Gorzów Modification

W Patronite od 07.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 575

Liczba Patronów: 659

Zostań Patronem
Kup na prezent
22 patronów
745 miesięcznie
8 040 łącznie
Polska modyfikacja do gry Emergency 4. Znajdą się w niej pojazdy z jednostek PSP, OSP, Policji oraz Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego i gmin ościennych.

O Autorze

Jako team jesteśmy zgraną paczką kilku kumpli tworzącą z pasji w wolnych chwilach Gorzów Modification. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2017 od najprostszych przeróbek popularnych polskich modów. Wraz z czasem poświęcanym nad modami rosło nasze doświadczenie. Nasza modyfikacja miała być pierwotnie prywatna, ale padało dużo propozycji zapłaty za moda. W taki sposób powstał program wspierających. Z góry chcielibyśmy podziękować wam, każdemu ze wspierających za to że jesteście i bacznie przyglądacie się naszym postępom w tworzeniu modyfikacji motywując nas tym do dalszych działań! 

Poniżej postaramy się przybliżyć wam naszą ekipę:

- Fabiu (Gorzów Wielkopolski) - Pomysłodawca, mózg operacji. skrypter, modeler 3D, maper.

- Gruszard (Czeladź) - Modeler 3D, lead designer, oświetlenieniowiec, znany także jako największy turbol swojej wioski.

- Paweł (Gorzów Wielkopolski) - Odpowiada za dopracowywanie modyfikacji, pomaga tworzyć mapę Gorzowa.

- Artur (Bydgoszcz) - Razem z Pawłem pracują nad mapą miasta.

- Puchacz (Podlasie city) - Tworzy modele 3D i przerabia pojazdy.

- Marshallek (Lubin) - Jest odpowiedzialny za oświetlenie pojazdów.

- Debol (Łódź) - Maper.

W przyszłości mamy zamiar rozwinąć się jeszcze bardziej - tworzyć bardziej skomplikowane modyfikacje oraz docelowo własne produkcje na rynku gier o tematyce ratowniczej, zachęcamy do śledzenia nas na Facebook'u!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika