W Patronite od 05.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1794

liczba Patronów: 1857

1 patron
10 zł miesięcznie
30 zł łącznie
Jestem artystką hafciarką. Swoje projekty opieram głównie na wzorach historycznych, ale nie obcy jest mi też haft eksperymentalny.

O Autorze

Złote i srebrne nici, jedwabne tkaniny, szmaragdy, rubiny i inne kamienie szlachetne, do tego bajorek, cekiny...
Taki ubiór robi wrażenie, nie uważasz? ;-) Na mnie też robi :-)

Mam na imię Izabela. Od kilku lat zajmuję się haftem artystycznym. Jestem zafascynowana haftami historycznymi, dlatego to im poświęcaj najwięcej swojego czasu.

Współpracuję z Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie. Aktywnie uczestniczę w projektach rekonstrukcyjnych organizowanych przez Klub Haftu powstały pod patronatem muzeum. Prace można podziwiać na wystawach.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi. Prowadzę zajęcia z nauki haftowania. Jestem aktywna w social mediach. Prowadzę strony na Instagramie i Facebooku, oraz You Tube. Zamieszczam w nich zdjęcia swoich prac, filmy instruktażowe, oraz ciekawe informacje związane z modą i haftami.

Haftowanie to moja miłość i ogromna pasja. Swoją przygodę z haftem rozpoczęłam kilka lat temu. Każdego dnia uczę się czegoś nowego, stawiam czoła kolejnym wyzwaniom. Przez krótki czas zrobiłam ogromny postęp. Dostrzegli to też inni. Za swoje prace otrzymałam ZNAK DOBREGO RĘKODZIEŁA  przyznawany przez Poland/Handmade.
Angielskie pismo branżowe Be Creative with Workbox w 2017 roku, zamieściło zdjęcie mojego haftu.
 
Chcę tworzyć i rozwijać się. Swoje prace pragnę zaprezentować na wystawie, którą chciałabym zorganizować.
Aktualnie pracuję nad książką do nauki haftowania. W głowie mam już plan, na kolejną pozycję wydawniczą.
 
Nie chcę czekać, chcę działać!

Ale... potrzebuję wsparcia! Twojego wsparcia!
Brak funduszy, to dla mnie przeszkoda nie do przebycia. Każdy wpłacony "grosz", przybliży mnie do realizacji moich planów i sukcesu, NASZEGO WSPÓLNEGO SUKCESU :-)
 
Z góry dziękuję
Izabela_BO

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!