Avatar użytkownika

Informacyjny Portal Internetowy halogorlice.info

3
patronów
45 
miesięcznie
1 365 
łącznie
3
patronów
45 zł 1 365 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
1000 dostępnych miejsc
Dzień dobry! Jak miło Cię widzieć! Jeśli tu trafiłeś, to oznacza, że albo nas właśnie poznałeś, albo już nas znasz od lat i czytasz! Zawsze dostęp do naszych informacji był darmowy,
więc teraz masz okazję wyrazić swoje uznanie dla naszej wieloletniej pracy, po prostu. Wesprzeć nas symbolicznie i podziękować.

Dziękujemy serdecznie za Twoją wpłatę. Dzięki Tobie wiemy, że nasza praca jest ważna, potrzebna i ma znaczenie.
Bardzo cieszymy się, że z nami Jesteś i będziesz, naprawdę!

Wpłacając nam 5 zł, dołączasz do grona realnych i aktywnych patronów naszego portalu portalu halogorlice.info.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
500 dostępnych miejsc
Cześć! My się chyba już znamy? Dycha? Tak, znamy się na pewno! Skoro zdecydowałeś się wesprzeć nas taką kwotą, znasz i cenisz naszą pracę, więc pierwsze wrażenie mamy już za sobą.

Zawsze dostęp do naszych informacji był darmowy, więc teraz masz okazję wyrazić swoje uznanie dla naszej pracy, po prostu. Wydaje nam się, że nie musimy tego tłumaczyć. Ty doskonale wiesz!
A my wiemy, że wiesz! Ale gdybyś chciał porozmawiać nasz Drogi Czytelniku, to zapraszamy na kawę do naszej redakcji.

Dziękujemy z całego serca za Twoją wpłatę. Dzięki Tobie wiemy, że nasza praca jest ważna, potrzebna, ma znaczenie – utwierdzasz nas w przekonaniu, że warto!
To jak? Kiedy kawa?

Wpłacając nam 10 zł, dołączasz do grona realnych i aktywnych patronów naszego portalu portalu halogorlice.info, a wkrótce otrzymasz dostęp do specjalnej grupy, tylko dla patronów.
Od czasu do czasu, wyślemy Ci newsletter lub maila niespodziankę, z materiałami i treściami, które nie zostały opublikowane na portalu, a mogą Cię zainteresować... a raczej na pewno zainteresują!
Dziękujemy!
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
97 dostępnych miejsc
Halo! Dzień dobry! Cudownie, że Jesteś i jeszcze lepiej, że możemy na Ciebie liczyć. Jak zapewne wiesz, naszym jedynym źródłem dochodu są treści reklamowe, stąd też ich ilość.
Bardzo chcielibyśmy skupić się na reklamach lokalnych, a tym samym sprawić, że Ty, Drogi Czytelniku będziesz mógł w spokoju czytać nasze artykuły,
bez łapania krzyżyków (tak, my też to robimy, ale palce mamy już wyćwiczone, a Twoje chcielibyśmy móc zadbać).

Dziękujemy za Twoją wpłatę. Dajesz nam namacalny dowód na to, że warto!
Zapraszamy na kawę, coś na słodko i na rozmowę! Może nas zainspirujesz do napisania o sobie? o Twoich pomysłach, przemyśleniach, planach. Co Ty na to? Podziałamy razem?
To może być naprawdę fajna przygoda i może trochę i wyzwanie! Ale... kto jak nie my? Z Tobą u boku? – to może się udać!


Wpłacając nam 15 zł, dołączasz do grona realnych i aktywnych patronów naszego portalu portalu halogorlice.info, a wkrótce otrzymasz dostęp do specjalnej grupy, tylko dla patronów.
Od czasu do czasu, wyślemy Ci newsletter lub maila niespodziankę, z materiałami i treściami, które nie zostały opublikowane na portalu, a mogą Cię zainteresować... a raczej na pewno zainteresują!
Dodatkowo już niedługo otrzymasz dostęp premium, tylko z lokalnymi reklamami. Wiemy doskonale, że to Ci się spodoba (sami nie możemy się już doczekać!). Dziękujemy!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Dzień dobry!

Ten próg jest specjalny. Tworzymy go dla naszych Mecenasów.

Skoro tu trafiłeś, to dobrze nas znasz i doskonale wiesz, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. A możemy zrobić to właśnie dla Ciebie!

Tak, czas poświęcony na kawał dobrej roboty jest czasem cennym. Pomożesz nam w tym?

Wpłacając nam 500 zł miesięcznie, masz okazję wypromować swoją markę i osobę.

To uczciwa oferta – dla nas, dla Ciebie. Do dzieła!

Zaprosimy Cię również do realizacji tych materiałów. Będziesz miał możliwość wzięcia udziału w tworzeniu artykułu poprzez wypowiedzenie się, wzięcie udziału w wywiadzie, będziesz mógł dołączyć także swoje materiały.

Nasi redaktorzy zyskają komfort i czas na przygotowanie ważnych materiałów, na które czekasz nie tylko Ty, ale również grupa osób zaangażowanych.

Dodatkowym bonusem będzie otrzymanie od nas dwóch wybranych fotografii z relacjonowanych wydarzenia, bez znaku wodnego. Jedynie z podpisem autora: halogorlice.info © — wszystko Ci wytłumaczymy, co i jak.

W menu naszego portalu, w specjalnie utworzonym miejscu, znajdziesz się wśród Mecenasów naszego portalu, i będziesz miał udział we wspieraniu lokalnego i niezależnego dziennikarstwa.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Informacyjny Portal Internetowy halogorlice.info w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Portal halogorlice.info zajmuje się przekazywaniem najważniejszych informacji i aktualności z powiatu gorlickiego.
Jesteśmy dla Was, a naszym wyznacznikiem jest jakość, szybkość i rzetelność przekazywanych newsów.

Od 17 sierpnia 2011 jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym czasopismem internetowym. Przekazujemy informacje o życiu samorządowym, kulturalnym i sportowym w powiecie gorlickim. Robimy to najszybciej i najlepiej.

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto zainteresowany jest tworzeniem, i przekazywaniem informacji dla mieszkańców naszego regionu.

Tworzymy autorskie publikacje, których przygotowanie jest czasochłonne jak i wymaga kosztów. Udzielając nam wsparcia, przykładacie cegiełkę w budowie naszego medium obywatelskiego. Bo portal to jego Czytelnicy, których mamy coraz więcej.

Trzon zespołu redakcyjnego stanowią redaktor naczelna portalu – Monika Kulka-Smołkowicz i Tomasz Stasiowski. Działania redakcyjne uzupełnia dział reklamy, a tu działają Kamila Prokop i Justyna Miarecka, która jednocześnie zajmuje się reklamą, grafiką i marketingiem, a także wiadomościami z kategorii: kultura i przyroda. Nad koordynacją tego wybuchowego składu czuwa wydawca portalu Tomasz Stasiowski.

 

 

Cele Autora

Funkcjonowanie portalu
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 955 zł brakuje
0%
Zbieraliśmy się do tego projektu dość długo – długie rozmowy, dyskusje, wahania i obawy, a jednocześnie nadzieja, że będzie dobrze i poczucie słuszności, że powinniśmy to zrobić. Dla nas, dla portalu i dla Was, Czytelników. Stało się!

Praca dziennikarska jest tym, co chcielibyśmy dla Was robić przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Internet nie śpi i nie odpoczywa, czy mamy dzień powszedni, noc, weekend, czy święta. Cały czas coś się dzieje – i bardzo dobrze. Chcielibyśmy informować Was o wszystkim, co dotyczy naszego regionu i nie tylko.

Często spotykamy się z pytaniami: dlaczego Was tam nie było? Dlaczego nie ma z tego wydarzenia fotorelacji i video? Cóż, odpowiedź jest prosta – jesteśmy „tylko” ludźmi , czasem po prostu nie mamy takiej możliwości, żeby być wszędzie. Ogromnie nad tym ubolewamy i chcielibyśmy robić to jeszcze lepiej, choć nieskromnie mówiąc – codziennie wykonujemy porządny kawał dobrej pracy.

Zrobienie dobrych zdjęć, czy nagranie video to nie wyciągnięcie telefonu i „strzelenie” kilku fotek, które zapiszą się na karcie pamięci naszego smarfona. To nie koniec. Praca fotoreporterska to często długie godziny spędzone na miejscu imprezy czy wydarzenia, a potem kolejne przed ekranem komputera przy obróbce zdjęć, przy montażu wideo czy też postprodukcja nagrań audio.

Publikacja materiałów na portalu: artykuły, zdjęcia, filmy to nie tylko „wrzucenie” ich do sieci, ale przede wszystkim zadbanie o to, by pozostały tam na lata – archiwizowanie na serwerach, za które płacić trzeba. Fajnie jest mieć możliwość dostępu do „starych” artykułów, nagrań czy obejrzeć zdjęcia z wydarzenia kulturalnego sprzed np. siedmiu lat.

I tak oto docieramy do pierwszego, z postawionych celów.

Kwota 5 tys. zł ta pozwoli na zabezpieczenie najważniejszych zasobów portalu, takich jak hosting, utrzymanie archiwum ponad 100 tys. zdjęć, obsługi administracyjnej zaplecza strony, utrzymanie stacjonarnego biura w Gorlicach, kosztów podstawowych mediów związanych z prowadzeniem redakcji.
Rozwój portalu
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 955 zł brakuje
0%
Dokładając małą cegiełkę w formie miesięcznej wpłaty do naszego wspólnego projektu, dasz nam coś, czego nie da się wycenić. Motywację! – to jak poklepanie dobrego przyjaciela w geście otuchy – dobra robota!

Jest to także poczucie bezpieczeństwa, które otrzymamy od Was, wraz z jednoczesnym realnym wpływem na podejmowanie tematów i funkcjonowanie naszego portalu. My odwdzięczymy się tym, co robimy profesjonalnie.

Będziemy wszędzie tam, gdzie tylko będzie działo się coś ważnego, i to nie tylko z punktu widzenia funkcjonowania portalu, ale też zgodnie z Waszymi podpowiedziami i oczekiwaniami Jeśli zdecydujesz się wpłacić nam piątka lub dyszkę miesięcznie, gwarantujemy że będziemy stawać się dla Was coraz lepsi. I to co najważniejsze.

Będziemy też bliżej możliwości tworzenia portalu bez wpychających się wszędzie reklam zewnętrznych, dzięki którym w głównej mierze, w tym momencie funkcjonujemy.

Kwota 10 tys. zł pozwoli na zabezpieczenie podstawowych potrzeb portalu, związanych z jego codziennym funkcjonowaniem, opisanych w poprzednim celu.

Dopełnienie drugiego celu to środki na rozwój pracowników firmy, szkolenia, doposażenie i amortyzację sprzętu wykorzystywanego w codziennej dziennikarskiej pracy.

Najważniejszą potrzebą redakcji jest skupienie się na przygotowywaniu materiałów prasowych i odciążenie jej w działaniach marketingowo-reklamowych.

Kwota ta pozwoli na przyjęcie młodych adeptów dziennikarstwa i reklamy na szkolenia i staże.
Portal tylko z reklamami lokalnych przedsiębiorców
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 14 955 zł brakuje
0%
Wasze i nasze marzenia spotkają się w tym samym miejscu.

Chcemy publikować tylko i wyłącznie reklamy lokalne, by wspierać lokalną przedsiębiorczość.

Mniej wyskakujących okienek z reklamami ogólnopolskimi, to większa przejrzystość portalu i nieporównywalny komfort w odbiorze naszych treści. W tym momencie, nie możemy sobie na to pozwolić, ale... Tu wychodzimy do Was! Możemy zrobić to razem! Z Waszą pomocną na Patronite.

My jesteśmy dla Ciebie, dla Was, ale wiemy też, że największa siłą naszego portalu jesteście Wy, nasi Czytelnicy. Zostań naszym Patronem – będzie nam niezmiernie miło! I Ty także będziesz zadowolony! Zróbmy to wspólnie, najwyższy czas!

Kwota ta pozwoli na pokrycie wszystkich kosztów związanych z prowadzeniem portalu. Osiągnięcie takiego poziomu finansowania spowoduje odcięcie od masowych kampanii reklamowych i włączeniu tylko reklam przedsiębiorców lokalnych.

Marzy nam się taki portal bez reklam :) Wygodnie i przejrzyście o Gorlicach i dla Gorliczan. Co Wy na to?

Pomóżcie nam to zrobić !

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Informacyjny Portal Internetowy halogorlice.info już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
15 zł
Lech Klimek
Lech Klimek
15 zł
Anonimowy patron
5 zł
Marcin Cichoń
Marcin Cichoń
10 zł
Dawid Drąg
Dawid Drąg
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.