Avatar użytkownika

Grzegorz Hejdom.pl

5
patronów
65 
miesięcznie
5
patronów
65 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję za docenienie mojej pracy - oficjalnie jesteś moim patronem! Twoja wpłata pozwoli utrzymać bloga i go rozwijać. A jednocześnie zmniejsza liczbę przeszkadzających reklam na stronie!

Otrzymujesz też minimum 5% zniżki na przetestowane przedmioty, które przynajmniej raz w miesiącu wystawiam na licytację!

A co dla mnie najważniejsze: jeżeli tylko będzie możliwość podziękuję Ci osobiście!
6 zł miesięcznie
Bezpośrednie wsparcie na nową serię Smart Dom w Praktyce - jeżeli właśnie to interesuje Cię najbardziej wybierz ten próg.

Twoje imię pojawi się na końcowej planszy filmów z tej serii aby każdy wiedział, że to właśnie dla Ciebie powstał ten film!

Oczywiście wszystko z powyższego progu również jest dla Ciebie.
10 zł miesięcznie
Wszystko z powyższego progu, a dodatkowo podziękowania dla Ciebie znajdą się na specjalnej stronie na blogu! Dla Ciebie to tylko dyszka ale zbierze się tych dyszek wiele i będzie konkretna dycha - pozwalająca ulepszyć bloga!

Dzięki za wsparcie - piątka (w sumie dyszka)!
20 zł miesięcznie
Ten próg zawiera wszystko z powyższych, a dodatkowo możesz liczyć na moją prywatną pomoc na grupie! Dziękuję i pamiętaj: oznacz wątek z pytaniem na grupie #patronite.

Robię to obecnie bez tego tagu, ale im więcej osób w grupie, tym trudniej będzie mi wszystkim pomóc, a tak to na pewno tego nie przegapię.
50 zł miesięcznie
Wszystkie nagrody z powyższych progów oraz przynajmniej raz na dwa miesiące postaram się przetestować to co zasugerujesz mi Ty! Przeznaczając te 50 zł stajesz się tak naprawdę współautorem bloga!

Musiałeś znaleźć coś naprawdę ciekawego w moich wpisach, dzięki za zaufanie!

100 zł miesięcznie
Wszystkie nagrody z powyższych progów, a dodatkowo przynajmniej raz w miesiącu postaram się przetestować to co zasugerujesz mi Ty! Przeznaczając te 100 zł stajesz się tak naprawdę współautorem bloga!

Dodatkowo, raz na dwa miesiące postaram się abyś po moich testach otrzymał wybrany przedmiot dla siebie na tygodniowy test!

Dziękuję za Twoje zaufanie i wsparcie, wiele to dla mnie znaczy!
500 zł miesięcznie
No dobra, jeżeli wspierasz mnie aż taką kwotą, to powiem szczerze: że nie wierzyłem, że coś takiego jest możliwe - mega dzięki za zaufanie, za wsparcie - [szok i niedowierzanie]!

W przypadku wsparcia na okres minimum 3 miesiące, w nagrodę otrzymasz ode mnie wstępny projekt modernizacji (lub ulepszenia) Twojej obecnej instalacji aby była smart! Maksymalnie może zawierać 40 urządzeń (urządzenia domowe, bramki, sterowanie kaloryferami, światła, gniazdka, rolety, głośniki, czujniki itp.).

Oczywiście otrzymujesz również wszystko z powyższych progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Grzegorz Hejdom.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Bloger i tancerz amator uwielbiający Social Media. Współtwórca Silesian Zouk Festival i Magicland Festival. Właściciel firmy Mappo.pl |
Blog HejDom to mój najbardziej ambitny projekt, który powstał z ogromnej pasji do gadżetów i nowinek technologicznych!

Lubię się określać jako bloger i tancerz amator uwielbiający Social Media. Jestem współtwórcą Silesian Zouk Festival i Magicland Festival. Właścicielem firmy Mappo.pl - która zajmuje się szeroko pojętym social marketingiem. Jestem zafascynowany mediami społecznościowymi już od... kilkunastu lat! To jak zmieniły nasze życie, jest niewiarygodne. 

Myślę o tym za każdym razem, kiedy widzę uśmiech mojego ojca, przeglądającego zdjęcia dzieci jego brata, który wyemigrował lata temu z rodziną do Kanady i słyszę w głowie jego słowa: kiedyś to ja musiałem rozmowy zamawiać, aby w ogóle go usłyszeć, a teraz... mogę do niego zadzwonić w każdej chwili i zobaczyć go na żywo

Tak, technologia... przez ostatnie lata rozwinęła się tak niewiarygodnie! Doganiamy wizje autorów książek science fiction, którymi zacząłem się fascynować już w dzieciństwie, dla mnie obecne czasy to spełnienie marzeń, które snułem podczas czytania...

Wszyscy domownicy śpią, a mój Smart Home zamiast budzika budzi mnie zapachem świeżo parzonej kawy, rolety w oknach same się otwierają, a z głośników sączy się moja ulubiona muzyka - brzmi jak film SF? Nie, to jest obecna rzeczywistość i jesteś ją w stanie zrealizować za mniej niż 200 zł! 

A Tobie? Marzy Ci się, aby poczuć się jak w filmie SF i głosowo obsługiwać swój dom? A może chcesz aby wszystko działało w tle? Od czego w ogóle  zacząć swoją przygodę z inteligentnym domem? Jakie żarówki, przełączniki i urządzenia kupić? I jak to zrobić, aby było najtaniej ale dobrej jakości? 

HejDom.pl - Twój Smart Home nie za miliony...

A jeżeli powiem Ci, że koszt instalacji Smart Home jest niewiele wyższy od standardowych rozwiązań... Wtedy robi się bardzo ciekawie, prawda?

Smart Home to nasza pasja! Śledzimy nowinki, testujemy i opisujemy  wszystkie urządzenia, które kupujemy lub otrzymujemy (my członkowie grupy), a które działają z Google Home i Home Assistant. Szukamy najtańszych, a zaraz najbardziej niezawodnych rozwiązań, zwracając uwagę na prostotę instalacji i konfiguracji!

Prowadzę jedyny taki blog w Polsce, skupiający się wyłącznie na Smart Home: HejDom - Instalacja i Sterowanie Inteligentnym Domem - często mam wrażenie, że jako jedyny blog skupiam się wyłącznie na tworzeniu autorskich tekstów!

Tworzę największą polską grupę o tematyce Smart Home z wykorzystaniem Google Home, wszystko znajdziesz tutaj: Smart Home | Google Home Assistant - Instalacja Sterowanie Inteligentnym Domem

A teraz najważniejsze, dlaczego Patronite? Zauważ, że Blog HejDom.pl nie zawiera inwazyjnych reklam i taki jest mój cel -zminimalizować ich liczbę i tworzyć ciekawe (autorskie) artykuły dzięki Waszemu wsparciu na portalu Patronite!

Co Wy na to?

Ja jestem mega ciekaw tego eksperymentu i bardzo chciałbym, by się udał i zmienił sposób postrzegania blogowania! Bo to jest naprawdę ciężka praca, a pojedynczy (autorski) artykuł to kilka godzin pracy, które potrzeba na niego poświęcić! To co, jesteś gotowy zostać moim patronem? 

Cele Autora

Miesięczne utrzymanie bloga
  • 500 zł miesięcznie
  • 435 zł brakuje
13%
Obecnie utrzymanie bloga to koszt nieprzekraczający tej kwoty: domena, serwer, oprogramowanie - w tym comiesięczne licencje na programy: graficzne i do edycji video. Do tego dochodzą licencje oprogramowania działające na stronie www.

Oczywiście w miarę zwiększania się liczby odwiedzin, kwota będzie rosnąć, tak stało się w ostatnim czasie.
Newsy Smart Home ze świata
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 435 zł brakuje
4%
Cały czas brakuje mi na blogu newsów ze świata o Smart Home, niestety ja się nie rozdwoję: albo testy albo przeszukiwanie Internetu.

Ta kwota pozwoli znaleźć osobę, która takie informacje będzie wyszukiwać, tłumaczyć i wrzucać na bloga raz w tygodniu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Grzegorz Hejdom.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Antoni Różański
Antoni Różański
20 zł
Piotr Matysik
Piotr Matysik
10 zł
Kamil Płachecki
Kamil Płachecki
10 zł
Bartłomiej deL
Bartłomiej deL
20 zł
Przemysław Napierała
Przemysław Napierała
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.