Angelika M. Talaga

W Patronite od 05.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 215

liczba Patronów: 110

59 patronów
700 zł miesięcznie
11 100 zł łącznie
Angelika M. Talaga, Godmother. Działa na przekór systemowi edukacji, który jej zdaniem destrukcyjnie wpływa na dzieci i młodzież. Jako neurodydaktyk, trener rodziców i popularyzator nauki, tworzy bloga oraz podcast pomocne w wychowaniu kreatywnego, przedsiębiorczego i myślącego nowego pokolenia.

O Autorze

Co jest moją misją i dlaczego może być ona bliska Twojemu sercu -
najlepiej wyjaśni poniższy film.

 

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony Patronite i rozważanie zostania moim Patronem!

Dla osób wspierających moją misję w taki właśnie sposób przygotowałam rewelacyjne nagrody m.in. grupę “Najlepszych Rodziców Świata*”, możliwość testowania i współtworzenia wszystkich moich produktów przedpremierowo czy całodniowy Mentoring Rodzicielski. Nagrody skrótowo opisane są w kolumnie po prawej stronie, a niżej w opisie opowiem Ci o nich więcej.

 

Ale najpierw kilka słów o mnie i o tym, co do tej pory
stworzyłam dla rodziców i entuzjastów edukacji.

📝Napisałam ponad dwieście artykułów, oto przykładowe trzy, które zdobyły sobie dużą sympatię:

"Rzucił szkołę. Edukacja domowa w praktyce - wywiad." "Jak wychować szczęśliwe dziecko i nieszczęśliwego dorosłego." "Kolorowanki szkodzą? 8 zamienników i 30+ pomysłów."


🎧 Od dwóch lat nagrywam też podcast, i to przykładowe trzy odcinki:

"Rozwój mózgu dziecka: przycinanie synaptyczne i stracone okazje." "Edukacja finansowa od 2 roku życia. Oto kiedy powinniście zacząć." "Czy alternatywna edukacja to eksperymenty na dzieciach?"

 

Nazywam się Angelika M. Talaga, mam misję i motywację do działania. Prywatnie jestem żoną programisty z żyłką biznesową oraz mamą Zoe i Hugoludka.

Rozwój osobisty i intelektualny był dla mnie zawsze wysoko na liście pryiorytetów. Tak wychował mnie tata. Zagłębiając się w temat pracy mózgu i edukacji, zobaczyłam jak cudowne są dzieci i zapragnęłam dowiedzieć się wszystkiego na temat ich rozwoju. Godmother, w 2011 roku jako skromny blog, dziś już jako firma, jest miejscem w ramach którego chcę inspirować dorosłych. Dać im do ręki narzędzia, dzięki którym wychowają pewne siebie, kreatywne, przedsiębiorcze a przede wszystkim – samodzielnie myślące dzieci.

 

Dlaczego warto być Patronem?
Powód 1 - Grupa "Najlepszych Rodziców Świata*"

Społeczność Godmother przede wszystkim rodzice świadomi i rozwijający się. Na co dzień tworzę przeróżne strategie, narzędzia i materiały dla rodziców by wychować cudowne dzieci ALE!
Dopiero niedawno zauważyłam, jak ważną rzeczą jest nie tylko pokazanie jak możecie wspierać w rozwoju dzieci a właśnie bespośrednie wparcie Was, Ciebie.  Każdy chce być super rodzicem, ale czasem po prostu brakuje pomysłu, konsekwencji, cierpliwości czy... snu. Jak wspinać się na wyżyn rodzicielstwa, kiedy na obiad znów odmrażane pierogi ;)

Mesięczne wyzwanie “Zostań Najepszym Rodzicem Świata* w 2019” które przeprowadziłam dla rodziców po raz pierwszy w styczniu tego roku, otworzyło mi oczy jak bardzo wsparcie innych, podobnie myślących rodziców jest potrzebne! Rodzice, którzy znaleźli się na wyzwaniu dzielili podobne wartości, rozumieli się w lot, pomagali  zamiast krytykować, odkryli że mają podobne ambicje ale i podobne i zupełnie zwyczajne przyziemne problemy.

Dr J. Coulson pisze "Stawanie się lepszym rodzicem nie polega na pracy z dzieckiem. Polega na pracy nad sobą.  Powiększamy szczęście naszej rodziny poprzez stawanie się lepszą wersją siebie." 

Dlatego bardzo chciałam stworzyć namiastkę wyzwania i całoroczne miejsce, gdzie taka zamknięta grupa mogłaby zainstnieć. Czego możesz się spodziewać?

  • W internecie zbyt łatwo stać się trollem, skrzywdzić kogoś opinią szczególnie w tak drażliwym temacie jak sposób wychowania dziecka - grupa dostępna dla wszystkich, przyciąga takie jednostki. Grupa zamknięta ma być bezpiecznym i inspirującym miejscem - słowem, nie zapraszam każdego, a wyłącznie Patronów od progu drugiego.
  • W każdym miesiącu pojawiają się zadania z zakresu treningu mentalnego rodzica
  • W każdym tygodniu wpisy tematyczne np. chwalicie się sukcesem z daneo tygodnia, dzielicie się wskazówkami, grami, linkami etc.
  • I oczywiście Q&A ze mną na żądanie! W miejscu, które nie jest widoczne dla wszystkich, mogę sobie pozwolić na odpowiadanie na bardziej prywatne i kontrowersyjne pytania, ;)

Dlaczego warto być Patronem?
Powód 2 - Grupa Mecenasów

Mam ogrom pomyłsów jak moją dotychczasową wiedzę, gromadzone informacje i badania przekształcać na strategie, pomysły czy konkretne narzędzia dla Was. Mniej niż 10% póki co ujrzało światło dzienne. Dlaczego? Bo perfekcjonizm, bo mało czasu...

Patroni z Grupy Mecenasów Godmother są gwarancją, że co miesiąc muszę dowieźć kolejną porcję do przetestowania, a Wasza informacja zwrota i testowanie tego z Twoimi dziećmi czy uczniami, pozwoli mi na zrealizowanie każdego pomysłu i wypuszczenie tego w świat ku chwale edukacji. Czego możesz się spodziewać?

  • Decydujesz, opiniujesz, testujesz i jesteś świadkiem realizowania 90% moich projektów.
  • Wszystkie już gotowe produkty otrzymujesz w prezencie przedpremierowo.
  • Co najmniej raz w miesiącu pojawia się nowy produkt do przetestowania i zaopiniowania.  Będzicie mi podrzucać też swoje pomysły i decydować, którymi projektami z tych "wiszących" mam się zająć najpierw.
  • Co konkretnie będziesz testować w pierwszej kolejności: bajki dla dzieci z serii przedsiębiorczy Edek, ebook jak nauczyć dziecko oszczędzać, ebook jak skutecznie nauczyć dziecko tabliczki mnożenia, makiety i narzędzia do edukacji finansowej dzieci, ebook zorganizuj się z dzieckiem na nowy rok szkolny, audiobook dziecko w sklepie, audiobok dziecko i pieniądze na wakacjach, ebook trening mentalny rodzica w 90 dni, edukacja domowa - poradnik rzucenia szkoły dla młodzieży...
    I to są tylko rzeczy, które już są w fazie realizacji, nie wspominam o tych, które są dopiero pomysłami!

A po więcej informacji na temat nagród dotyczących mentoringu rodzicielskiego czy całego dnia jednej na jeden - pisz na gomdother[at]godmother.pl

Dziękuję!

Dziękuję Ci za sam fakt rozważenia zostaia moim Patronem. Cytując za samymi twórcami tej platformy: każdy Patron jest współtwórcą moich postępów i sukcesów! Wspierając moją działalność finansowo, rozpalasz moją motywację i pomagasz mi się rozwijać. To dlatego wymyśliłam tak wartościowe nagrody, dostępne tylko i wyłącznie dla Ciebie - dla Patrona.

Kiedy piszę, wykładam, szkolę czy w jakikolwiek inny sposób pomagam tym, którzy dzielą te same wartości i ideały w temacie edukacji - dzieje się magia. Do zobaczenia więc na Grupach albo na mojej stronie www.godmother.pl.

Dziękuję Ci bardzo za wizytę w moich skromnych progach
i za nawiązanie tej niteczki edukacyjnego porozumienia!

Pozdrawiam Cię,
Angelika

mediumpodpis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem