Górskie Wyrypy

W Patronite od 03.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1402

Liczba Patronów: 1233

Zostań Patronem
7 patronów
135 miesięcznie
1 065 łącznie

Tworzymy bazę górskich imprez dla piechurów!

200 zł

miesięcznie

67%

osiągnięto

65 zł

brakuje

Baza górskich imprez długodystansowych dla piechurów, to miejsce, gdzie znajdziecie absolutnie wszystkie tego typu wydarzenia organizowane w naszym kraju oraz te najciekawsze z państw ościennych. Opisy, historia i w wielu przypadkach statystyki.

Jakiś czas temu musieliśmy przerwać prace nad tą wartościową bazą wiedzy. Generalizując - projekt nas nieco przerósł. Stworzenie takiego zestawienia wymaga dziesiątek godzin kopania w Internecie, wielu konsultacji z organizatorami, czy pozyskiwania zdjęć z tych wyryp, w których jeszcze nie braliśmy udziału. A to tylko część trudności, które przy Waszym wsparciu możemy szybko pokonać.

Siła długodystansowcom!

Zagęszczamy ruchy!

400 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

265 zł

brakuje

Mam masę pomysłów na ciekawe i przydatne dla Was teksty. Mam masę szkiców poradników, testów i recenzji sprzętu, opisów górskich miejscówek, czy relacji z zagranicznych wypadów. Praktycznie każdego dnia wymyślam w głowie nowy wpis.

Projekt Górskie Wyrypy jest tworzony po godzinach pracy. Czasem piszę coś o 5 rano, innym razem po północy. Dodatkowo, aby wszystko w miarę udźwignąć finansowo, poza pracą na etat chwytam się też różnych prac dorywczych. Jeżeli uda się osiągnąć ten cel na Patronite, będę mógł skoncentrować się na w miarę regularnym tworzeniu treści na bloga i zwiększyć ilość wpisów.

Zbieramy na sprzęty!

600 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

465 zł

brakuje

Odwiedzamy wiele pięknych miejsc, jednak robiąc zdjęcia kredensem, często wypatrzamy ich urok. Wiele tekstów trafia przez to do szuflady. Z Waszą pomocą chcielibyśmy stworzyć małe, podstawowe zaplecze sprzętowe, dzięki któremu nasze relacje, czy opisy górskich miejscówek, będą atrakcyjniejsze dla oka.

Nasze oszczędności przeznaczone na ten cel niedawno poszły na zakup lepszego laptopa, który również jest niezbędny do rozwoju projektu Górskie Wyrypy. Zanim sami uzbieramy na aparat, minie jeszcze spoooro czasu :)

Dzięki, że jesteście!

Miesięczny koszt utrzymania projektu Górskie Wyrypy

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dużo i niedużo. To koszty serwera, domeny, czy rozszerzeń wtyczek do Wordpressa, wzbogacone o dodatkowe wydatki, jakimi są licencje, projekty grafik, czasem zakup zdjęć, reklama w social mediach.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Piotr Pawłowski
Piotr Pawłowski
Próg: 20 zł
Stanislaw Zawadzki
Stanislaw Zawadzki
Próg: 35 zł
Artur Suminski
Artur Suminski
Próg: 20 zł
Kacper Ziarno
Kacper Ziarno
Próg: 20 zł
Marcin Sztec
Marcin Sztec
Próg: 10 zł
Piotr Koscielniak
Piotr Koscielniak
Próg: 10 zł