Głowa Pełna Przygód

W Patronite od 12.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 861

Liczba Patronów: 712

Zostań Patronem
Kup na prezent
25 patronów
560 miesięcznie
3 665 łącznie
Organizujemy sesje RPG na terenie Trójmiasta oraz okolic. Dokładamy wszelkich starań, by nasi MG mieli Głowy Pełne Przygód, a gracze stoły pełne kostek. Nawiązujemy kontakty i stałe współprace z wydawnictwami, autorami podręczników do RPG i pasjonatami takimi, jak my.

O Autorze

Cześć,

Jesteśmy Głową Pełną Przygód i chociaż w nazwie głowa tylko jedna, jest nas aż siedmioro. W skład wchodzą: Ewa, Ania, Bart, Maku, Rzeka, Walu oraz Ania D-W. Jesteśmy niewielką inicjatywą RPG, która działa głównie na terenie Trójmiasta, organizując eventy i wydarzenia tematyczne.

Nawiązujemy stałe współprace z lokalami, udostępniającymi nam miejsce na prowadzenie sesji czy prelekcji. Spotykamy się z Wami nie tylko w pubach na terenie Trójmiasta, ale również w bibliotekach. W Sopotece prowadzimy zarówno kampanijne, jak i jednorazowe spotkania z RPG dla dorosłych, zaś w bibliotekach w Bojanie i Wejherowie pokazujemy nieco młodszym, nastoletnim graczom, że gry fabularne mogą być naprawdę ciekawą i angażującą formą rozrywki. Na naszych eventach pojawia się zawsze od 10 do 50 osób, w zależności od ilości stołów gotowych do rozgrywki.

Mamy za sobą cykliczny event dla wydawnictwa Black Monk Games, podczas którego prowadziliśmy sesje wyłącznie ze stajni BMG. Wydarzenia te wiązały się z nagrodami dla najbardziej wytrwałych uczestników – a, trzeba przyznać, było ich naprawdę sporo! Jesteśmy grupą, która chce czynnie działać, głównie w Trójmieście i okolicach, jednak zdarza się, że wyjeżdżamy, by zrealizować jakiś projekt. W 2022 roku część z nas prowadziła sesje RPG na stoisku Black Monk Games na Pyrkonie. We wrześniu 2022 roku widzieliśmy się również na Coperniconie!

Początek 2023 roku to nasze kolejne wielkie osiągnięcie: pierwsze własne stoisko na konwencie fantastycznym - Remcon 2023. Również w tym roku nawiązaliśmy współprace z Wydawnictwem Hengal oraz AlisGames. Owocem tego były i będą spotkania tematyczne, podczas których Osoby Grające zapoznają się z systemami RPG od danych wydawnictw. 

Współpracujemy z wieloma inicjatywami fanowskimi, a także wspieramy rozmaite projekty, jak choćby „Mystery” czy „Summerland”, których patronami zostaliśmy.

 

 

 

Wraz z nami eventy współtworzy około 15 Osób Prowadzących, znających wiele różnych systemów i chętnie uczących się nowych. Trójmiasto to potężna aglomeracja, która skrywa wielu fanów RPG. Wiemy o tym, ponieważ osoby pojawiające się po raz pierwszy na naszych eventach wspominają, że dotychczas nie mogły znaleźć podobnej inicjatywy i są bardzo spragnione rozgrywek fabularnych.
Cały czas staramy się dotrzeć również do erpegowych sceptyków i osób, które o grach fabularnych nigdy nie słyszały.

Robimy to z miłości do RPG i wkładamy w to wiele serca. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika