W Patronite od 05.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2778

Liczba Patronów: 2708

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
200 łącznie
Jestem artystką hafciarką. Swoje projekty opieram głównie na wzorach historycznych, ale nie obcy jest mi też haft eksperymentalny.

O Autorze

Złote i srebrne nici, jedwabne tkaniny, szmaragdy, rubiny i inne kamienie szlachetne, do tego bajorek, cekiny...
Taki ubiór robi wrażenie, nie uważasz? ;-) Na mnie też robi :-)

Mam na imię Izabela. Od kilku lat zajmuję się haftem artystycznym. Jestem zafascynowana haftami historycznymi, dlatego to im poświęcaj najwięcej swojego czasu.

Współpracuję z Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie. Aktywnie uczestniczę w projektach rekonstrukcyjnych organizowanych przez Klub Haftu powstały pod patronatem muzeum. Prace można podziwiać na wystawach.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi. Prowadzę zajęcia z nauki haftowania. Jestem aktywna w social mediach. Prowadzę strony na Instagramie i Facebooku, oraz You Tube. Zamieszczam w nich zdjęcia swoich prac, filmy instruktażowe, oraz ciekawe informacje związane z modą i haftami.

Haftowanie to moja miłość i ogromna pasja. Swoją przygodę z haftem rozpoczęłam kilka lat temu. Każdego dnia uczę się czegoś nowego, stawiam czoła kolejnym wyzwaniom. Przez krótki czas zrobiłam ogromny postęp. Dostrzegli to też inni. Za swoje prace otrzymałam ZNAK DOBREGO RĘKODZIEŁA  przyznawany przez Poland/Handmade.
Angielskie pismo branżowe Be Creative with Workbox w 2017 roku, zamieściło zdjęcie mojego haftu.
 
Chcę tworzyć i rozwijać się. Swoje prace pragnę zaprezentować na wystawie, którą chciałabym zorganizować.
Aktualnie pracuję nad książką do nauki haftowania. W głowie mam już plan, na kolejną pozycję wydawniczą.
 
Nie chcę czekać, chcę działać!

Ale... potrzebuję wsparcia! Twojego wsparcia!
Brak funduszy, to dla mnie przeszkoda nie do przebycia. Każdy wpłacony "grosz", przybliży mnie do realizacji moich planów i sukcesu, NASZEGO WSPÓLNEGO SUKCESU :-)
 
Z góry dziękuję
Izabela_BO

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Elżbieta Łuczak
Elżbieta Łuczak
Próg: 10 zł