Informacyjny Portal Internetowy halogorlice.info

W Patronite od 17.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1993

Liczba Patronów: 1434

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
80 miesięcznie
565 łącznie

Funkcjonowanie portalu

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 920 zł

brakuje

Zbieraliśmy się do tego projektu dość długo – długie rozmowy, dyskusje, wahania i obawy, a jednocześnie nadzieja, że będzie dobrze i poczucie słuszności, że powinniśmy to zrobić. Dla nas, dla portalu i dla Was, Czytelników. Stało się!

Praca dziennikarska jest tym, co chcielibyśmy dla Was robić przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Internet nie śpi i nie odpoczywa, czy mamy dzień powszedni, noc, weekend, czy święta. Cały czas coś się dzieje – i bardzo dobrze. Chcielibyśmy informować Was o wszystkim, co dotyczy naszego regionu i nie tylko.

Często spotykamy się z pytaniami: dlaczego Was tam nie było? Dlaczego nie ma z tego wydarzenia fotorelacji i video? Cóż, odpowiedź jest prosta – jesteśmy „tylko” ludźmi , czasem po prostu nie mamy takiej możliwości, żeby być wszędzie. Ogromnie nad tym ubolewamy i chcielibyśmy robić to jeszcze lepiej, choć nieskromnie mówiąc – codziennie wykonujemy porządny kawał dobrej pracy.

Zrobienie dobrych zdjęć, czy nagranie video to nie wyciągnięcie telefonu i „strzelenie” kilku fotek, które zapiszą się na karcie pamięci naszego smarfona. To nie koniec. Praca fotoreporterska to często długie godziny spędzone na miejscu imprezy czy wydarzenia, a potem kolejne przed ekranem komputera przy obróbce zdjęć, przy montażu wideo czy też postprodukcja nagrań audio.

Publikacja materiałów na portalu: artykuły, zdjęcia, filmy to nie tylko „wrzucenie” ich do sieci, ale przede wszystkim zadbanie o to, by pozostały tam na lata – archiwizowanie na serwerach, za które płacić trzeba. Fajnie jest mieć możliwość dostępu do „starych” artykułów, nagrań czy obejrzeć zdjęcia z wydarzenia kulturalnego sprzed np. siedmiu lat.

I tak oto docieramy do pierwszego, z postawionych celów.

Kwota 5 tys. zł ta pozwoli na zabezpieczenie najważniejszych zasobów portalu, takich jak hosting, utrzymanie archiwum ponad 100 tys. zdjęć, obsługi administracyjnej zaplecza strony, utrzymanie stacjonarnego biura w Gorlicach, kosztów podstawowych mediów związanych z prowadzeniem redakcji.

Rozwój portalu

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 920 zł

brakuje

Dokładając małą cegiełkę w formie miesięcznej wpłaty do naszego wspólnego projektu, dasz nam coś, czego nie da się wycenić. Motywację! – to jak poklepanie dobrego przyjaciela w geście otuchy – dobra robota!

Jest to także poczucie bezpieczeństwa, które otrzymamy od Was, wraz z jednoczesnym realnym wpływem na podejmowanie tematów i funkcjonowanie naszego portalu. My odwdzięczymy się tym, co robimy profesjonalnie.

Będziemy wszędzie tam, gdzie tylko będzie działo się coś ważnego, i to nie tylko z punktu widzenia funkcjonowania portalu, ale też zgodnie z Waszymi podpowiedziami i oczekiwaniami Jeśli zdecydujesz się wpłacić nam piątka lub dyszkę miesięcznie, gwarantujemy że będziemy stawać się dla Was coraz lepsi. I to co najważniejsze.

Będziemy też bliżej możliwości tworzenia portalu bez wpychających się wszędzie reklam zewnętrznych, dzięki którym w głównej mierze, w tym momencie funkcjonujemy.

Kwota 10 tys. zł pozwoli na zabezpieczenie podstawowych potrzeb portalu, związanych z jego codziennym funkcjonowaniem, opisanych w poprzednim celu.

Dopełnienie drugiego celu to środki na rozwój pracowników firmy, szkolenia, doposażenie i amortyzację sprzętu wykorzystywanego w codziennej dziennikarskiej pracy.

Najważniejszą potrzebą redakcji jest skupienie się na przygotowywaniu materiałów prasowych i odciążenie jej w działaniach marketingowo-reklamowych.

Kwota ta pozwoli na przyjęcie młodych adeptów dziennikarstwa i reklamy na szkolenia i staże.

Portal tylko z reklamami lokalnych przedsiębiorców

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 920 zł

brakuje

Wasze i nasze marzenia spotkają się w tym samym miejscu.

Chcemy publikować tylko i wyłącznie reklamy lokalne, by wspierać lokalną przedsiębiorczość.

Mniej wyskakujących okienek z reklamami ogólnopolskimi, to większa przejrzystość portalu i nieporównywalny komfort w odbiorze naszych treści. W tym momencie, nie możemy sobie na to pozwolić, ale... Tu wychodzimy do Was! Możemy zrobić to razem! Z Waszą pomocną na Patronite.

My jesteśmy dla Ciebie, dla Was, ale wiemy też, że największa siłą naszego portalu jesteście Wy, nasi Czytelnicy. Zostań naszym Patronem – będzie nam niezmiernie miło! I Ty także będziesz zadowolony! Zróbmy to wspólnie, najwyższy czas!

Kwota ta pozwoli na pokrycie wszystkich kosztów związanych z prowadzeniem portalu. Osiągnięcie takiego poziomu finansowania spowoduje odcięcie od masowych kampanii reklamowych i włączeniu tylko reklam przedsiębiorców lokalnych.

Marzy nam się taki portal bez reklam :) Wygodnie i przejrzyście o Gorlicach i dla Gorliczan. Co Wy na to?

Pomóżcie nam to zrobić !
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Szkoła Tattoo
Szkoła Tattoo
Próg: 15 zł
Paweł  Morawski
Paweł Morawski
Próg: 10 zł
Justyna Przybylska
Justyna Przybylska
Próg: 10 zł
Lech Klimek
Lech Klimek
Próg: 10 zł
Waldemar Szarowicz
Waldemar Szarowicz
Próg: 10 zł