Avatar użytkownika

Gra Tajemnic

0
patronów
0 
miesięcznie
1 520 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 520 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jesteś oficjalnie PATRONEM portalu GRA TAJEMNIC!!! Twoje wsparcie pozwoli nam przygotowywać coraz ciekawsze łamigłówki i gry.
Ta pozornie niewielka wpłata to podstawa naszego funkcjonowania.
10 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy z wsparcie na tym poziomie! W ramach podziękowań, każdy patron z tej grupy oraz każdej wyższej otrzyma dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której będzie mógł aktywnie uczestniczyć w życiu portalu.
25 zł miesięcznie
Ogromne dzięki! W ramach podziękowań za wsparcie na tym i wyższym poziomie, co miesiąc będziesz otrzymywać specjalnie przygotowaną zagadkę/łamigłówkę nie dostępną na portalu.
50 zł miesięcznie
Wsparcie na tym poziomie to coś naprawdę wielkiego!. W ramach podziękowań każdy patron na tym poziomie zostanie wymieniony na portalu Gra Tajemnic z imienia i nazwiska jako oficjalny patrol naszego portalu! Oczywiście będziesz miał też dostęp do wszystkich nagród z niższych poziomów,
100 zł miesięcznie
Żarty się skończyły! Nawet nie wiemy jak dziękować za tak hojną pomoc. Jako próbę wyrażenia naszej wdzięczności, zostając patronem na tym poziomie dostaniesz od nas unikalny gadżet związany z naszym portalem. Oczywiście będziesz mieć też dostęp do nagród z innych poziomów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gra Tajemnic w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

GraTajemnic to portal z innowacyjnymi grami polegającymi na rozwiązywaniu serii zagadek i łamigłówek. Wejdź do mrocznego świata tajemnic, niedomówień i zmierz się zadaniami wymagającymi logicznego myślenia, spostrzegawczości oraz szybkości w podejmowaniu decyzji.

JESTEŚMY PARĄ PASJONATÓW

dzielącą podobną pasję i zainteresowania. Uwielbiamy różnego rodzaju tajemnice, zagadki, łamigłówki oraz mroczne historie kryminalne. Zamiłowania te, podsycone brakiem podobnego rozwiązania w sieci, spowodowały stworzenie portalu GraTajemnic, będącego rodzajem interaktywnej gry, z mnóstwem zagadek i łamigłówek.

 

O nas

 

Natalia Borkowska

Z wykształcenia i zawodu ratownik medyczny. Od wielu lat prowadzi swój salon kosmetyczny. Z zamiłowania "pochłaniacz" powieści kryminalnych i przygodowych. Zakochana w różnego rodzaju łamigłówkach i sekretach. W portalu Gra Tajemnic zajmuje się promocją i reklamą.  

 

Mirosław Borkowski

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Mechatroniki. Z zawodu automatyk, z zamiłowania pochłaniacz powieści kryminalnych i przygodowych :-) W portalu Gra Tajemnic odpowiedzialny za stronę programową oraz za przygotowywanie większości zagadek.

Nasz portal: Gra Tajemnic

Lubicie łamigłówki?

Zastanawialiście się kiedyś jak to by było być na miejscu Roberta Langdon'a czy Sherlocka Holmes'a?

My tak! To właśnie pasja do rozwiązywania zagadek skłoniła nas do stworzenia GRY TAJEMNIC

Na czym polega zabawa?

GraTajemnic to seria innowacyjnych gier polegająca na rozwiązywaniu serii zagadek i łamigłówek.

Cyklicznie pojawiające się zadania mają różny poziom trudności i tematykę.

Czasami do rozwiązania tajemniczego kodu wystarczy sprawne oko innym razem przyda się znajomość nauk ścisłych czy humanistycznych ale możliwe, że zagadkę rozwiążecie tylko wtedy, gdy udacie się pod wskazane w grze miejsce i wpiszecie ukryty kod.

Czy już mamy waszą uwagę? Bo to nie koniec!

Czym byłoby rozwiązywanie zagadek bez prawdziwej nagrody??

Na pewno też dobrą zabawą 😉, ale w naszej grze za wygraną możesz zdobyć prawdziwe pieniądze 💰

Przykładowe zadania z portalu:

1. Gra SAKRALNA STOLICA

2. Gra EGAZAMIN PITAGORASA

Znajdziecie nas na: 

 

 

Cele Autora

Bazowe koszty prowadzenia portalu Gra Tajemnic
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Portal Gra Tajemnic to zbiór tworzonych przez nas gier logicznych i przygodowych. I chociaż główną korzyścią do graczy uczestniczących w rozgrywkach jest dobra zabawa to portal, z założenia, ma też nagradzać zwycięzców konkretną kwotą pieniężną.
Z czego wynika kwota 5000zł? Tyle mniej więcej miesięcznie kosztuje nas prowadzenie portalu. W skład tej kwoty wchodzą opłaty za wynajęcie serwera, koszty przygotowania zadań do rozgrywek oraz wypłacanie nagród dla najlepszych graczy. Oczywiście, jeśli dzięki Waszej hojności, uda się zebrać większe środki, przełoży się to na wyższe wygrane w naszych grach
Zatem będę ogromnie wdzięczny, jeśli zechcecie pomóc zmniejszyć ten ciężar prowadzenie portalu i realnie przyczynicie się do jego rozwoju!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gra Tajemnic już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karolina Filipczyk
Karolina Filipczyk
50 zł
Sławomir
Sławomir
5 zł
Kuba Rudziński
Kuba Rudziński
25 zł
Anonimowy patron
5 zł
Paulina Pabiańska
Paulina Pabiańska
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.