Grodzisko Rzeczyca

W Patronite od 21.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 647

Liczba Patronów: 916

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
601 miesięcznie
9 372 łącznie

Na przetrwanie w tym trudnym czasie...

2 000 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

1 399 zł

brakuje

Posiadanie tej kwoty w miesiącu pozwoli nam na opłaty związane z konserwacją budowli już stojących i zabezpieczenie podstawowych i żywotnych potrzeb wykonanych już budowli (opłaty dojazdu, wyżywienia, prądu, wody oraz materiałów do konserwacji naniesień). Pozwoli nam to także na odpowiednie zadbanie o posadzoną roślinność, w tym drzewa i krzewy owocowe, grządki permakulturowe i dziko rosnące rośliny z których nasze niewiasty potrafią wyczarowywać dla was cuda podczas warsztatów i spotkań na Grodzisku.

Ta kwota pozwoli przetrwać idei Grodziska jako osady rzemieślniczej współistniejącej z otaczającą nas naturą i na zakup niezbędnych do działania osady materiałów rzemieślniczych.

Wierzymy w to, że jesteście i chcecie być z nami!

Od nas dla WAS:
Za Waszą super pomoc, w podziękowaniu, Dobromiła zdeklarowała się na zdradzenie Wam raz w miesiącu jednego ze swoich przepisów wraz ze sposobem jego przyrządzania :)


By materiał już nie leżał!

3 500 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

2 899 zł

brakuje

Gdyby była możliwość trzymania w garści takiej sumy, moglibyśmy opłacić specjalistów, którzy ruszą budowę do przodu i w końcu materiał będzie stał nie leżał. Wtedy moglibyśmy wykorzystać to co już zakupione lub kupić nowe belki i deski, dokończyć lub rozbudować istniejące budowle - postawić nowe ściany w Chramie, wybudować piec w chacie dokończyć bramę Grodziska lub chociażby postawić kilkanaście metrów palisady nadającej Grodzisku majestatyczny i silny charakter.

Ta kwota pozwoli nam zrealizować Wasze i nasze wspólne marzenia o polepszeniu warunków pobytu takich jak więcej miejsc na polu namiotowym i pod dachem stodoły lub możliwość wzięcia prysznica po pracy lub po warsztatach. Dzięki temu też łatwiej będzie nam zorganizować spotkania, imprezy lub warsztaty, w których moglibyśmy wspólnie: zjeść, coś zbudować, nauczyć się określonego rzemiosła lub po prostu być ze sobą wspólnie patrząc w płonące ognisko.

Od nas dla WAS:
jak przy celu poprzednim , Dobromiła zdradzi Wam swój przepis wraz ze sposobem przyrządzania
Dodatkowo w tym miejscu możemy zadeklarować Wam, że minimum dwa razy w miesiącu wrzucimy dla Was komediowo - informacyjny film jak na nasz kanał przystało +Wywiad w naszym stylu z ciekawą personą ! Zaufajcie nam! Będzie ciekawie!
Super Produkcja RDL TiWi :D

Ruszamy z pełną parą…!

8 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

7 399 zł

brakuje

…czyli kończymy to co jest do skończenia i stawiamy nowe! A plany i marzenia są coraz większe, bo każdy nasz gość stający się naszym przyjacielem i przyjacielem Grodziska chciałby postawić nową budowlę lub zorganizować nowe miejsce warsztatowe jak kuźnię, albo pracownię snycerską, postawić nową chatę lub ziemiankę, aby móc w niej mieszkać. Chciałby też, aby na Grodzisku działo się jeszcze więcej zajęć, warsztatów, spotkań i eventów, aby były jeszcze bardziej przyjazne i jeszcze bardziej atrakcyjne.
… I jest szansa by dzięki Waszym wpłatom to się spełniło.
To nasze wspólne plany i zamierzenia, które dzięki Partonite mogą się zrealizować!

Od nas dla WAS:
Jeżeli uda nam się razem dosięgnąć ten cel to od nas dostaniecie minimum 2 filmiki komediowo - informacyjne w miesiącu do obejrzenia na kanale RDL TiWi
Dobromiła specjalnie dla Was zdradzi jeden ze swoich przepisów wraz z jego sposobem przyrządzenia!
Raz w miesiącu specjalnie dla Was zrobimy wywiad z ciekawą personą na żywo!

I tutaj hit! Raz do roku dla wszystkich naszych wspierających na terenie Grodziska specjalna wypasiona impreza zamknięta ! ! !
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maj Olczak
Maj Olczak
Próg: 20 zł
Bartosz Kolasiński
Bartosz Kolasiński
Próg: 37 zł
Anna Szadkowska
Anna Szadkowska
Próg: 50 zł
Martyna Madej
Martyna Madej
Próg: 15 zł
Magdalena Dobromiła Madej
Magdalena Dobromiła Madej
Próg: 37 zł
Milena Munik
Milena Munik
Próg: 100 zł