Angelika M. Talaga

W Patronite od 05.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 278

liczba Patronów: 132

103 patronów
990 zł miesięcznie
17 970 zł łącznie
Angelika M. Talaga, Godmother. Jako neuroedukator, trener rodziców i popularyzator nauki, tworzy bloga oraz podcast pomocne w wychowaniu kreatywnych, przedsiębiorczych i myślących dzieci. W grupie dla Patronów "Najlepsi Rodzice Świata*" dzieli się wszystkim co może, by skutecznie wesprzeć rodziców!

O Autorze

Na co możesz liczyć, zostając moim Patronem?

Zostań jednym z Nas:
Grupa "Najlepszych Rodziców Świata*"

Pierwszy najbardziej ekonomiczny powód dla zostania Patronem to zniżki procentowe między 20 a 30% na wszystkie produkty i usługi jakie wypuszczm w sklepie Godmother.
Przykładowo, kupując tylko jeden Mentoring Rodzicielski™ ze stałą zniżką dla Patronów, zwraca Ci się ponad pół roku uczestnictwa w grupie!


 

Dr J. Coulson pisze: 
"Stawanie się lepszym rodzicem nie polega na pracy z dzieckiem. Polega na pracy nad sobą.  Powiększamy szczęście naszej rodziny poprzez stawanie się lepszą wersją siebie." 

Społeczność Godmother przede wszystkim rodzice świadomi i rozwijający się. Na co dzień tworzę przeróżne strategie, narzędzia i materiały dla rodziców by wychować cudowne dzieci ALE!
Dopiero niedawno zauważyłam, jak ważną rzeczą jest nie tylko pokazanie jak możecie wspierać w rozwoju dzieci a właśnie bespośrednie wparcie Was, Ciebie.  

30-dniowe wyzwanie noworoczne “Zostań Najepszym Rodzicem Świata*” które prowadzę dla rodziców od 2019 roku otworzyło mi oczy jak bardzo wsparcie innych, podobnie myślących rodziców jest potrzebne! Rodzice, którzy znaleźli się na wyzwaniu dzielili podobne wartości, rozumieli się w lot, pomagali  zamiast krytykować, odkryli że mają podobne ambicje ale i podobne i zupełnie zwyczajne przyziemne problemy.

Dlatego bardzo chciałam stworzyć całoroczne miejsce, gdzie taka zamknięta grupa mogłaby zainstnieć. 

Dołączając do nas w dowolnym momencie,
masz dostęp do całej archiwalnej
zawartości grupy, w tym:

? Materiały bonusowe do odcinków podcastów, tylko dla Patronów. Przykładowo:

 
Materiały dodatkowe do odcinka #30  Materiały dodatkowe do odcinka #31   


Lajv'y tematyczne ze mną i z goścmi, przykładowo:

 
Strewing: czyli tajna broń unschoolingu by dziecko zainteresować czymś bez narzucania. Morning Basket - poranna rutyna edukacyjna, którą załatwiamy połowę edukacyjnych potrzeb!  

 

Czego jeszcze możesz się spodziewać?

 1. Ewenement wśród grup dla Rodziców. Bo bez trolli.

  W internecie zbyt łatwo stać się trollem, skrzywdzić kogoś opinią szczególnie w tak drażliwym temacie jak sposób wychowania dziecka - grupa dostępna dla wszystkich, przyciąga czasem takie jednostki. Grupa zamknięta ma być bezpiecznym i inspirującym miejscem - słowem, nie zapraszam każdego, a wyłącznie Patronów od progu drugiego.

  Naszą nadrzędną zasadą jest "domniemanie dobrych intencji".
   
 2. Zadania z zakresu treningu mentalnego rodzica
  Chcesz się rozwijac jako człowiek i rodzic jednocześnie - super! Tu znajdziesz pomysły na taki rozwój, które zakładają z góry, że masz najpewniej pracę, dom i dzieci do ogarnięcia; a mimo wszystko, które da się wdrożyć w życie rodzica.
   
