Avatar użytkownika

Łukasz Wrzalik

4
patronów
55 
miesięcznie
320 
łącznie
4
patronów
55 zł 320 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję. Twoje 5-złotowe wsparcie przyczynia się do tego, że ze zgorzkniałego zakolarza przemieniam się w typa po przeszczepie włosów, zrelaksowanego i pewnego siebie.

Dzięki temu wsparciu:
- otrzymasz rangę "patrona" na Discordzie;
10 zł miesięcznie
Wow, dziękuję za dychę. Dzięki niej dokonuję przemiany ze wściekłego Korwina aktywującego przedwyborczy protokół "AH" w Korwina, który opowiada o rurkowcach przy herbatce posłodzonej 20 kostkami cukru.

Dzięki temu wsparciu:
- masz te same przywileje, co w przypadku patronów 5-złotowych;
- w odcinkach Q&A Twoje wiadomości będą mieć pierwszeństwo przed innymi.
40 zł miesięcznie
Tyle wygrać! Dziękuję. Właśnie dołożyłeś (dołożyłaś) cegiełkę do tego, żebym z drapieżnego, złośliwego i niebezpiecznego miodożera przemienił się w wyczilowanego leniwca, który wisi na gałązce i kontempluje złożoność wszechświata.

Dzięki temu wsparciu:
- masz wszystko to, co patroni z niższymi kwotami.
- otrzymasz dostęp do tajnej grupy na Facebooku, gdzie razem z pozostałymi patronami będziecie mieli możliwość wyboru tematu jednego odcinka na sezon. Przywilej dotyczy odcinków "popkulturowych", a więc takich w stylu "Roastu Świnki Peppy".

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łukasz Wrzalik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gorzkie Wrzale to rozrywkowo-autoterapeutyczny podcast. W dowcipny sposób opowiadam w nim o rzeczach, zjawiskach i personach, które doprowadzają mnie do szału. Duża dawka autoironii, osobistych doświadczeń oraz humoru, który często jest punktem wyjścia do realizowania tematów ważnych i trudnych.

Nazywam się Łukasz Wrzalik i od lipca 2022 roku nagrywam Gorzkie Wrzale. Podcast, który początkowo miał być jedynie eksperymentem, próbą sprawdzenia się w nowej formie, szybko spotkał się z zadziwiająco dużą aprobatą ze strony słuchaczy, z których z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej.

Gorzkie Wrzale

Konwencją podcastu jest zalecenie mojego terapeuty, abym wypowiadał na głos wszystko to, co mnie irytuje, drażni lub w – skrajnych przypadkach – doprowadza do ostateczności. Podcast znajdziecie na wszystkich popularnych platformach, m.in. na: SpotifyApple Podcasts czy YouTube.

Każdy odcinek Gorzkich Wrzali to jeden "wkurwik", o którym opowiadam przez pryzmat swoich poglądów, wiedzy i doświadczeń, co, ku mojemu zaskoczeniu, bywa zbieżne z doświadczeniami słuchaczy, czego wyraz dają w wiadomościach prywatnych.

Dlaczego zdecydowałem się na Patronite? Głównie po to, aby mieć więcej czasu na realizację Gorzkich Wrzali. Chciałbym, żeby kolejne odcinki pojawiały się częściej, natomiast oprócz nagrywania podcastu jestem również mężem, ojcem dwóch synów, etatowym pracownikiem i kredytobiorcą uwiązanym bankowym cyrografem do 2042 roku.

Czy się skarżę? Bynajmniej. Niestety oprócz pracy na etacie jako copywriter wykonuję też sporo zleceń zewnętrznych, żeby jakoś utrzymać się na powierzchni.

Siłą rzeczy więc na przygotowywanie i nagrywanie Gorzkich Wrzali czas mam niemal wyłącznie w nocy. Nie ukrywam, że na dłuższą metę jest to wyczerpujące. Z drugiej strony wsparcie słuchaczy i nieustające pytania: "kiedy następny odcinek?" są tak motywujące, że byłbym głupcem, gdybym zaprzestał rozwijać ten projekt, który zresztą sprawia mi masę radości i faktycznie jest swoistą autoterapią.

I tutaj właśnie jest przewidziana rola dla Ciebie. Dzięki Twojemu patronatowi mogę zyskać więcej czasu i przestrzeni, żeby nagrywać częściej, lepiej i w sposób bardziej zróżnicowany niż dotychczas. 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Łukasz Wrzalik w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Dogrywka "Roastu Świnki Peppy"
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 945 zł brakuje
5%
Wiem, jeszcze nie tak dawno w jednym z odcinków zarzekałem się, że Peppa to rozdział zamknięty. "One-hit wonder", który nie doczeka się sequela. Wy jednak nie przestaliście pytać, "kiedy nowa Peppa". Jeśli więc rzeczywiście tak Wam zależy, żebym nagrał dogrywkę roastu tej małej, wrednej... uh... pomóżcie mi zrealizować cel w wysokości 1000 zł. Kiedy bariera pęknie, przygotuję i nagram kontynuację najpopularniejszego odcinka Gorzkich Wrzali :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łukasz Wrzalik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
40 zł
oily tothemax
oily tothemax
5 zł
Karol Mrozowicz
Karol Mrozowicz
5 zł
Peter Vettel
Peter Vettel
5 zł
Piotr Charaba
Piotr Charaba
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.