik, promocja - proces tworzenia jednego odcinka to łącznie jakieś 60 godzin pracy. Łatwo policzyć, że gdybym chciał publikować odcinki co dwa tygodnie, co jest moim marzeniem, to wychodzi z tego pełen etat.
To nie byłoby problemem, gdyby nie to, że ja już jeden mam.
Odcinek co dwa tygodnie mimo to pozostaje moim celem i ambicją, ale to nie jest tak, że powyższa kwota jakoś to warunkuje.
Prawda jest taka, że z nią, czy bez niej... ja i tak będę robił wszystko, żeby to osiągnąć.
Jakakolwiek pomoc w tym, będzie po prostu miłą niespodzianką :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Głowa do góry - Podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksander Czołnik
Aleksander Czołnik
15 zł
Mateusz Nieszporek
Mateusz Nieszporek
15 zł
Arek dzig
Arek dzig
5 zł
Agata Sibilska-Woźniacka
Agata Sibilska-Woźniacka
15 zł
Anonimowy patron
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.