Gorzów Modification

W Patronite od 07.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1139

Liczba Patronów: 1132

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
365 miesięcznie
16 010 łącznie
Polska modyfikacja do gry Emergency 4. Znajdą się w niej pojazdy z jednostek PSP, OSP, Policji oraz Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego i gmin ościennych.

O Autorze

KIM JESTEŚMY?
Przede wszystkim znajomymi! Nasz team składa się z 7 osób, które pracują nad tym, aby odwzorować realistyczne miejsca, pojazdy służb ratowniczych i zdarzenia, które miały miejsce w rzeczywistości. Przygoda z Gorzów Modification rozpoczęła się w 2017 roku. Dzięki determinacji i chęci ciągłego rozwoju doszliśmy do etapu, w którym modyfikacja posiada autorskie rozwiązania, których nie spotkacie nigdzie indziej. 

DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ?
Wspierając Gorzów Modification sprawiacie, że modyfikacja stale się rozwija. Wiąże się to także z rozwojem sceny moderskiej i kontynuowaniem kultu gry, która pomimo swojego wieku dalej sprawia radość wielu fanom. Dzięki Waszemu wsparciu na tworzenie modyfikacji możemy poświęcić więcej czasu, rozwijać warszat techniczny i przekazywać dalej cenną wiedzę dotyczącą modelowania 3D, mapowania, skryptowania itd. 

JAKIE SĄ KORZYŚCI?
Obecnie proponujemy 4 progi wsparcia, które opisane są dokładnie na naszym profilu. Każde wsparcie jest dla nas ogromnie ważne i dziękujemy każdej osobie, która dokłada symboliczną cegiełkę do tworzenia Gorzów Modification.

EKIPA
Czas przedstawić ludzi, bez których powstanie Gorzów Modification nie byłoby możliwe. To garstka znajomych z całej Polski, którzy połączyli siły, aby razem stworzyć coś fajnego!
- Fabiu - Pomysłodawca, główny skrypter, modeler 3D, maper. Prywatnie strażak, jego ideą jest "robienie dobrego ratownictwa", stale rozwija się w tej dziedzinie i przekazuje innym swoją wiedzę.
- Grucha - Lead designer, modeler 3D, oświetleniowiec. 
- Paweł - Maper, osoba zajmująca się poprawkami i rozwojem grywalności moda.
- Artur - Maper.
- Koxpiotr - Modeler 3d, osoba odpowiedzialna za przeróbki.
- Debol - Maper.

Naszym głównym celem jest rozwój. Dzięki Wam jest to możliwe. Dziękujemy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika