Grzegorz Jaciubek

W Patronite od 17.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 408

liczba Patronów: 364

23 patronów
410 zł miesięcznie
2 600 zł łącznie

Minimum jeden post dziennie

1 500 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

1 090 zł

brakuje

Obecnie staram się zamieszczać minimum jeden post dziennie, jednak zabiera to bardzo dużo czasu - nie kopiuję z innych portali suchych faktów tylko w rzeczywistości wykonuję wszystko samodzielnie.

Minimum 30 postów miesięcznie - to brzmi dumnie!

Ta suma pozwoli mi tworzyć minimum jeden ciekawy i oryginalny post dziennie, a Tobie pozwoli go przeczytać i dowiedzieć się czegoś nowego!

Minimum dwa posty dziennie

2 500 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

2 090 zł

brakuje

Czyli mamy już minimum jeden post dziennie, to super! W takim razie czas na poświęcenie jeszcze większej liczby godzin na bloga!

Ta suma pozwoli mi nie tylko testować nowe sprzęty, ale również skupić się jeszcze bardziej na taniej automatyce domowej.

Umożliwi tworzenie łącznie minimum dwóch ciekawych i oryginalnych postów dziennie, a Tobie pozwoli dowiedzieć się jeszcze więcej nowych rzeczy! Minimum 60 postów miesięcznie - szaleństwo!

Zakup sprzętu do nagrywania i videoblog

6 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

5 590 zł

brakuje

Skoro mamy już dwa posty dziennie, to najwyższy czas zakupić lepszy sprzęt do nagrywania. Pozwoli to robić zdjęcia lepszej jakości, jak również wejść w nowy etap - videobloga!

Oczywiście nie zrezygnuję z obecnie przyjętej koncepcji, będę się starać robić wybrane posty podwójnie!

Powstanie videoblog, w którym będę opowiadać i pokazywać krok po kroku jak wszystko przygotować, skonfigurować, zaprogramować i złożyć w całość!

Utrzymanie strony

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Obecnie utrzymanie strony to koszt nieprzekraczający tej kwoty (domena, serwer, oprogramowanie) oczywiście w miarę zwiększania się liczby odwiedzin, kwota będzie rosnąć.
Zostań Patronem