Górskie Wyrypy

W Patronite od 03.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Na początek wyżyny

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że czeka nas bardzo długa droga na szczyt. Pierwszym etapem w naszej wspólnej włóczędze będzie osiągnięcie progu wyżyn. Wasze wsparcie odciąży nas od comiesięcznych kosztów funkcjonowania strony. To te wszystkie hostingi, domeny, licencje i inne mało fascynujące, jednak kluczowe kwestie. Zaoszczędzone dzięki Wam środki będziemy mogli ulokować w innych obszarach witryny. Idziemy?

Góry niskie, ale góry!

800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

800 zł

brakuje

Nie czas na zadyszkę! Naszym głównym celem jest rozwój strony, a nie ma na to prostszego sposobu, niż regularne dodawanie nowych treści. Pomysłów, szkiców i niedokończonych tekstów mamy tyle, co stąd do Kilimandżaro i z powrotem! Brakuje nam jednak czasu, bo projekt Górskie Wyrypy realizujemy po godzinach pracy. Dopóki tak pozostanie, chcemy od czasu do czasu zlecić redagowanie lub choćby korektę naszych tekstów komuś z zewnątrz. Może uda się kupić kilka fotek, podczas gdy nasze okażą się zbyt niskie jakościowo?

Jeżeli wszystko się uda, będziemy mogli publikować miesięcznie około 6 nowych tekstów w kategoriach: imprezy długodystansowe, ciekawe miejsca w górach, podróże, poradniki, testy sprzętu. Jednocześnie będziemy wzbogacać bazę wydarzeń, szlaków i schronisk, co da łącznie 8-10 tekstów miesięcznie! Nie licząc konkursów, bo i tych planujemy znacznie więcej.

W sercu gór na półmetku

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Jesteśmy już naprawdę wysoko! Połowa drogi za nami. Jeżeli osiągnięmy ten próg... no nie, nie rzucimy wszystkiego i nie wyjedziemy w Bieszczady ale... zainwestujemy w sprzęt, nauczymy się robić profesjonalne zdjęcia, nauczymy się kręcić i montować filmiki i ruszymy na dalszy podbój gór albo internetów! Albo najlepiej tego i tego! W ciągu kilku miesięcy całkowicie zmodernizujemy naszą witrynę internetową, aby była bardziej funkcjonalna, szybsza i ładniejsza, ot co! A później? Zostanie druga część drogi do przebycia - prosto w góry wysokie, które rzecz jasna są tutaj przenośnią, Na chwilę obecną niech droga ta pozostanie w sferze marzeń. Może za rok? Może za dwa?
Zostań Patronem