W Patronite od 18.01.2018

Hey! Z tej strony Sebastian, w rowerowym świecie bardziej znany jako Gustav. Kręcę materiały ze śląskim akcentem, głównie wideo-relacje z kilkuset-kilometrowych przejażdżek (a nawet i więcej^^), a także własne przemyślenia, testy, recenzje ;) Pozdrawiam serdecznie!

O Autorze

Zatem... rower to moja pasja i sposób na życie. Swoje kilometry zliczam od 2010r., na dzień dzisiejszy to już 95tys. km. Pierwsze wycieczki opisywałem na swoim blogu (gustav.bikestats.pl) i trwa to do dziś. Gdy w 2013r. kupiłem pierwszy rower szosowy, to już na poważnie wkręciłem się w trenowanie tras po kilkaset kilometrów. Chociaż u mnie nie ma czegoś takiego, jak plan treningowy, trener, dietetyk, urządzenia pomiarowe itd. Jeżdżę tylko dla siebie i przełamywania swoich barier. Zacząłem od całodniowej trasy 400km, w międzyczasie objechałem większość Polski, dziś mój rekord wynosi 1400km bez przerwy na sen:

(to jest trailer, na kanale jest dostępny pełnometrażowy film, trwający 2h30min)

Na rowerze MTB udało mi się też ustanowić rekord "po pracy"... 571km ;)

 

Od 2015r. na kanale YouTube Gustav BikeVlog, kręcę materiały wideo z moich tras rowerowych, jakieś poradniki, recenzje itd. I tak naprawdę to od roku wszystkie liczby zauważalnie poszły do góry, za co bardzo dziękuję oglądającym. Dzięki Patronite chciałbym ten kanał jeszcze bardziej rozkręcić i urozmaicić :) A kto wie, może w przyszłości moja działalność rowerowa (jakakolwiek) stanie się moim głównym źródłem dochodów? Marzenie jest. No zobaczymy... ;)

 

Moje najbliższe, rowerowe, youtubowe plany? Poznawanie terenów górskich w rejonie Bielska-Białej, testy i recenzje czegokolwiek, relacje z przejażdżek i treningów, przywracanie do życia niepotrzebnych rowerów i pewnie coś jeszcze ;)

A tu foto z ultramaratonu na 500km w Mszanie, rok 2015. Nie miałem dostępnej szosy, ale miałem plan B. Najważniejsze to chcieć osiągnąć cel, a na całą resztę da się znaleźć sposób!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)