Gravity Revolt

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 733

Liczba Patronów: 1174

Zostań Patronem
5 patronów
340 miesięcznie
680 łącznie
Klub Gravity Revolt to nie tylko grupa chłopaków ściągających się na rowerach… Tworzymy razem zgraną paczkę. Rodzinę.

O Autorze

Cześć!

Jesteśmy Gravity Revolt – klubem rowerowym a raczej rowerową rodziną, od 10 lat uprawiamy kolarstwo górskie w najbardziej ekstremalnej  odmianie czyli downhill i enduro. 

Przez 10 lat święciliśmy wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej. Mamy wśród nas wicemistrzów Polski, triumfatorów klasyfikacji generalnej Pucharu  Polski w wielu konkurencjach. Ostatni rok praktycznie zdominowaliśmy krajowe podwórko wygrywając lub zajmując czołowe miejsca na wszystkich najważniejszych zawodach w Polsce.

Działalność naszego klubu finansowo wspomaga Gmina Słopnice, kluczesamochodowe.pl, Antidotebikes, Gravity Shop. Większość jednak kosztów ponosimy my sami – jest to nasza pasja oraz sposób na życie.

Dlatego zwracamy się do Was, drodzy przyjaciele rowerzyści i nie tylko – o objęcie w miarę możliwości partonatem cel – umożliwienia Naszym zawodnikom/zawodniczce treningów i startów w zawodach w kraju jak i również po za jej granicami.

 

Najważniejsze wyniki klubu w sezonie 2020


Damian Konstanty - wygrywa Puchar Polski w klasyfikacji generalnej w kategorii Elita (najwyższa kategoria w Polsce), oraz zdobywa tytuł V-ce Mistrza Polski w tej samej kategorii. Damian wygrywa również swoje debiutanckie zawody Enduro podczas Joy-Ride Festival w Kluszkowcach!


Sebastian Podgórski - zdobywa tytuł wicemistrza Polski w kategorii JUNIOR oraz zajmuje 3  miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski.


Wojciech Ranosz - 1 miejsce Local Series Of Downhill Koninki kar.U23.


Rafał Klimczuk - zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w kategorii Masters II.


Piotr Gaik  - zajmuje 2 w Mistrzostwach Polski w kategorii Hobby full, oraz zdobywa 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów Local Series Of Downhill.


Tomasz Pławecki - 3 miejsce Puchar Polski Czarna Góra w kategorii Hobby Full.


Marek Bieda - 1 miejsce JoyRide na zakończeniu sezonu w Harendzie, kat.Masters bez.licencji.


Damian Włodarczyk - 1 miejsce Puchar Polski Kluszkowce kategoria Hobby Junior.


Oliwier Włodarczyk - 2 miejsce  dual slalom Mistrzostwa Polski  - kategoria  2012 - 2011.


Andrzej Tokarczyk - 4 miejsce JoyRide Zakończenie Sezonu Harenda kat. Hobby Full.


Artur Więcławek - 2 miejsce Dual slalom Kluszkowce – elita.


Czarek Paszkowski - 4 miejsce w zawodach na pumptracku w Kluszkowcach – kategoria elita.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni