Grzegorz Hejdom.pl

29 patronów
445 miesięcznie

Minimum jeden post dziennie

1 500 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

1 055 zł

brakuje

Obecnie staram się zamieszczać minimum jeden post dziennie, jednak zabiera to bardzo dużo czasu - nie kopiuję z innych portali suchych faktów tylko w rzeczywistości wykonuję wszystko samodzielnie.

Minimum 30 postów miesięcznie - to brzmi dumnie!

Ta suma pozwoli mi tworzyć minimum jeden ciekawy i oryginalny post dziennie, a Tobie pozwoli go przeczytać i dowiedzieć się czegoś nowego!

Minimum dwa videoblogi tygodniowo

2 500 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

2 055 zł

brakuje

Czyli mamy już minimum jeden post dziennie, to super! W takim razie czas na poświęcenie jeszcze większej liczby godzin na bloga!

Ta suma pozwoli mi nie tylko testować nowe sprzęty, ale również skupić się jeszcze bardziej na taniej automatyce domowej.

Umożliwi tworzenie minimum dwóch ciekawych i oryginalnych nagrań tygodniowo , a Tobie pozwoli dowiedzieć się jeszcze więcej nowych rzeczy! Minimum 8 nagrać w miesiącu - to brzmi dumnie!

Jedna osoba nie ogarnie...

6 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

5 555 zł

brakuje

Skoro mamy już ponad 8 nagrań i ponad 30 postów miesięcznie, to najwyższy czas znaleźć kogoś do pomocy! No sam tego nie ogarnę ;)

Oczywiście nie zrezygnuję z obecnie przyjętej koncepcji, będę się starać robić wybrane posty samodzielnie ale pomoc na pewno się przyda aby było mniej literówek i błędów merytorycznych. Bo co dwie smart głowy to... nie jedna ;)

Utrzymanie strony

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Obecnie utrzymanie strony to koszt nieprzekraczający tej kwoty (domena, serwer, oprogramowanie - w tym comiesięczne licencje) oczywiście w miarę zwiększania się liczby odwiedzin, kwota będzie rosnąć.
Zostań Patronem