 3. Wpisy tematyczne np. chwalicie się sukcesem z daneo tygodnia, dzielicie się wskazówkami, grami, linkami etc.
   
 4. Odcinki podcastów, ebooki i inne rzeczy godmotherowe - przedpremierowo :) 
   

JAK DOŁĄCZYĆ DO GRUPY?

1. Klikasz na górze tej strony próg dla Patrona - 10 zł, i przechodzisz przez kroki by oficjalnie stać się Patronem.

2. Klikasz ten link , który poprowadzi Cię wprost do grupy.

3. Dodając się do grupy padnie pytanie o email -  ten sam, który podasz tu na Patronite. Bez tego nie jestem w stanie zidentyfikowac czy osoba, która chce dołączyć jest Ptronem czy nie. Dlatego odpowiedź w tym okienku jest bardzo ważna! 

P.S. A jeśli okienko nie wyskoczyło, albo kliknęłaś/eś za szybko - na stronie grupy jest możliwość edycji odpowiedzi [przycisk niebieski "answear qestions" albo "odpowiedz na pytanie" i tam możesz bez problemu uzupełnić!

 

 

   
   

  

 

 


 

Kilka słów o mnie i o tym, co do tej pory
stworzyłam dla rodziców i entuzjastów edukacji.

 

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony Patronite i rozważanie zostania moim Patronem!

?Napisałam ponad dwieście artykułów, oto przykładowe trzy, które zdobyły sobie dużą sympatię:

"Rzucił szkołę. Edukacja domowa w praktyce - wywiad." "Jak wychować szczęśliwe dziecko i nieszczęśliwego dorosłego." "Kolorowanki szkodzą? 8 zamienników i 30+ pomysłów."


? Od dwóch lat nagrywam też podcast, i to przykładowe trzy odcinki:

"Rozwój mózgu dziecka: przycinanie synaptyczne i stracone okazje." "Edukacja finansowa od 2 roku życia. Oto kiedy powinniście zacząć." "Czy alternatywna edukacja to eksperymenty na dzieciach?"

 

Nazywam się Angelika M. Talaga, mam misję i motywację do działania. Prywatnie jestem żoną programisty z żyłką biznesową oraz mamą Zoe i Hugo.

Rozwój osobisty i intelektualny był dla mnie zawsze wysoko na liście pryiorytetów. Tak wychował mnie tata. Zagłębiając się w temat pracy mózgu i edukacji, zobaczyłam jak cudowne są dzieci i zapragnęłam dowiedzieć się wszystkiego na temat ich rozwoju. Godmother, w 2011 roku jako skromny blog, dziś już jako firma, jest miejscem w ramach którego chcę inspirować dorosłych. Dać im do ręki narzędzia, dzięki którym wychowają pewne siebie, kreatywne, przedsiębiorcze a przede wszystkim – samodzielnie myślące dzieci.

Dziękuję!

Dziękuję Ci za sam fakt rozważenia zostaia moim Patronem. Cytując za samymi twórcami tej platformy: każdy Patron jest współtwórcą moich postępów i sukcesów! Wspierając moją działalność, rozpalasz moją motywację i pomagasz mi się rozwijać. To dlatego wymyśliłam tak wartościowe nagrody, dostępne tylko i wyłącznie dla Ciebie - dla Patrona.

Kiedy piszę, wykładam, szkolę czy w jakikolwiek inny sposób pomagam tym, którzy dzielą te same wartości i ideały w temacie edukacji - dzieje się magia. Do zobaczenia więc na Grupie albo na mojej stronie www.godmother.pl.

Dziękuję Ci bardzo za wizytę w moich skromnych progach
i za nawiązanie tej niteczki edukacyjnego porozumienia!

Pozdrawiam Cię,
Angelika

mediumpodpis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!