Grodzisko Rzeczyca

W Patronite od 21.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 363

Liczba Patronów: 644

Zostań Patronem
18 patronów
1 056 miesięcznie
3 092 łącznie

Na przetrwanie w tym trudnym czasie...

2 000 zł

miesięcznie

52%

osiągnięto

944 zł

brakuje

Posiadanie tej kwoty w miesiącu pozwoli nam na opłaty związane z konserwacją budowli już stojących i zabezpieczenie podstawowych i żywotnych potrzeb wykonanych już budowli (opłaty dojazdu, wyżywienia, prądu, wody oraz materiałów do konserwacji naniesień). Pozwoli nam to także na odpowiednie zadbanie o posadzoną roślinność, w tym drzewa i krzewy owocowe, grządki permakulturowe i dziko rosnące rośliny z których nasze niewiasty potrafią wyczarowywać dla was cuda podczas warsztatów i spotkań na Grodzisku.

Ta kwota pozwoli przetrwać idei Grodziska jako osady rzemieślniczej współistniejącej z otaczającą nas naturą i na zakup niezbędnych do działania osady materiałów rzemieślniczych.

Wierzymy w to, że jesteście i chcecie być z nami!

Od nas dla WAS:
Za Waszą super pomoc, w podziękowaniu, Dobromiła zdeklarowała się na zdradzenie Wam raz w miesiącu jednego ze swoich przepisów wraz ze sposobem jego przyrządzania :)


By materiał już nie leżał!

3 500 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

2 444 zł

brakuje

Gdyby była możliwość trzymania w garści takiej sumy, moglibyśmy opłacić specjalistów, którzy ruszą budowę do przodu i w końcu materiał będzie stał nie leżał. Wtedy moglibyśmy wykorzystać to co już zakupione lub kupić nowe belki i deski, dokończyć lub rozbudować istniejące budowle - postawić nowe ściany w Chramie, wybudować piec w chacie dokończyć bramę Grodziska lub chociażby postawić kilkanaście metrów palisady nadającej Grodzisku majestatyczny i silny charakter.

Ta kwota pozwoli nam zrealizować Wasze i nasze wspólne marzenia o polepszeniu warunków pobytu takich jak więcej miejsc na polu namiotowym i pod dachem stodoły lub możliwość wzięcia prysznica po pracy lub po warsztatach. Dzięki temu też łatwiej będzie nam zorganizować spotkania, imprezy lub warsztaty, w których moglibyśmy wspólnie: zjeść, coś zbudować, nauczyć się określonego rzemiosła lub po prostu być ze sobą wspólnie patrząc w płonące ognisko.

Od nas dla WAS:
jak przy celu poprzednim , Dobromiła zdradzi Wam swój przepis wraz ze sposobem przyrządzania
Dodatkowo w tym miejscu możemy zadeklarować Wam, że minimum dwa razy w miesiącu wrzucimy dla Was komediowo - informacyjny film jak na nasz kanał przystało +Wywiad w naszym stylu z ciekawą personą ! Zaufajcie nam! Będzie ciekawie!
Super Produkcja RDL TiWi :D

Ruszamy z pełną parą…!

8 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

6 944 zł

brakuje

…czyli kończymy to co jest do skończenia i stawiamy nowe! A plany i marzenia są coraz większe, bo każdy nasz gość stający się naszym przyjacielem i przyjacielem Grodziska chciałby postawić nową budowlę lub zorganizować nowe miejsce warsztatowe jak kuźnię, albo pracownię snycerską, postawić nową chatę lub ziemiankę, aby móc w niej mieszkać. Chciałby też, aby na Grodzisku działo się jeszcze więcej zajęć, warsztatów, spotkań i eventów, aby były jeszcze bardziej przyjazne i jeszcze bardziej atrakcyjne.
… I jest szansa by dzięki Waszym wpłatom to się spełniło.
To nasze wspólne plany i zamierzenia, które dzięki Partonite mogą się zrealizować!

Od nas dla WAS:
Jeżeli uda nam się razem dosięgnąć ten cel to od nas dostaniecie minimum 2 filmiki komediowo - informacyjne w miesiącu do obejrzenia na kanale RDL TiWi
Dobromiła specjalnie dla Was zdradzi jeden ze swoich przepisów wraz z jego sposobem przyrządzenia!
Raz w miesiącu specjalnie dla Was zrobimy wywiad z ciekawą personą na żywo!

I tutaj hit! Raz do roku dla wszystkich naszych wspierających na terenie Grodziska specjalna wypasiona impreza zamknięta ! ! !
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marta Mirek
Marta Mirek
100 zł miesięcznie
Wincenta Król
Wincenta Król
20 zł miesięcznie
Karol Wawrzyniak
Karol Wawrzyniak
100 zł miesięcznie
Grześ Potrząsaj
Grześ Potrząsaj
69 zł miesięcznie
Beata Naze
Beata Naze
20 zł miesięcznie
Beata Zwie
Beata Zwie
50 zł jednorazowo