Avatar użytkownika

Głowa Pełna Przygód

22
patronów
490 
miesięcznie
11 545 
łącznie
22
patronów
490 zł 11 545 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wsparcie w postaci 10 zł miesięcznie to duża pomoc dla Głowy Pełnej Przygód.
Wspierającym gwarantujemy drobne upominki i gadżety związane z inicjatywą oraz wszystko to, co zawiera się w mniejszych progach.
20 zł miesięcznie
20 zł miesięcznie pozwoli nam na zakup pomocy dla MG oraz osób grających. Opłacimy programy graficzne, które są nam niezbędne do funkcjonowania w social mediach. Dołożysz cegiełkę? :)
Dla Wspierających z tego progu będziemy przygotowywać cykliczne konkursy, w których do wygrania będą różne gadżety erpegowe (pomoce, podręczniki, kostki etc.). Dodatkowo dostaniecie oczywiście wszystko to, co zawierają poprzednie progi.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
16 dostępnych miejsc
Limitowany próg 50 zł miesięcznie stworzyliśmy dla tych, którzy mają możliwości i chęci wsparcia naszej inicjatywy nieco bardziej. W zamian oferujemy comiesięczne sesje organizowane na wyłączność dla osób Wspierających. Dodatkowo w pakiet wchodzi wszystko to, co znajduje się w poprzednich progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Głowa Pełna Przygód w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Organizujemy sesje RPG na terenie Trójmiasta oraz okolic. Dokładamy wszelkich starań, by nasi MG mieli Głowy Pełne Przygód, a gracze stoły pełne kostek. Nawiązujemy kontakty i stałe współprace z wydawnictwami, autorami podręczników do RPG i pasjonatami takimi, jak my.

 

Cześć,

Jesteśmy Głową Pełną Przygód i chociaż w nazwie głowa tylko jedna, jest nas aż siedmioro. W skład wchodzą: Ewa, Ania, Bart, Maku, Rzeka, Walu oraz Ania D-W. Jesteśmy niewielką inicjatywą RPG, która działa głównie na terenie Trójmiasta, organizując eventy i wydarzenia tematyczne.

Nawiązujemy stałe współprace z lokalami, udostępniającymi nam miejsce na prowadzenie sesji czy prelekcji. Spotykamy się z Wami nie tylko w pubach na terenie Trójmiasta, ale również w bibliotekach. W Sopotece prowadzimy zarówno kampanijne, jak i jednorazowe spotkania z RPG dla dorosłych, zaś w bibliotekach w Bojanie i Wejherowie pokazujemy nieco młodszym, nastoletnim graczom, że gry fabularne mogą być naprawdę ciekawą i angażującą formą rozrywki. Na naszych eventach pojawia się zawsze od 10 do 50 osób, w zależności od ilości stołów gotowych do rozgrywki.

Mamy za sobą cykliczny event dla wydawnictwa Black Monk Games, podczas którego prowadziliśmy sesje wyłącznie ze stajni BMG. Wydarzenia te wiązały się z nagrodami dla najbardziej wytrwałych uczestników – a, trzeba przyznać, było ich naprawdę sporo! Jesteśmy grupą, która chce czynnie działać, głównie w Trójmieście i okolicach, jednak zdarza się, że wyjeżdżamy, by zrealizować jakiś projekt. W 2022 roku część z nas prowadziła sesje RPG na stoisku Black Monk Games na Pyrkonie. We wrześniu 2022 roku widzieliśmy się również na Coperniconie!

Początek 2023 roku to nasze kolejne wielkie osiągnięcie: pierwsze własne stoisko na konwencie fantastycznym - Remcon 2023. Również w tym roku nawiązaliśmy współprace z Wydawnictwem Hengal oraz AlisGames. Owocem tego były i będą spotkania tematyczne, podczas których Osoby Grające zapoznają się z systemami RPG od danych wydawnictw. 

Współpracujemy z wieloma inicjatywami fanowskimi, a także wspieramy rozmaite projekty, jak choćby „Mystery” czy „Summerland”, których patronami zostaliśmy.

 
 

 

 

Wraz z nami eventy współtworzy około 15 Osób Prowadzących, znających wiele różnych systemów i chętnie uczących się nowych. Trójmiasto to potężna aglomeracja, która skrywa wielu fanów RPG. Wiemy o tym, ponieważ osoby pojawiające się po raz pierwszy na naszych eventach wspominają, że dotychczas nie mogły znaleźć podobnej inicjatywy i są bardzo spragnione rozgrywek fabularnych.
Cały czas staramy się dotrzeć również do erpegowych sceptyków i osób, które o grach fabularnych nigdy nie słyszały.

Robimy to z miłości do RPG i wkładamy w to wiele serca.

 

Tu obejrzycie wywiad z delegacją Głowy Pełnej Przygód. Rozmawialiśmy o początkach naszej inicjatywy, problemach które nas spotykają oraz o planach na przyszłość:

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Głowa Pełna Przygód już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Szymon Stankiewicz
Szymon Stankiewicz
50 zł
ZBQ
ZBQ
10 zł
Łosoś
Łosoś
20 zł
Rafał Kondziela
Rafał Kondziela
20 zł
Maria Brzeska - Wasik
Maria Brzeska - Wasik
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.