Angelika M. Talaga

W Patronite od 05.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 245

liczba Patronów: 136

55 patronów
705 zł miesięcznie
12 615 zł łącznie

Pracuję dla Ciebie! 🎧 📝📖

3 500 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

2 795 zł

brakuje

Ograniczam czasochłonne projekty dla klientów biznesowych i mogę skupić się na tworzeniu treści dla czytelnika i słuchacza podcastu - czyli bezpośrednio dla Ciebie. Obecnie ciężko pogodzić mi jakościowe współprace komercyjne z aktywną pracą na rzecz czytelnika,⏳ bo pracuję od 20:00 do 2:00 w nocy (tak się bawią mamy dwójki małych dzieci, hej!).

📺 Na YouTubie podcasty będą pojawiać się na bieżąco w tym samym czasie co na innych platformach, dodatkowo wyłączę reklamy - więc jeśli lubisz słuchać podcasty w takiej formie - na pewno będzie wygodniej.

Podsumowując - osiągając ten cel - będzie więcej treści dla osób żywo zainteresowanych rozwojem dzieci i edukacją (obiecuję 5 nowych publikacji w miesiącu, na przemian podcast i artykuł) oraz wygodę konsumowania treści na YouTubie.

Seria o 🧠Neuroedukacji🧠 na YouTube! 🎬

5 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

4 295 zł

brakuje

Uruchamiam nową serię filmów na YouTubie z zakresu neuroedukacji! Czyli regularne video dla rodziców i entuzjastów edukacji, gdzie przetwarzam wiedzę "neuro" na praktyczne zastosowanie w edukacji i wychowaniu dzieci.

Neuroedukacja – to gałąź nauki słabo rozpowszechniana w Polsce. Mam głęboką wiarę w to, że uda mi się przybliżyć Ci ten temat i uczynić go mniej teoretycznym, a bardziej użytecznym (bo taki jest!).

Przykładowe planowane odcinki to: dlaczego zeszyty ćwiczeń niczego nie ćwiczą; optymalne warunki otoczenia do nauki; mity mózgowe; geniusz to geny czy wychowanie; prawdziwy potencjał intelektualny dzieci, które "przeszkadzają" na lekcjach; i wiele, wiele innych!

Zostań Patronem