Hania Sywula

W Patronite od 18.09.2018

Tworzę kanał psychologiczny na YouTube, bo wierzę, że większość naszych problemów wynika z braku świadomości o procesach zachodzących w naszym umyśle – ja też jej nie miałam, gdy zachorowałam na depresję. Teraz studiuję psychologię, popularyzuję wiedzę o emocjach i higienie psychicznej.

O Autorze

Nazywam się Hania Sywula i cieszę się, że tu jesteś. ?

 

Od 2014 roku tworzę w internecie jako Hania Es – najpierw pisałam bloga o społeczeństwie i stylu życia, później zafascynowałam się psychologią. Zaczęłam ją studiować, ale wciąż nie podobało mi się, że wiedza o emocjach nie jest ogólnodostępna, a zaburzenia psychiczne to nadal temat tabu – dlatego założyłam kanał na YouTube poświęcony psychologii. Interesuję się też tematyką suicydologii (samobójstw) i LGBT+.

Ten pomysł wziął się z moich doświadczeń, a dokładniej z choroby: depresji. Po ponad pół roku w szpitalu i ośrodku terapeutycznym byłam wkurzona, że dopiero w wieku 20 lat zaczęłam się dowiadywać o tym, co się dzieje w mojej psychice, jak działa umysł, skąd się bierze poczucie bycia niewystarczającym, a także jak zdrowo wyrażać emocje i nie trzaskać drzwiami, gdy pokłócisz się z partnerem/partnerką. Zrozumiałam, że diagnoza: zaburzenie osobowości borderline to też nie koniec świata, da się je okiełznać. 

 

Staram się być szczęśliwa, żyć w zgodzie ze sobą i w lekki, zabawny sposób przekazywać innym siłę do walki o polepszenie jakości swojego życia. 

Jeśli masz ochotę mnie wesprzeć, a przy tym uczestniczyć w życiu kanału, to pomożesz mi zakupić nowy sprzęt, jeździć na konferencje psychologiczne i postawić priorytet na nagrywaniu oraz kontakcie z Wami.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)