Avatar użytkownika

Habitat dla Ukrainy

0
patronów
0 
miesięcznie
900 
łącznie
0
patronów
0 zł 900 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Гаряча їжа (ciepły posiłek) – Pomagaj od najmniejszych kwot. Nawet dziesięć złotych będzie dla kogoś miską pożywnej zupy, wypitym przed szkołą kubkiem kakao czy kanapką podczas załatwiania spraw na mieście.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Шкільне приладдя (przybory szkolne) – Dorzucasz się do przedmiotów, które już wkrótce dla większości dzieciaków będą niezbędne, by uczestniczyć w czymś, co było ich normalnością i powinno nią pozostać – życiu szkolnym.
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Доступ в інтернет (dostęp do internetu) – Wydawałoby się, że to nic niezbędnego, jednak ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niego. Internet dla nas oczywisty, dla kogoś, kto zostawił wszystko za sobą bardzo potrzebny by np. rozpocząć poszukiwania nowej pracy.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Візит до ветеринара (wizyta u weterynarza) – Rodziny bardzo często podróżują i osiedlają się w nowych miejscach ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, więc o ich podstawowe potrzeby również chcemy zadbać. Zasilając nas taką kwotą, dorzucasz się np. do opieki weterynaryjnej czy karmy.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Рахунок за електроенергію (rachunek za prąd) – Odnalezienie się w nowej rzeczywistości to wyzwanie, a po pierwszym szoku zazwyczaj przychodzi natłok rzeczy do załatwienia. Dlatego dziękujemy, że chcesz to komuś ułatwić. Wśród wielu spraw i obowiązków, zawsze to jeden rachunek z głowy mniej.
Obrazek progu
400 zł miesięcznie
Орендна плата за квартиру (czynsz za mieszkanie) – Dziękujemy, że zdecydowała/eś się wspierać nas tak wysoką kwotą. Mając świadomość, że nie muszą się martwić o podstawy jak dach nad głową, nowoprzybyłym dużo łatwiej jest podejmować kolejne kroki. Dla rodzin pod naszą opieką to znaczy naprawdę wiele!
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
Wsparcie specjalne: zostań naszym Mecenasem
Im więcej nas, tym lepiej! Zwłaszcza w tak szczytnym celu. Odezwij się do nas, a wspólnie pomyślimy, co możemy jeszcze zdziałać. Jeśli chcesz pomóc, skontaktuj się z nami: fundraising@habitat.pl

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Habitat dla Ukrainy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Działamy w Polsce od ponad 30 lat. Do tej pory pomogliśmy ponad 10 tysiącom osób. Od początku kryzysu wspieramy również uchodźcom z Ukrainy. Zdecydowaliśmy się założyć konto w serwisie Patronite bo potrzebujemy Twojej pomocy. Przed nami ciężka zima, a potrzebny wciąż rosną.

Wyobraź sobie, że Twoje kilkanaście złotych miesięcznie pomaga zapewnić dach nad głową i najbardziej niezbędne potrzeby kobietom i dzieciom, które uciekły przed wojną w Ukrainie. Tu w Polsce zaczynają swoje życie od nowa i potrzebują naszego wsparcia.

Nie sposób dziś ocenić ani tego, jak długo trwać będzie wojna, ani jaki będzie jej finał. Jednak ludziom przybyłym do Polski potrzebna jest pomoc. Pomoc długofalowa, holistyczna, zapewniająca godność, niezależność i poczucie bezpieczeństwaMiliony osób, przybyłych do Polski, potrzebują dachu nad głową i bezpiecznego startu w nowej rzeczywistości. Zaczynają swoje życie tu w Polsce OD NOWA. Połączone siły fundacji Habitat for Humanity Poland i Partnerów z branży nieruchomości skupiają się na znalezieniu odpowiednich miejsc do zamieszkania dla uciekających przed wojną kobiet i dzieci.

Zostań naszym Patronem!

Dzięki Twojemu wsparciu zapewnimy im DOM. Zostając Patronem, przyczyniasz się bezpośrednio do pomocy konkretnym osobom, czyli częściowego uregulowania czynszu, opłat za prąd, ogrzewanie czy media. Pamiętajmy o tym, że bezpieczny dach nad głową jest podstawowym prawem człowieka, dającym mu siłę oraz poczucie sprawczości. Tylko wtedy, gdy mamy dom, możemy znaleźć godną pracę, zapewnić dzieciom opiekę, zadbać o swoje zdrowie i dobrostan.

Rodziny z Ukrainy, dzięki Twojemu regularnemu wsparciu w opłatach mieszkaniowych, mogą wykorzystać pozostałe środki na odbudowanie swojego życia po pospiesznym opuszczeniu swojego kraju - i poświęcić je na m.in. zakup zeszytów dla dzieci, jedzenia, wizyty u lekarzy czy opiekę nad czworonogiem. 

„Świat, w którym każdy ma godne miejsce do życia” – ta wizja Habitat Poland przyświeca codziennym działaniom fundacji.

Ty to masz. My to mamy. Z wdzięcznością za nasze domy podzielmy się tym z innymi. Więcej informacji o fundacji Habitat for Humanity Poland: www.habitat.pl

 

Cele Autora

Całościowe wsparcie dla jednej Rodziny
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Ta kwota wystarczy na miesięczne wsparcie 1 rodziny - opłacenie CZYNSZU NAJMU, MEDIÓW, OPŁAT EKSPLOATACYJNYCH oraz WSPARCIA SPOŁECZNEGO.
Wsparcie dla 20 rodzin - koszty eksploatacyjne mieszkania
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 20 000 zł brakuje
0%
Ta kwota to orientacyjne miesięczne KOSZTY EKSPLOATACYJNE mieszkania dla 20 rodzin.
Prąd dla 100 rodzin!
  • 30 000 zł miesięcznie
  • 30 000 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tej kwoty pozwoli nam zapewnić miesięczne UŻYTKOWANIE PRĄDU dla stu rodzin!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Habitat dla Ukrainy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
25 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.