Górskie Wyrypy

W Patronite od 03.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1029

Liczba Patronów: 1013

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
315 miesięcznie
5 100 łącznie

Zagęszczamy ruchy!

400 zł

miesięcznie

78%

osiągnięto

85 zł

brakuje

Mam masę pomysłów na ciekawe i przydatne dla Was teksty. Mam masę szkiców poradników, testów i recenzji sprzętu, opisów górskich miejscówek, czy relacji z zagranicznych wypadów. Praktycznie każdego dnia wymyślam w głowie nowy wpis.

Projekt Górskie Wyrypy jest tworzony po godzinach pracy. Czasem piszę coś o 5 rano, innym razem po północy. Dodatkowo, aby wszystko w miarę udźwignąć finansowo, poza pracą na etat chwytam się też różnych prac dorywczych. Jeżeli uda się osiągnąć ten cel na Patronite, będę mógł skoncentrować się na w miarę regularnym tworzeniu treści na bloga i zwiększyć ilość wpisów.

Zbieramy na sprzęty!

600 zł

miesięcznie

52%

osiągnięto

285 zł

brakuje

Odwiedzamy wiele pięknych miejsc, jednak robiąc zdjęcia kredensem, często wypatrzamy ich urok. Wiele tekstów trafia przez to do szuflady. Z Waszą pomocą chcielibyśmy stworzyć małe, podstawowe zaplecze sprzętowe, dzięki któremu nasze relacje, czy opisy górskich miejscówek, będą atrakcyjniejsze dla oka.

Nasze oszczędności przeznaczone na ten cel niedawno poszły na zakup lepszego laptopa, który również jest niezbędny do rozwoju projektu Górskie Wyrypy. Zanim sami uzbieramy na aparat, minie jeszcze spoooro czasu :)

Dzięki, że jesteście!

Miesięczny koszt utrzymania projektu Górskie Wyrypy

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dużo i niedużo. To koszty serwera, domeny, czy rozszerzeń wtyczek do Wordpressa, wzbogacone o dodatkowe wydatki, jakimi są licencje, projekty grafik, czasem zakup zdjęć, reklama w social mediach.

Tworzymy bazę górskich imprez dla piechurów!

200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Baza górskich imprez długodystansowych dla piechurów, to miejsce, gdzie znajdziecie absolutnie wszystkie tego typu wydarzenia organizowane w naszym kraju oraz te najciekawsze z państw ościennych. Opisy, historia i w wielu przypadkach statystyki.

Jakiś czas temu musieliśmy przerwać prace nad tą wartościową bazą wiedzy. Generalizując - projekt nas nieco przerósł. Stworzenie takiego zestawienia wymaga dziesiątek godzin kopania w Internecie, wielu konsultacji z organizatorami, czy pozyskiwania zdjęć z tych wyryp, w których jeszcze nie braliśmy udziału. A to tylko część trudności, które przy Waszym wsparciu możemy szybko pokonać.

Siła długodystansowcom!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Artur Suminski
Artur Suminski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Piotr Pawłowski
Piotr Pawłowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Iwona Wesołowska
Iwona Wesołowska
Próg: 10 zł
Konrad Kornet
Konrad Kornet
Próg: 35 zł