Avatar użytkownika

Hania Sywula

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Tworzę kanał psychologiczny na YouTube, bo wierzę, że większość naszych problemów wynika z braku świadomości o procesach zachodzących w naszym umyśle – ja też jej nie miałam, gdy zachorowałam na depresję. Teraz studiuję psychologię, popularyzuję wiedzę o emocjach i higienie psychicznej.

Nazywam się Hania Sywula i cieszę się, że tu jesteś. ?

 

Od 2014 roku tworzę w internecie jako Hania Es – najpierw pisałam bloga o społeczeństwie i stylu życia, później zafascynowałam się psychologią. Zaczęłam ją studiować, ale wciąż nie podobało mi się, że wiedza o emocjach nie jest ogólnodostępna, a zaburzenia psychiczne to nadal temat tabu – dlatego założyłam kanał na YouTube poświęcony psychologii. Interesuję się też tematyką suicydologii (samobójstw) i LGBT+.

Ten pomysł wziął się z moich doświadczeń, a dokładniej z choroby: depresji. Po ponad pół roku w szpitalu i ośrodku terapeutycznym byłam wkurzona, że dopiero w wieku 20 lat zaczęłam się dowiadywać o tym, co się dzieje w mojej psychice, jak działa umysł, skąd się bierze poczucie bycia niewystarczającym, a także jak zdrowo wyrażać emocje i nie trzaskać drzwiami, gdy pokłócisz się z partnerem/partnerką. Zrozumiałam, że diagnoza: zaburzenie osobowości borderline to też nie koniec świata, da się je okiełznać. 

 

Staram się być szczęśliwa, żyć w zgodzie ze sobą i w lekki, zabawny sposób przekazywać innym siłę do walki o polepszenie jakości swojego życia. 

Jeśli masz ochotę mnie wesprzeć, a przy tym uczestniczyć w życiu kanału, to pomożesz mi zakupić nowy sprzęt, jeździć na konferencje psychologiczne i postawić priorytet na nagrywaniu oraz kontakcie z Wami.