Avatar użytkownika

Łukasz Godlewski

6
patronów
95 
miesięcznie
1 650 
łącznie
6
patronów
95 zł 1 650 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
2
Dzięki! Dostajesz wczesny dostęp do rzeczy nad, którymi pracuję: szkice, prace w toku, ilustracje. Dostajesz też dostęp do komiksów nad którymi pracuję. Każdą skończoną stronę będę udostępniał wam do czytania. Uwaga: Komiks będzie w stanie surowym - bez redakcji, korekty. Dotyczy to komiksów autorskich. W projektach zespołowych/zleconych będę musiał mieć pozwolenie od osób, z którymi będę współpracować.
15 zł miesięcznie
3
Dzięki za wsparcie! Masz większe możliwości, ale nie wymagasz więcej. Dostajesz te same nagrody co w progu nr 2.
20 zł miesięcznie
4
Dzięki za wsparcie! Masz większe możliwości, ale nie wymagasz więcej. Dostajesz te same nagrody co w progu nr 2.
500 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie! Zostajesz producentem. Poza dostępem do moich prac jak przy poprzednich progach będziesz wymieniony na mojej głównej stronie Patronite'a, oraz w stopce redakcyjnej komiksu jako producent. Oczywiście będzie to widoczne dopiero przy skończonych projektach. [Musisz co najmniej pół roku utrzymać to wsparcie. Produkcja komiksu może zająć rok, lub więcej, więc w przypadku rezygnacji np. po miesiącu, nie będziesz wymieniony jako producent.]

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łukasz Godlewski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Komiksy i ilustracje od twórcy z Gdańska. Mam już kilka publikacji komiksowych na koncie. Gatunki fabularne, które są mi najbliższe to horror, groza i kryminał. Jako niezależny twórca chciałbym je realizować.

Jestem twórcą komiksowym z Gdańska. Debiutowałem albumem komiksowym Miłość w wydawnictwie Smallpress.pl w 2012 roku. Współtworzyłem takie komiksy jak:
Benia Dampc i pewien ambitny prokurator (scen Jerzy Szyłak),
Kapitan Wrona (scen. Elżbieta Żukowska).
Niesamowite opowieści Josepha Conrada (scen. Maciej Jasiński),
Rotmistrz Polonia (scen Łukasz Kowalczuk).

Zilustrował też kilka odcinków Drabblecast, oraz  NoSleep Podcast - jednego z najbardziej popularnych  podcastów grozy na świecie.

Wkrótce zostanie wydany mój najnowszy autorski album Malarz.

Jest to komiks inspirowany klasycznymi powieściami grozy z nutą przygody. To mój hołd złożony takim twórcom jak H.P. Lovecraft, W.H. Hodgson, G. Lucas.

Jaki jest plan?

Chciałbym być niezależnym twórcą komiksowym i tworzyć własne historie. Lubię ciężkie historie, historie grozy, horror, thriller, kryminał, chciałbym też takie historie tworzyć. Zwłaszcza, że wciąż odczuwam niedosyt na naszym rynku komiksowym jeśli chodzi o te gatunki komiksów.

Co mam dla was?

Chciałbym Wam zaoferować wczesny dostęp do moich prac. Komiksy się robi bardzo długo, zwłaszcza jeśli robi się je samemu. Dlatego chciałbym się z nim dzielić  w miarę ich tworzenia. Zobaczycie moje szkice oraz gotowe strony na bieżąco. Będziecie moimi pierwszymi czytelnikami. Ale ostrzegam, że będzie to materiał surowy, najprawdopodobniej bez redakcji i różny od tego co ostatecznie zobaczymy w albumie - jeśli uda się go ostatecznie wydać.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łukasz Godlewski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jerzy Łanuszewski
Jerzy Łanuszewski
15 zł
Zdański Maciej
Zdański Maciej
20 zł
Bartosz Czarnecki
Bartosz Czarnecki
10 zł
Michał Bargielski
Michał Bargielski
20 zł
Sulik
Sulik
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.