Avatar użytkownika

Gorzów Modification

13
patronów
440 
miesięcznie
21 515 
łącznie
13
patronów
440 zł 21 515 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
1 dostępne miejsce
Próg wycofywany
10 zł miesięcznie
Dyszka! Dziękujemy, że jesteś! Dzięki tobie możemy dynamicznie się rozwijać! W ramach podziękowania otrzymujesz dostęp do najnowszych informacji na temat naszej modyfikacji i multimediów :D
25 zł miesięcznie
Dyszka! Dziękujemy, że jesteś! Dzięki tobie możemy dynamicznie się rozwijać! W ramach podziękowania otrzymujesz dostęp do najnowszych informacji na temat naszej modyfikacji i multimediów, a po ukończeniu modyfikacji dostęp do zamkniętej wersji BETA :D
40 zł miesięcznie
Betatesty - Betatester ma realny wpływ na rozwój modyfikacji, testuje ją, zgłasza błędy i propozycje rzeczy, które moglibyśmy wprowadzić do finalnej wersji modyfikacji!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
7 dostępnych miejsc
Tym progiem zagwarantujesz sobie plakat ze screenem z moda, pocztówkę z Gorzowa Wielkopolskiego oraz kilka innych tajemniczych pozycji. Oczywiście uzyskasz także korzyści płynące z niższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gorzów Modification w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Polska modyfikacja do gry Emergency 4. Znajdą się w niej pojazdy z jednostek PSP, OSP, Policji oraz Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego i gmin ościennych.

KIM JESTEŚMY?
Przede wszystkim znajomymi! Nasz team składa się z 7 osób, które pracują nad tym, aby odwzorować realistyczne miejsca, pojazdy służb ratowniczych i zdarzenia, które miały miejsce w rzeczywistości. Przygoda z Gorzów Modification rozpoczęła się w 2017 roku. Dzięki determinacji i chęci ciągłego rozwoju doszliśmy do etapu, w którym modyfikacja posiada autorskie rozwiązania, których nie spotkacie nigdzie indziej. 

DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ?
Wspierając Gorzów Modification sprawiacie, że modyfikacja stale się rozwija. Wiąże się to także z rozwojem sceny moderskiej i kontynuowaniem kultu gry, która pomimo swojego wieku dalej sprawia radość wielu fanom. Dzięki Waszemu wsparciu na tworzenie modyfikacji możemy poświęcić więcej czasu, rozwijać warszat techniczny i przekazywać dalej cenną wiedzę dotyczącą modelowania 3D, mapowania, skryptowania itd. 

JAKIE SĄ KORZYŚCI?
Obecnie proponujemy 4 progi wsparcia, które opisane są dokładnie na naszym profilu. Każde wsparcie jest dla nas ogromnie ważne i dziękujemy każdej osobie, która dokłada symboliczną cegiełkę do tworzenia Gorzów Modification.

EKIPA
Czas przedstawić ludzi, bez których powstanie Gorzów Modification nie byłoby możliwe. To garstka znajomych z całej Polski, którzy połączyli siły, aby razem stworzyć coś fajnego!
- Fabiu - Pomysłodawca, główny skrypter, modeler 3D, maper. Prywatnie strażak, jego ideą jest "robienie dobrego ratownictwa", stale rozwija się w tej dziedzinie i przekazuje innym swoją wiedzę.
- Grucha - Lead designer, modeler 3D, oświetleniowiec. 
- Paweł - Maper, osoba zajmująca się poprawkami i rozwojem grywalności moda.
- Artur - Maper.
- Koxpiotr - Modeler 3d, osoba odpowiedzialna za przeróbki.
- Debol - Maper.

Naszym głównym celem jest rozwój. Dzięki Wam jest to możliwe. Dziękujemy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gorzów Modification już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
40 zł
Szymon Makówka
Szymon Makówka
40 zł
miłosz zyziol
miłosz zyziol
40 zł
antoni stanisław haraszczak
antoni stanisław haraszczak
5 zł
NeKs
NeKs
40 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.