Graphos

W Patronite od 06.10.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 831

liczba Patronów: 905

3 patronów
86 zł miesięcznie
1 849 zł łącznie
Cześć! Jestem Graphos- twórca komiksów, koncept artysta, ilustrator. Obecnie moim priorytetem jest praca nad komiksem "Mieszko", który w przyszłości zamierzam wydać. Oprócz tego jestem m.in. autorem komiksowych serii "oGRYzki" oraz "Blizborn" publikowanych na portalu Gry-Online.pl.

O Autorze

Cześć! Mam na imię Przemek, od kilku lat tworzę pod pseudonimem Graphos. Jestem autorem komiksów, rysownikiem, tworzę również ilustracje i koncept arty. Obecnie pracuję nad dużym projektem: komiksem o Mieszku I. Będzie to opowieść z klimatyczną, dopracowaną warstwą graficzną o naszym pierwszym historycznym władcy, zetknięciu się starego pogańśkiego świata z chrześcijańskim. Chciałbym ukończyć i wydać komiks w fizycznej formie w przyszłym roku. Zadanie niełatwe, ale z Waszą pomocą do zrealizowania :). Pierwsze strony możecie obejrzeć na moim fanpejdżu- Graphos lub w galerii poniżej.

 

 

Oprócz tego, jestem autorem dwóch komiksowych serii- humorystycznej związanej z grami komputerowymi i popkulturą - oGRYzki oraz humorystyczno przygodowej, w klimacie fantasy- Blizborn, które możecie śledzić na portalu Gry-Online.pl.

Poza komiksami tworzę ilustracje, okładki oraz koncept arty do gry Skullstone.

 

 

 

Dlaczego Patronite? Komiksy, które tworzę wymagają zazwyczaj sporo nakładu pracy i czasu. Staram się, by stały zawsze na wysokim poziomie, zarówno pod względem graficznym, jak i fabularnym. Dzięki Waszemu wsparciu, będę mógł w pełni poświęcić się rysowaniu komiksów, co przełoży się jednocześnie na krótszy czas oczekiwania na "Mieszka" oraz większą częstotliwość powstawania oGRYzków i Blizborna.

 

Jeśli zechcesz zostać moim Patronem i wspierać moją twórczość- dziękuję i doceniam!

 

Graphos

 


Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!